Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA22 ani pe piață

MODA & STYLE SRL

CUI 16550957J2004000955234

Str. EROU IANCU NICOLAE, CAMERA NR.3, et. 2, Loc. Voluntari, Oraș Voluntari, Ilfov

În 2025: cifra de afaceri 272 mii lei, pierdere netă 959 mii lei, 3 angajați.

Despre MODA & STYLE SRL

MODA & STYLE SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 iunie 2004 cu numărul J2004000955234 și codul unic de înregistrare (CUI) 16550957, cu sediul în Voluntari, județul Ilfov. Activitatea principală este „Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei” (cod CAEN 4642). Firma are 22 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 272 mii lei (+57% față de 2024), o pierdere netă de 959 mii lei și 3 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 212 mii lei la 272 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 28 iunie 2004.

Date de identificare

CUI
16550957
Nr. Registrul Comerțului
J2004000955234
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
25 iunie 2004
EUID
ROONRC.J2004000955234
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 28.06.2004

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
07.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
272 mii lei

+57% față de 2024

Pierdere netă
959 mii lei
Angajați (medie)
3
Capitaluri proprii
2,6 mil lei
Datorii
551 mii lei
Active totale
3,2 mil lei
Marjă netă
-352,3%
Cifră / angajat
91 mii lei
Risc mediu

Indicator de risc de insolvență: Pierdere în ultimii doi ani. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
-1 mil-500 mii0500 mii1 mil2016: cifra de afaceri 629.001 lei; pierdere netă 646.469 lei20162017: cifra de afaceri 466.349 lei; pierdere netă 607.011 lei20172018: cifra de afaceri 413.103 lei; pierdere netă 656.491 lei20182019: cifra de afaceri 391.898 lei; pierdere netă 583.053 lei20192020: cifra de afaceri 173.112 lei; pierdere netă 318.627 lei20202021: cifra de afaceri 211.545 lei; pierdere netă 301.703 lei20212022: cifra de afaceri 221.284 lei; pierdere netă 275.364 lei20222023: cifra de afaceri 175.616 lei; pierdere netă 352.180 lei20232024: cifra de afaceri 172.949 lei; pierdere netă 430.520 lei20242025: cifra de afaceri 272.367 lei; pierdere netă 959.427 lei2025
Indicator (lei)2016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă629 mii466 mii413 mii392 mii173 mii212 mii221 mii176 mii173 mii272 mii
Venituri totale634 mii471 mii414 mii394 mii210 mii222 mii222 mii176 mii173 mii273 mii
Cheltuieli totale1,3 mil1,1 mil1,1 mil977 mii529 mii524 mii497 mii526 mii604 mii1,2 mil
Profit / pierdere brută-646 mii-607 mii-653 mii-583 mii-319 mii-302 mii-275 mii-350 mii-431 mii-959 mii
Profit / pierdere netă-646 mii-607 mii-656 mii-583 mii-319 mii-302 mii-275 mii-352 mii-431 mii-959 mii
Număr mediu de angajați111011117108443
Active imobilizate1,1 mil797 mii494 mii196 mii58 mii44 mii34 mii25 mii18 mii13 mii
Active circulante5,9 mil5,6 mil5,4 mil5,3 mil5,3 mil5 mil4,7 mil4,5 mil4,1 mil3,2 mil
din care stocuri5,6 mil5,4 mil5,4 mil5,2 mil5,1 mil4,9 mil4,6 mil4,4 mil4,1 mil3,1 mil
creanțe41 mii32 mii22 mii23 mii20 mii23 mii38 mii23 mii27 mii21 mii
casa și conturi la bănci266 mii125 mii47 mii140 mii142 mii101 mii63 mii122 mii51 mii70 mii
Cheltuieli în avans2.8232.0772.1071.9091.9561.2871.5742.4201.3532.548
Datorii24 mii33 mii218 mii399 mii542 mii561 mii541 mii544 mii565 mii551 mii
Capitaluri proprii7 mil6,4 mil5,7 mil5,1 mil4,8 mil4,5 mil4,2 mil4 mil3,6 mil2,6 mil
din care capital subscris vărsat—19,7 mil19,7 mil19,7 mil19,7 mil19,7 mil19,7 mil19,9 mil19,9 mil19,9 mil

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 259 din 445 în județul Ilfov și locul 1.064 din 1.957 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4642 – Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei.

Firme similare din județul Ilfov

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4642 – Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei

  • 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
  • 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate
  • 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate
  • 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
  • 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor

Întrebări frecvente despre MODA & STYLE SRL

Care este CUI-ul firmei MODA & STYLE SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei MODA & STYLE SRL este 16550957, iar codul de TVA este RO16550957. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2004000955234, iar codul EUID este ROONRC.J2004000955234.

Unde are sediul MODA & STYLE SRL?

Sediul social al firmei MODA & STYLE SRL este în Str. EROU IANCU NICOLAE, CAMERA NR.3, et. 2, Loc. Voluntari, Oraș Voluntari, Ilfov, județul Ilfov, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are MODA & STYLE SRL?

Activitatea principală a firmei MODA & STYLE SRL este „Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei”, cod CAEN 4642. În Registrul Comerțului are autorizate în total 7 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată MODA & STYLE SRL?

MODA & STYLE SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 iunie 2004, deci are 22 ani de activitate.

Cum pot contacta firma MODA & STYLE SRL?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru MODA & STYLE SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Voluntari sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are MODA & STYLE SRL?

În 2025, MODA & STYLE SRL a raportat o cifră de afaceri de 272 mii lei și o pierdere netă de 959 mii lei, cu 3 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este MODA & STYLE SRL plătitoare de TVA?

Da. MODA & STYLE SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 28 iunie 2004. Datele au fost verificate la ANAF pe 7 octombrie 2026.

Explorează