Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVAînființată anul acesta

MMD SOLUTION S.R.L.

CUI 52816312J2025083879008

BUJORILOR, et. 4, ap. 404, Municipiul Timișoara, Timiș

În 2025: cifra de afaceri 7.303 lei, profit net 1.337 lei.

Despre MMD SOLUTION S.R.L.

MMD SOLUTION S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 31 octombrie 2025 cu numărul J2025083879008 și codul unic de înregistrare (CUI) 52816312, cu sediul în Timișoara, județul Timiș. Activitatea principală este „Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă” (cod CAEN 4933). Firma este înființată de mai puțin de un an. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 7.303 lei, un profit net de 1.337 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
52816312
Nr. Registrul Comerțului
J2025083879008
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
31 octombrie 2025
EUID
ROONRC.J2025083879008
Cod poștal
300440

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
7.303 lei
Profit net
1.337 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
1.337 lei
Datorii
1.019 lei
Active totale
2.356 lei
Marjă netă
18,3%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 43% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă7.303
Venituri totale7.303
Cheltuieli totale5.717
Profit / pierdere brută1.586
Profit / pierdere netă1.337
Active circulante2.356
casa și conturi la bănci2.356
Datorii1.019
Capitaluri proprii1.337

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 626 din 689 în județul Timiș și locul 12.071 din 12.950 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4933 – Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă.

Firme similare din județul Timiș

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 21.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4933 – Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

  • 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare

Întrebări frecvente despre MMD SOLUTION S.R.L.

Care este CUI-ul firmei MMD SOLUTION S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei MMD SOLUTION S.R.L. este 52816312. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025083879008, iar codul EUID este ROONRC.J2025083879008.

Unde are sediul MMD SOLUTION S.R.L.?

Sediul social al firmei MMD SOLUTION S.R.L. este în BUJORILOR, et. 4, ap. 404, Municipiul Timișoara, Timiș, județul Timiș, cod poștal 300440, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are MMD SOLUTION S.R.L.?

Activitatea principală a firmei MMD SOLUTION S.R.L. este „Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă”, cod CAEN 4933. În Registrul Comerțului are autorizate în total 2 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată MMD SOLUTION S.R.L.?

MMD SOLUTION S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 31 octombrie 2025.

Cum pot contacta firma MMD SOLUTION S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0728 *** 189). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are MMD SOLUTION S.R.L.?

În 2025, MMD SOLUTION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 7.303 lei și un profit net de 1.337 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este MMD SOLUTION S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, MMD SOLUTION S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează