Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVAInactiv fiscal (ANAF)3 ani pe piață

MIANT PROFESIONAL CONSTRUCT S.R.L.

CUI 47288180J13/4316/2022

RĂZOARELOR, Sat General Scărișoreanu, Comuna Amzacea, Constanța

În 2022: cifra de afaceri 5.661 lei, profit net 4.378 lei, 1 angajați.

Despre MIANT PROFESIONAL CONSTRUCT S.R.L.

MIANT PROFESIONAL CONSTRUCT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 9 decembrie 2022 cu numărul J13/4316/2022 și codul unic de înregistrare (CUI) 47288180, cu sediul în General Scărișoreanu (com. Amzacea), județul Constanța. Activitatea principală este „Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale” (cod CAEN 4120). Firma are 3 ani de la înființare. În 2022, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 5.661 lei, un profit net de 4.378 lei și 1 angajat (număr mediu). Nu este înregistrată în scopuri de TVA; ANAF o figurează ca contribuabil inactiv.

Date de identificare

CUI
47288180
Nr. Registrul Comerțului
J13/4316/2022
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
09 decembrie 2022
EUID
ROONRC.J13/4316/2022
Cod poștal
907032

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Da

din 04.03.2026

Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
03.10.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Eforie

Date financiare 2022

Cifra de afaceri
5.661 lei
Profit net
4.378 lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
4.578 lei
Datorii
1.283 lei
Active totale
5.861 lei
Marjă netă
77,3%
Cifră / angajat
5.661 lei
Risc mediu

Indicator de risc de insolvență: Declarată inactivă fiscal de ANAF. Calcul orientativ din bilanțul 2022, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2022
Cifra de afaceri netă5.661
Venituri totale5.661
Cheltuieli totale1.227
Profit / pierdere brută4.434
Profit / pierdere netă4.378
Număr mediu de angajați1
Active circulante5.861
casa și conturi la bănci5.861
Datorii1.283
Capitaluri proprii4.578
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul Constanța

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 15.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4339 Alte lucrări de finisare

Întrebări frecvente despre MIANT PROFESIONAL CONSTRUCT S.R.L.

Care este CUI-ul firmei MIANT PROFESIONAL CONSTRUCT S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei MIANT PROFESIONAL CONSTRUCT S.R.L. este 47288180. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J13/4316/2022, iar codul EUID este ROONRC.J13/4316/2022.

Unde are sediul MIANT PROFESIONAL CONSTRUCT S.R.L.?

Sediul social al firmei MIANT PROFESIONAL CONSTRUCT S.R.L. este în RĂZOARELOR, Sat General Scărișoreanu, Comuna Amzacea, Constanța, General Scărișoreanu (com. Amzacea), județul Constanța, cod poștal 907032, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are MIANT PROFESIONAL CONSTRUCT S.R.L.?

Activitatea principală a firmei MIANT PROFESIONAL CONSTRUCT S.R.L. este „Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale”, cod CAEN 4120. În Registrul Comerțului are autorizate în total 6 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată MIANT PROFESIONAL CONSTRUCT S.R.L.?

MIANT PROFESIONAL CONSTRUCT S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 9 decembrie 2022, deci are 3 ani de activitate.

Cum pot contacta firma MIANT PROFESIONAL CONSTRUCT S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0761 *** 409). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are MIANT PROFESIONAL CONSTRUCT S.R.L.?

În 2022, MIANT PROFESIONAL CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 5.661 lei și un profit net de 4.378 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este MIANT PROFESIONAL CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, MIANT PROFESIONAL CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 3 octombrie 2026.

Explorează