MIELU' CURIER SRL
CIOROGÂRLEI, Sat Olteni, Comuna Clinceni, Ilfov
În 2025: cifra de afaceri 292 mii lei, profit net 1.447 lei, 1 angajați.
Despre MIELU' CURIER SRL
MIELU' CURIER SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 12 octombrie 2016 cu numărul J23/4075/2016 și codul unic de înregistrare (CUI) 36627265, cu sediul în Olteni (com. Clinceni), județul Ilfov. Activitatea principală este „Transporturi rutiere de mărfuri” (cod CAEN 4941). Firma are 10 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 292 mii lei (+3% față de 2024), un profit net de 1.447 lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 264 mii lei la 292 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 24 februarie 2026.
Date de identificare
- CUI
- 36627265
- Nr. Registrul Comerțului
- J23/4075/2016
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 12 octombrie 2016
- EUID
- ROONRC.J23/4075/2016
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 26.09.2026
din 24.02.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 292 mii lei
- Profit net
- 1.447 lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 128 mii lei
- Datorii
- 77 mii lei
- Active totale
- 205 mii lei
- Marjă netă
- 0,5%
- Cifră / angajat
- 292 mii lei
+3% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 38% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 40 mii | 158 mii | 158 mii | 186 mii | 220 mii | 264 mii | 389 mii | 253 mii | 283 mii | 292 mii |
| Venituri totale | 40 mii | 158 mii | 158 mii | 186 mii | 256 mii | 271 mii | 402 mii | 317 mii | 283 mii | 295 mii |
| Cheltuieli totale | 34 mii | 178 mii | 111 mii | 175 mii | 246 mii | 166 mii | 430 mii | 317 mii | 211 mii | 291 mii |
| Profit / pierdere brută | 6.604 | -20 mii | 47 mii | 11 mii | 9.373 | 105 mii | -27 mii | -11 | 72 mii | 4.421 |
| Profit / pierdere netă | 5.400 | -23 mii | 46 mii | 9.353 | 7.020 | 103 mii | -31 mii | -3.182 | 69 mii | 1.447 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | — | 2.083 | 1.488 | 893 | 19 mii | 17 mii | 96 mii | 2.578 | 1.920 | 1.261 |
| Active circulante | 21 mii | 24 mii | 42 mii | 97 mii | 69 mii | 140 mii | 190 mii | 197 mii | 225 mii | 204 mii |
| creanțe | 20 mii | 22 mii | 20 mii | 23 mii | 23 mii | 45 mii | 37 mii | 24 mii | 11 mii | 181 mii |
| casa și conturi la bănci | 720 | 2.149 | 22 mii | 74 mii | 46 mii | 95 mii | 153 mii | 172 mii | 214 mii | 23 mii |
| Datorii | 16 mii | 44 mii | 15 mii | 60 mii | 44 mii | 35 mii | 226 mii | 142 mii | 100 mii | 77 mii |
| Capitaluri proprii | 5.600 | -17 mii | 28 mii | 38 mii | 45 mii | 122 mii | 60 mii | 57 mii | 127 mii | 128 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 791 din 1.482 în județul Ilfov și locul 21.088 din 35.552 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri.
Firme similare din județul Ilfov
- LXG TRANS CONSTRUCT S.R.L. · Roșu (com. Chiajna)295 mii lei · 1 ang.
- SYM TRANSPORT SRL · Ciorogârla295 mii lei · 1 ang.
- ROSTEF CONCEPT S.R.L. · Bragadiru292 mii lei · 1 ang.
- BYKĂ SPEDITION SRL · Islaz (com. Brănești)291 mii lei · 1 ang.
- ROBERTTRANS CONSTRUCT SRL · Gagu (com. Dascălu)291 mii lei · 1 ang.
- GABI & FLORIN TRANS SRL · Bălăceanca (com. Cernica)291 mii lei · 2 ang.
- ERE TEAM EXPRESS S.R.L. · Popești Leordeni291 mii lei · 1 ang.
- DANI & VIO EXPEDITION S.R.L. · Dudu (com. Chiajna)289 mii lei · 1 ang.
Dosare în instanță
1 dosar înregistrate din 2021 în care apare o parte cu numele firmei.
- 24024/1748/202526.11.2025
validare poprire
Judecătoria Cornetu · Fond · Civil · calitate: Terţ poprit
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 12.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Întrebări frecvente despre MIELU' CURIER SRL
Care este CUI-ul firmei MIELU' CURIER SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei MIELU' CURIER SRL este 36627265, iar codul de TVA este RO36627265. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J23/4075/2016, iar codul EUID este ROONRC.J23/4075/2016.
Unde are sediul MIELU' CURIER SRL?
Sediul social al firmei MIELU' CURIER SRL este în CIOROGÂRLEI, Sat Olteni, Comuna Clinceni, Ilfov, Olteni (com. Clinceni), județul Ilfov, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are MIELU' CURIER SRL?
Activitatea principală a firmei MIELU' CURIER SRL este „Transporturi rutiere de mărfuri”, cod CAEN 4941.
Când a fost înființată MIELU' CURIER SRL?
MIELU' CURIER SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 12 octombrie 2016, deci are 10 ani de activitate.
Cum pot contacta firma MIELU' CURIER SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru MIELU' CURIER SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Olteni (com. Clinceni) sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are MIELU' CURIER SRL?
În 2025, MIELU' CURIER SRL a raportat o cifră de afaceri de 292 mii lei și un profit net de 1.447 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este MIELU' CURIER SRL plătitoare de TVA?
Da. MIELU' CURIER SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 24 februarie 2026. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.