MITMAVIS FOREST SRL
Sat Bozovici, Comuna Bozovici, Caraș-Severin
A primit finanțare publică (1 proiect)În 2025: cifra de afaceri 36 mii lei, pierdere netă 188 mii lei, 3 angajați.
Despre MITMAVIS FOREST SRL
MITMAVIS FOREST SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 9 iulie 2010 cu numărul J11/280/2010 și codul unic de înregistrare (CUI) 27156797, cu sediul în Bozovici, județul Caraș-Severin. Activitatea principală este „Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții” (cod CAEN 1623). Firma are 16 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 36 mii lei (-74% față de 2024), o pierdere netă de 188 mii lei și 3 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 752 mii lei la 36 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 11 iunie 2020.
Date de identificare
- CUI
- 27156797
- Nr. Registrul Comerțului
- J11/280/2010
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 09 iulie 2010
- EUID
- ROONRC.J11/280/2010
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 14.10.2026
din 11.06.2020
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Comunală Bozovici
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 36 mii lei
- Pierdere netă
- 188 mii lei
- Angajați (medie)
- 3
- Capitaluri proprii
- 76 mii lei
- Datorii
- 98 mii lei
- Active totale
- 175 mii lei
- Marjă netă
- -526,5%
- Cifră / angajat
- 12 mii lei
-74% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Pierdere în ultimii doi ani; cifra de afaceri a scăzut cu 74% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 145 mii | 1.045 | — | — | 540 mii | 752 mii | 924 mii | 719 mii | 139 mii | 36 mii |
| Venituri totale | 145 mii | 116 mii | 0 | 0 | 540 mii | 752 mii | 1,1 mil | 719 mii | 139 mii | 36 mii |
| Cheltuieli totale | 329 mii | 501 mii | 214 mii | 113 mii | 785 mii | 423 mii | 1 mil | 330 mii | 320 mii | 223 mii |
| Profit / pierdere brută | -184 mii | -385 mii | -214 mii | -113 mii | -245 mii | 329 mii | 71 mii | 390 mii | -180 mii | -188 mii |
| Profit / pierdere netă | -184 mii | -385 mii | -214 mii | -113 mii | -250 mii | 321 mii | 62 mii | 383 mii | -182 mii | -188 mii |
| Număr mediu de angajați | 6 | 4 | 4 | 4 | 10 | 11 | 8 | 9 | 7 | 3 |
| Active imobilizate | 294 mii | 111 mii | — | — | 45 mii | 32 mii | 70 mii | 45 mii | 136 mii | 110 mii |
| Active circulante | 418 mii | 248 mii | 245 mii | 241 mii | 709 mii | -74 mii | 53 mii | 291 mii | 60 mii | 65 mii |
| din care stocuri | 191 mii | — | — | — | 150 mii | — | — | 90 mii | — | — |
| creanțe | 225 mii | 247 mii | 244 mii | 240 mii | 557 mii | -77 mii | 52 mii | 199 mii | 59 mii | 64 mii |
| casa și conturi la bănci | 1.473 | 740 | 907 | 1.471 | 1.591 | 2.569 | 938 | 1.011 | 1.011 | 1.011 |
| Datorii | 113 mii | 268 mii | 368 mii | 478 mii | 1,2 mil | 123 mii | 282 mii | 111 mii | 153 mii | 98 mii |
| Venituri în avans | 311 mii | 189 mii | 189 mii | 189 mii | 189 mii | 189 mii | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 288 mii | -98 mii | -312 mii | -425 mii | -675 mii | -354 mii | -159 mii | 224 mii | 42 mii | 76 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 16 din 17 în județul Caraș-Severin și locul 701 din 852 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 1623 – Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții.
Firme similare din județul Caraș-Severin
- FORELLE - WOODART SRL · Oravița94 mii lei · 1 ang.
- CASE MODULKIT S.R.L. · Gărâna (com. Brebu Nou)79 mii lei · 1 ang.
- BONA DEA IMEX SRL · Reșița71 mii lei · 0 ang.
- MONOKOSS HIL S.R.L. · Anina70 mii lei · 6 ang.
- PAM HARD WOOD SRL · Prilipeț (com. Bozovici)65 mii lei · 1 ang.
- SIMSIAVRA SRL · Glimboca15 mii lei · 1 ang.
- BEBE FLORICRIS SRL · Caransebeș0 lei · 0 ang.
- ACHIM FLORIN TÂMPLĂRIE S.R.L. · Borlova (com. Turnu Ruieni)0 lei · 2 ang.
Dosare în instanță
1 dosar înregistrate din 2021 în care apare o parte cu numele firmei.
- 458/273/202521.02.2025
validare poprire
Judecătoria Oravita · Fond · Civil · calitate: Terţ poprit
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 14.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 1623 – Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
- 1610 Tăierea și rindeluirea lemnului
- 1621 Fabricarea de furnire și a panourilor de lemn
- 1622 Fabricarea parchetului asamblat în panouri
- 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
- 1624 Fabricarea ambalajelor din lemn
- 1629 Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
- 5210 Depozitări
Întrebări frecvente despre MITMAVIS FOREST SRL
Care este CUI-ul firmei MITMAVIS FOREST SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei MITMAVIS FOREST SRL este 27156797, iar codul de TVA este RO27156797. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J11/280/2010, iar codul EUID este ROONRC.J11/280/2010.
Unde are sediul MITMAVIS FOREST SRL?
Sediul social al firmei MITMAVIS FOREST SRL este în Sat Bozovici, Comuna Bozovici, Caraș-Severin, județul Caraș-Severin, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are MITMAVIS FOREST SRL?
Activitatea principală a firmei MITMAVIS FOREST SRL este „Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții”, cod CAEN 1623. În Registrul Comerțului are autorizate în total 8 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată MITMAVIS FOREST SRL?
MITMAVIS FOREST SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 9 iulie 2010, deci are 16 ani de activitate.
Cum pot contacta firma MITMAVIS FOREST SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0751 *** 594). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are MITMAVIS FOREST SRL?
În 2025, MITMAVIS FOREST SRL a raportat o cifră de afaceri de 36 mii lei și o pierdere netă de 188 mii lei, cu 3 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este MITMAVIS FOREST SRL plătitoare de TVA?
Da. MITMAVIS FOREST SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 11 iunie 2020. Datele au fost verificate la ANAF pe 14 octombrie 2026.
Explorează
- Firme din Bozovici
- Firme cu CAEN 1623 din județul Caraș-Severin
- CAEN 1623 – Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
- Top firme din județul Caraș-Severin
- Top firme cu CAEN 1623
- Firme noi din județul Caraș-Severin
- Beneficiari de fonduri din județul Caraș-Severin
- Compară MITMAVIS FOREST SRL cu alte firme