Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA1 an pe piață

MG STUDIO PROIECT S.R.L.

CUI 51622903J2025026290002

Sat Vâlcele, Comuna Feleacu, Cluj

În 2025: cifra de afaceri 3.901 lei, profit net 832 lei.

Despre MG STUDIO PROIECT S.R.L.

MG STUDIO PROIECT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 11 aprilie 2025 cu numărul J2025026290002 și codul unic de înregistrare (CUI) 51622903, cu sediul în Vâlcele (com. Feleacu), județul Cluj. Activitatea principală este „Activități de arhitectură” (cod CAEN 7111). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 3.901 lei, un profit net de 832 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
51622903
Nr. Registrul Comerțului
J2025026290002
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
11 aprilie 2025
EUID
ROONRC.J2025026290002
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
3.901 lei
Profit net
832 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
1.032 lei
Datorii
1.526 lei
Active totale
2.558 lei
Marjă netă
21,3%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 60% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă3.901
Venituri totale3.901
Cheltuieli totale2.922
Profit / pierdere brută979
Profit / pierdere netă832
Active circulante2.558
casa și conturi la bănci2.558
Datorii1.526
Capitaluri proprii1.032
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 490 din 507 în județul Cluj și locul 5.899 din 6.023 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7111 – Activități de arhitectură.

Firme similare din județul Cluj

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 7111 – Activități de arhitectură

  • 7111 Activități de arhitectură
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
  • 7413 Activități de design de interior

Întrebări frecvente despre MG STUDIO PROIECT S.R.L.

Care este CUI-ul firmei MG STUDIO PROIECT S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei MG STUDIO PROIECT S.R.L. este 51622903. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025026290002, iar codul EUID este ROONRC.J2025026290002.

Unde are sediul MG STUDIO PROIECT S.R.L.?

Sediul social al firmei MG STUDIO PROIECT S.R.L. este în Sat Vâlcele, Comuna Feleacu, Cluj, Vâlcele (com. Feleacu), județul Cluj, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are MG STUDIO PROIECT S.R.L.?

Activitatea principală a firmei MG STUDIO PROIECT S.R.L. este „Activități de arhitectură”, cod CAEN 7111. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată MG STUDIO PROIECT S.R.L.?

MG STUDIO PROIECT S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 11 aprilie 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma MG STUDIO PROIECT S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0746 *** 263). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are MG STUDIO PROIECT S.R.L.?

În 2025, MG STUDIO PROIECT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.901 lei și un profit net de 832 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este MG STUDIO PROIECT S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, MG STUDIO PROIECT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează