Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA4 ani pe piață

MODULUS HUB S.R.L.

CUI 45290958J2021002104028

Sânzienelor, Municipiul Arad, Arad

În 2025: cifra de afaceri 1 mil lei, profit net 126 mii lei, 2 angajați.

Despre MODULUS HUB S.R.L.

MODULUS HUB S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 noiembrie 2021 cu numărul J2021002104028 și codul unic de înregistrare (CUI) 45290958, cu sediul în Arad, județul Arad. Activitatea principală este „Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare” (cod CAEN 4683). Firma are 4 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 1 mil lei (-61% față de 2024), un profit net de 126 mii lei și 2 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 192 mii lei la 1 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 februarie 2022.

Date de identificare

CUI
45290958
Nr. Registrul Comerțului
J2021002104028
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
26 noiembrie 2021
EUID
ROONRC.J2021002104028
Cod poștal
310447

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 01.02.2022

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
06.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
1 mil lei

-61% față de 2024

Profit net
126 mii lei
Angajați (medie)
2
Capitaluri proprii
867 mii lei
Datorii
824 mii lei
Active totale
1,7 mil lei
Marjă netă
12%
Cifră / angajat
522 mii lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Cifra de afaceri a scăzut cu 61% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
01 mil2 mil3 mil2021: cifra de afaceri 191.917 lei; profit net 12.669 lei20212022: cifra de afaceri 844.284 lei; profit net 76.164 lei20222023: cifra de afaceri 2.147.319 lei; profit net 570.726 lei20232024: cifra de afaceri 2.676.406 lei; profit net 229.964 lei20242025: cifra de afaceri 1.044.116 lei; profit net 125.566 lei2025
Indicator (lei)20212022202320242025
Cifra de afaceri netă192 mii844 mii2,1 mil2,7 mil1 mil
Venituri totale192 mii844 mii2,1 mil2,7 mil1,1 mil
Cheltuieli totale174 mii761 mii1,6 mil2,5 mil904 mii
Profit / pierdere brută18 mii83 mii589 mii272 mii152 mii
Profit / pierdere netă13 mii76 mii571 mii230 mii126 mii
Număr mediu de angajați—2222
Active imobilizate—91 mii99 mii396 mii340 mii
Active circulante54 mii716 mii2,6 mil1,8 mil1,4 mil
din care stocuri7.519682 mii1,8 mil1,1 mil892 mii
creanțe29 mii29 mii739 mii589 mii459 mii
casa și conturi la bănci17 mii5.46521 mii50 mii185
Cheltuieli în avans———844—
Datorii41 mii717 mii2,1 mil1,4 mil824 mii
Capitaluri proprii13 mii89 mii590 mii741 mii867 mii
din care capital subscris vărsat200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 46 din 95 în județul Arad și locul 2.135 din 3.945 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4683 – Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare.

Firme similare din județul Arad

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4683 – Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare

  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4323 Lucrări de izolații
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4335 Alte lucrări de finisare
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
  • 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
  • 4391 Activități de zidărie
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
  • 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
  • 5210 Depozitări

Întrebări frecvente despre MODULUS HUB S.R.L.

Care este CUI-ul firmei MODULUS HUB S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei MODULUS HUB S.R.L. este 45290958, iar codul de TVA este RO45290958. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2021002104028, iar codul EUID este ROONRC.J2021002104028.

Unde are sediul MODULUS HUB S.R.L.?

Sediul social al firmei MODULUS HUB S.R.L. este în Sânzienelor, Municipiul Arad, Arad, județul Arad, cod poștal 310447, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are MODULUS HUB S.R.L.?

Activitatea principală a firmei MODULUS HUB S.R.L. este „Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare”, cod CAEN 4683. În Registrul Comerțului are autorizate în total 21 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată MODULUS HUB S.R.L.?

MODULUS HUB S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 noiembrie 2021, deci are 4 ani de activitate.

Cum pot contacta firma MODULUS HUB S.R.L.?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru MODULUS HUB S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Arad sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are MODULUS HUB S.R.L.?

În 2025, MODULUS HUB S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1 mil lei și un profit net de 126 mii lei, cu 2 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este MODULUS HUB S.R.L. plătitoare de TVA?

Da. MODULUS HUB S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 februarie 2022. Datele au fost verificate la ANAF pe 6 octombrie 2026.

Explorează