Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA10 ani pe piață

MAY VDR CONSTRUCT MANAGEMENT S.R.L.

CUI 36160509J2016000805264

CERGHIZEL, Loc. Cerghizel, Oraș Ungheni, Mureș

În 2025: cifra de afaceri 492 mii lei, profit net 330 mii lei, 1 angajați.

Despre MAY VDR CONSTRUCT MANAGEMENT S.R.L.

MAY VDR CONSTRUCT MANAGEMENT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 2 iunie 2016 cu numărul J2016000805264 și codul unic de înregistrare (CUI) 36160509, cu sediul în Cerghizel (oraș Ungheni), județul Mureș. Activitatea principală este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea” (cod CAEN 7112). Firma are 10 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 492 mii lei (+8% față de 2024), un profit net de 330 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 350 mii lei la 492 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 octombrie 2021.

Date de identificare

CUI
36160509
Nr. Registrul Comerțului
J2016000805264
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
02 iunie 2016
EUID
ROONRC.J2016000805264
Cod poștal
547607

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 01.10.2021

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
01.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
492 mii lei

+8% față de 2024

Profit net
330 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
239 mii lei
Datorii
127 mii lei
Active totale
367 mii lei
Marjă netă
67,1%
Cifră / angajat
492 mii lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 35% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
0200 mii400 mii600 mii2016: cifra de afaceri 42.443 lei; profit net 17.576 lei20162017: cifra de afaceri 47.888 lei; profit net 6.126 lei20172018: cifra de afaceri 71.675 lei; profit net 17.964 lei20182019: cifra de afaceri 146.567 lei; profit net 86.593 lei20192020: cifra de afaceri 208.131 lei; profit net 135.298 lei20202021: cifra de afaceri 350.181 lei; profit net 185.637 lei20212022: cifra de afaceri 353.919 lei; profit net 134.767 lei20222023: cifra de afaceri 591.297 lei; profit net 337.408 lei20232024: cifra de afaceri 457.498 lei; profit net 258.756 lei20242025: cifra de afaceri 492.133 lei; profit net 330.338 lei2025
Indicator (lei)2016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă42 mii48 mii72 mii147 mii208 mii350 mii354 mii591 mii457 mii492 mii
Venituri totale42 mii48 mii83 mii152 mii208 mii350 mii354 mii593 mii468 mii497 mii
Cheltuieli totale24 mii41 mii64 mii64 mii71 mii161 mii216 mii250 mii200 mii157 mii
Profit / pierdere brută19 mii7.18019 mii88 mii137 mii189 mii138 mii343 mii268 mii340 mii
Profit / pierdere netă18 mii6.12618 mii87 mii135 mii186 mii135 mii337 mii259 mii330 mii
Număr mediu de angajați1111121111
Active imobilizate18 mii13 mii———173 mii137 mii103 mii68 mii73 mii
Active circulante5.15314 mii44 mii91 mii140 mii207 mii133 mii299 mii223 mii294 mii
creanțe4.000—12 mii2.92213 mii105 mii55 mii35 mii157 mii137 mii
casa și conturi la bănci1.15314 mii32 mii88 mii127 mii102 mii78 mii263 mii66 mii156 mii
Datorii5.5013.2472.3173.7294.030194 mii87 mii62 mii32 mii127 mii
Capitaluri proprii18 mii24 mii42 mii87 mii136 mii186 mii183 mii339 mii259 mii239 mii
din care capital subscris vărsat200200200200200200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 79 din 389 în județul Mureș și locul 4.564 din 16.139 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea.

Firme similare din județul Mureș

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 07.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4335 Alte lucrări de finisare
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Întrebări frecvente despre MAY VDR CONSTRUCT MANAGEMENT S.R.L.

Care este CUI-ul firmei MAY VDR CONSTRUCT MANAGEMENT S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei MAY VDR CONSTRUCT MANAGEMENT S.R.L. este 36160509, iar codul de TVA este RO36160509. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2016000805264, iar codul EUID este ROONRC.J2016000805264.

Unde are sediul MAY VDR CONSTRUCT MANAGEMENT S.R.L.?

Sediul social al firmei MAY VDR CONSTRUCT MANAGEMENT S.R.L. este în CERGHIZEL, Loc. Cerghizel, Oraș Ungheni, Mureș, Cerghizel (oraș Ungheni), județul Mureș, cod poștal 547607, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are MAY VDR CONSTRUCT MANAGEMENT S.R.L.?

Activitatea principală a firmei MAY VDR CONSTRUCT MANAGEMENT S.R.L. este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea”, cod CAEN 7112. În Registrul Comerțului are autorizate în total 10 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată MAY VDR CONSTRUCT MANAGEMENT S.R.L.?

MAY VDR CONSTRUCT MANAGEMENT S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 2 iunie 2016, deci are 10 ani de activitate.

Cum pot contacta firma MAY VDR CONSTRUCT MANAGEMENT S.R.L.?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru MAY VDR CONSTRUCT MANAGEMENT S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Cerghizel (oraș Ungheni) sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are MAY VDR CONSTRUCT MANAGEMENT S.R.L.?

În 2025, MAY VDR CONSTRUCT MANAGEMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 492 mii lei și un profit net de 330 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este MAY VDR CONSTRUCT MANAGEMENT S.R.L. plătitoare de TVA?

Da. MAY VDR CONSTRUCT MANAGEMENT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 octombrie 2021. Datele au fost verificate la ANAF pe 1 octombrie 2026.

Explorează