Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVAInactiv fiscal (ANAF)4 ani pe piață

MDI SPAWN S.R.L.

CUI 45665888J18/178/2022

TEILOR, Municipiul Motru, Gorj

În 2024: cifra de afaceri 5.201 lei, profit net 4.074 lei, 0 angajați.

Despre MDI SPAWN S.R.L.

MDI SPAWN S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 18 februarie 2022 cu numărul J18/178/2022 și codul unic de înregistrare (CUI) 45665888, cu sediul în Motru, județul Gorj. Activitatea principală este „Activități de asistență medicală specializată” (cod CAEN 8622). Firma are 4 ani de la înființare. În 2024, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 5.201 lei, un profit net de 4.074 lei și 0 angajați (număr mediu). Nu este înregistrată în scopuri de TVA; ANAF o figurează ca contribuabil inactiv.

Date de identificare

CUI
45665888
Nr. Registrul Comerțului
J18/178/2022
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
18 februarie 2022
EUID
ROONRC.J18/178/2022
Cod poștal
215200

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Da

din 08.09.2023

Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
11.10.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Motru

Date financiare 2024

Cifra de afaceri
5.201 lei
Profit net
4.074 lei
Angajați (medie)
0
Capitaluri proprii
5.534 lei
Datorii
1.051 lei
Active totale
6.585 lei
Marjă netă
78,3%
Risc mediu

Indicator de risc de insolvență: Declarată inactivă fiscal de ANAF. Calcul orientativ din bilanțul 2024, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2024
Cifra de afaceri netă5.201
Venituri totale5.201
Cheltuieli totale466
Profit / pierdere brută4.735
Profit / pierdere netă4.074
Active circulante6.585
creanțe4.551
casa și conturi la bănci2.034
Datorii1.051
Capitaluri proprii5.534
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 175 din 182 în județul Gorj și locul 12.030 din 12.304 în România după cifra de afaceri (2024), între firmele cu activitatea principală 8622 – Activități de asistență medicală specializată.

Firme similare din județul Gorj

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 8622 – Activități de asistență medicală specializată

  • 8621 Activități de asistență medicală generală
  • 8622 Activități de asistență medicală specializată
  • 8690 Alte activități referitoare la sănătatea umană

Întrebări frecvente despre MDI SPAWN S.R.L.

Care este CUI-ul firmei MDI SPAWN S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei MDI SPAWN S.R.L. este 45665888. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J18/178/2022, iar codul EUID este ROONRC.J18/178/2022.

Unde are sediul MDI SPAWN S.R.L.?

Sediul social al firmei MDI SPAWN S.R.L. este în TEILOR, Municipiul Motru, Gorj, județul Gorj, cod poștal 215200, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are MDI SPAWN S.R.L.?

Activitatea principală a firmei MDI SPAWN S.R.L. este „Activități de asistență medicală specializată”, cod CAEN 8622. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată MDI SPAWN S.R.L.?

MDI SPAWN S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 18 februarie 2022, deci are 4 ani de activitate.

Cum pot contacta firma MDI SPAWN S.R.L.?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru MDI SPAWN S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Motru sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are MDI SPAWN S.R.L.?

În 2024, MDI SPAWN S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 5.201 lei și un profit net de 4.074 lei, cu 0 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este MDI SPAWN S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, MDI SPAWN S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 11 octombrie 2026.

Explorează