Sari la conținut
funcțiune; sediu expiratNeplătitor TVAInactiv fiscal (ANAF)8 ani pe piață

MMJSTUFF S.R.L.

CUI 39750024J12/3649/2018

RĂZBOIENI, ap. 1, Municipiul Turda, Cluj

În 2018: cifra de afaceri 4.251 lei, profit net 925 lei, 0 angajați.

Despre MMJSTUFF S.R.L.

MMJSTUFF S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 13 august 2018 cu numărul J12/3649/2018 și codul unic de înregistrare (CUI) 39750024, cu sediul în Turda, județul Cluj. Activitatea principală este „Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a.” (cod CAEN 1419). Firma are 8 ani de la înființare. În 2018, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 4.251 lei, un profit net de 925 lei și 0 angajați (număr mediu). Nu este înregistrată în scopuri de TVA; ANAF o figurează ca contribuabil inactiv.

Date de identificare

CUI
39750024
Nr. Registrul Comerțului
J12/3649/2018
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
13 august 2018
EUID
ROONRC.J12/3649/2018
Cod poștal
401189

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Da

din 22.09.2020

Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
12.10.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Turda

Date financiare 2018

Cifra de afaceri
4.251 lei
Profit net
925 lei
Angajați (medie)
0
Capitaluri proprii
1.125 lei
Datorii
7.582 lei
Active totale
8.707 lei
Marjă netă
21,8%
Risc mediu

Indicator de risc de insolvență: Declarată inactivă fiscal de ANAF; datorii de 87% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2018, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2018
Cifra de afaceri netă4.251
Venituri totale4.251
Cheltuieli totale3.198
Profit / pierdere brută1.053
Profit / pierdere netă925
Active imobilizate2.531
Active circulante6.176
din care stocuri6.084
casa și conturi la bănci92
Datorii7.582
Capitaluri proprii1.125
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul Cluj

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 15.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 1419 – Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a.

  • 1419 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a.
  • 4616 Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor

Întrebări frecvente despre MMJSTUFF S.R.L.

Care este CUI-ul firmei MMJSTUFF S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei MMJSTUFF S.R.L. este 39750024. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J12/3649/2018, iar codul EUID este ROONRC.J12/3649/2018.

Unde are sediul MMJSTUFF S.R.L.?

Sediul social al firmei MMJSTUFF S.R.L. este în RĂZBOIENI, ap. 1, Municipiul Turda, Cluj, județul Cluj, cod poștal 401189, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are MMJSTUFF S.R.L.?

Activitatea principală a firmei MMJSTUFF S.R.L. este „Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a.”, cod CAEN 1419. În Registrul Comerțului are autorizate în total 4 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată MMJSTUFF S.R.L.?

MMJSTUFF S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 13 august 2018, deci are 8 ani de activitate.

Cum pot contacta firma MMJSTUFF S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0757 *** 448). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are MMJSTUFF S.R.L.?

În 2018, MMJSTUFF S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.251 lei și un profit net de 925 lei, cu 0 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este MMJSTUFF S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, MMJSTUFF S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 12 octombrie 2026.

Explorează