Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA3 ani pe piață

MITBARN S.R.L.

CUI 47243901J2022001935200

BUNA VESTIRE, Sat Bradu, Comuna Bradu, Argeș

În 2022: cifra de afaceri 3.572 lei, profit net 2.903 lei.

Despre MITBARN S.R.L.

MITBARN S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 noiembrie 2022 cu numărul J2022001935200 și codul unic de înregistrare (CUI) 47243901, cu sediul în Bradu, județul Argeș. Activitatea principală este „Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată” (cod CAEN 5520). Firma are 3 ani de la înființare. În 2022, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 3.572 lei, un profit net de 2.903 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
47243901
Nr. Registrul Comerțului
J2022001935200
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
25 noiembrie 2022
EUID
ROONRC.J2022001935200
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
25.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş

Date financiare 2022

Cifra de afaceri
3.572 lei
Profit net
2.903 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
3.103 lei
Datorii
1.281 lei
Active totale
4.384 lei
Marjă netă
81,3%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2022, datorii de 29% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2022, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2022
Cifra de afaceri netă3.572
Venituri totale3.572
Cheltuieli totale562
Profit / pierdere brută3.010
Profit / pierdere netă2.903
Active circulante4.384
din care stocuri1.483
creanțe595
casa și conturi la bănci2.306
Datorii1.281
Capitaluri proprii3.103
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul Argeș

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 08.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 5520 – Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată

  • 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4931 Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic
  • 4932 Transporturi terestre de pasageri, ocazionale
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
  • 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
  • 5226 Alte activități anexe transporturilor
  • 5510 Hoteluri și alte facilități de cazare similare
  • 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
  • 5611 Restaurante
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
  • 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a.
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Întrebări frecvente despre MITBARN S.R.L.

Care este CUI-ul firmei MITBARN S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei MITBARN S.R.L. este 47243901. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2022001935200, iar codul EUID este ROONRC.J2022001935200.

Unde are sediul MITBARN S.R.L.?

Sediul social al firmei MITBARN S.R.L. este în BUNA VESTIRE, Sat Bradu, Comuna Bradu, Argeș, județul Argeș, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are MITBARN S.R.L.?

Activitatea principală a firmei MITBARN S.R.L. este „Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată”, cod CAEN 5520. În Registrul Comerțului are autorizate în total 12 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată MITBARN S.R.L.?

MITBARN S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 noiembrie 2022, deci are 3 ani de activitate.

Cum pot contacta firma MITBARN S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0727 *** 931). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are MITBARN S.R.L.?

În 2022, MITBARN S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.572 lei și un profit net de 2.903 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este MITBARN S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, MITBARN S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează