MILAD ACTIV SRL
SG. ION MARCU, sc. 1, ap. 1, București Sectorul 6, București
În 2025: cifra de afaceri 1,9 mil lei, pierdere netă 40 mii lei, 1 angajați.
Despre MILAD ACTIV SRL
MILAD ACTIV SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 ianuarie 2014 cu numărul J2014000076408 și codul unic de înregistrare (CUI) 32632480, cu sediul în București Sector 6, municipiul București. Activitatea principală este „Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei” (cod CAEN 4642). Firma are 12 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 1,9 mil lei (+7% față de 2024), o pierdere netă de 40 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 993 mii lei la 1,9 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 8 aprilie 2014.
Date de identificare
- CUI
- 32632480
- Nr. Registrul Comerțului
- J2014000076408
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 08 ianuarie 2014
- EUID
- ROONRC.J2014000076408
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 09.10.2026
din 08.04.2014
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 1,9 mil lei
- Pierdere netă
- 40 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 56 mii lei
- Datorii
- 545 mii lei
- Active totale
- 601 mii lei
- Marjă netă
- -2,1%
- Cifră / angajat
- 1,9 mil lei
+7% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Pierdere în 2025; datorii de 91% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1,1 mil | 1,1 mil | 1 mil | 850 mii | 687 mii | 993 mii | 1,3 mil | 1,3 mil | 1,8 mil | 1,9 mil |
| Venituri totale | 1,1 mil | 1,1 mil | 1 mil | 850 mii | 687 mii | 993 mii | 1,3 mil | 1,3 mil | 1,9 mil | 1,9 mil |
| Cheltuieli totale | 1,1 mil | 1,2 mil | 961 mii | 840 mii | 678 mii | 801 mii | 1,2 mil | 1,5 mil | 1,7 mil | 2 mil |
| Profit / pierdere brută | 23 mii | -71 mii | 62 mii | 9.795 | 8.879 | 192 mii | 139 mii | -250 mii | 203 mii | -36 mii |
| Profit / pierdere netă | 18 mii | -83 mii | 51 mii | 1.294 | 2.013 | 182 mii | 126 mii | -263 mii | 170 mii | -40 mii |
| Număr mediu de angajați | 7 | 7 | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 12 mii | 12 mii | 12 mii | 24 mii | 29 mii | 22 mii | 151 mii | 119 mii | 108 mii | 76 mii |
| Active circulante | 852 mii | 626 mii | 603 mii | 452 mii | 255 mii | 205 mii | 400 mii | 434 mii | 363 mii | 438 mii |
| din care stocuri | 738 mii | 486 mii | 443 mii | 341 mii | 193 mii | 47 mii | 239 mii | 291 mii | 228 mii | 206 mii |
| creanțe | 17 mii | 39 mii | 20 mii | 14 mii | 15 mii | 106 mii | 39 mii | 29 mii | 44 mii | 28 mii |
| casa și conturi la bănci | 96 mii | 101 mii | 140 mii | 96 mii | 47 mii | 52 mii | 122 mii | 113 mii | 92 mii | 205 mii |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | 84 mii | 85 mii | 86 mii |
| Datorii | 954 mii | 811 mii | 736 mii | 596 mii | 401 mii | 163 mii | 361 mii | 711 mii | 459 mii | 545 mii |
| Capitaluri proprii | -90 mii | -173 mii | -121 mii | -120 mii | -118 mii | 64 mii | 190 mii | -73 mii | 97 mii | 56 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 102 din 935 în județul București și locul 249 din 1.957 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4642 – Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei.
Firme similare din județul București
- G & M FASHION STORE SRL · București Sector 32 mil lei · 8 ang.
- SINEL ART SRL · București Sector 42 mil lei · 3 ang.
- HEBE FASHION S.R.L. · București Sector 32 mil lei · 2 ang.
- CONCEPT CHAMPION SRL · București Sector 62 mil lei · 3 ang.
- RAFY FASHION SRL · București Sector 32 mil lei · 2 ang.
- LUKA GRUP COMPANY SRL · București Sector 31,9 mil lei · 2 ang.
- ADRAD ELEGANT SRL · București Sector 31,9 mil lei · 2 ang.
- STILL PEACE S.R.L. · București Sector 31,9 mil lei · 1 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 15.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4642 – Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
- 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
- 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
- 5210 Depozitări
- 5224 Manipulări
Întrebări frecvente despre MILAD ACTIV SRL
Care este CUI-ul firmei MILAD ACTIV SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei MILAD ACTIV SRL este 32632480, iar codul de TVA este RO32632480. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2014000076408, iar codul EUID este ROONRC.J2014000076408.
Unde are sediul MILAD ACTIV SRL?
Sediul social al firmei MILAD ACTIV SRL este în SG. ION MARCU, sc. 1, ap. 1, București Sectorul 6, București, București Sector 6, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are MILAD ACTIV SRL?
Activitatea principală a firmei MILAD ACTIV SRL este „Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei”, cod CAEN 4642. În Registrul Comerțului are autorizate în total 5 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată MILAD ACTIV SRL?
MILAD ACTIV SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 ianuarie 2014, deci are 12 ani de activitate.
Cum pot contacta firma MILAD ACTIV SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru MILAD ACTIV SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din București Sector 6 sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are MILAD ACTIV SRL?
În 2025, MILAD ACTIV SRL a raportat o cifră de afaceri de 1,9 mil lei și o pierdere netă de 40 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este MILAD ACTIV SRL plătitoare de TVA?
Da. MILAD ACTIV SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 8 aprilie 2014. Datele au fost verificate la ANAF pe 10 octombrie 2026.