MARVOMUSICPRO S.R.L.
HĂRĂU, Sat Hărău, Comuna Hărău, Hunedoara
A primit finanțare publică (1 proiect)În 2025: cifra de afaceri 0 lei, profit net 0 lei, 0 angajați.
Despre MARVOMUSICPRO S.R.L.
MARVOMUSICPRO S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 aprilie 2017 cu numărul J20/537/2017 și codul unic de înregistrare (CUI) 37441197, cu sediul în Hărău, județul Hunedoara. Activitatea principală este „Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole)” (cod CAEN 9002). Firma are 9 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 0 lei (-100% față de 2024), un profit net de 0 lei și 0 angajați (număr mediu). Între 2019 și 2024, cifra de afaceri a scăzut (de la 56 mii lei la 4.000 lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA; ANAF o figurează ca contribuabil inactiv.
Date de identificare
- CUI
- 37441197
- Nr. Registrul Comerțului
- J20/537/2017
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 25 aprilie 2017
- EUID
- ROONRC.J20/537/2017
- Cod poștal
- 337265
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Da
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 05.11.2026
din 21.07.2022
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Angajați (medie)
- 0
- Capitaluri proprii
- -18 mii lei
- Datorii
- 29 mii lei
- Active totale
- 100 mii lei
-100% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Declarată inactivă fiscal de ANAF; capitaluri proprii negative; cifra de afaceri a scăzut cu 100% față de 2024; fără venituri raportate în 2025. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 4.000 | 11 mii | 56 mii | 13 mii | 1.700 | 2.000 | 4.000 | 0 |
| Venituri totale | 4.000 | 74 mii | 74 mii | 38 mii | 7.674 | 2.000 | 10 mii | 0 |
| Cheltuieli totale | 9.932 | 73 mii | 71 mii | 69 mii | 7.015 | 0 | 0 | 0 |
| Profit / pierdere brută | -5.932 | 603 | 2.774 | -31 mii | 659 | 2.000 | 10 mii | 0 |
| Profit / pierdere netă | -5.992 | 490 | 2.211 | -31 mii | 608 | 1.980 | 9.806 | 0 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Active imobilizate | 134 | 130 mii | 111 mii | 91 mii | 85 mii | 85 mii | 85 mii | 85 mii |
| Active circulante | 202 mii | 15 mii | 4.245 | 414 | 10 | 5.909 | 16 mii | 16 mii |
| creanțe | 199 mii | — | — | — | 0 | 0 | 6.300 | 6.300 |
| casa și conturi la bănci | 2.792 | 15 mii | 4.245 | 414 | 10 | 5.909 | 9.909 | 9.286 |
| Datorii | 8.718 | 20 mii | 4.619 | 30 mii | 29 mii | 29 mii | 29 mii | 29 mii |
| Venituri în avans | 199 mii | 131 mii | 114 mii | 96 mii | 90 mii | 90 mii | 90 mii | 90 mii |
| Capitaluri proprii | -5.792 | -5.302 | -3.091 | -34 mii | -33 mii | -28 mii | -18 mii | -18 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul Hunedoara
- GOTIC SOUND S.R.L. · Petroșani120 mii lei · 1 ang.
- BOGDY ANTONYA SOUND SRL · Folt (com. Rapoltu Mare)104 mii lei · 1 ang.
- HEX MEDIA S.R.L. · Deva101 mii lei · 0 ang.
- HYPER ZIK HUB S.R.L. · Orăștie94 mii lei · 0 ang.
- ALITOM ART S.R.L. · Poienița Voinii (com. Bunila)4.500 lei · 0 ang.
- SCENART THEATRE S.R.L. · Deva0 lei · 0 ang.
- DJADX CLUB S.R.L. · Deva0 lei · 0 ang.
- TOP PETRECERI S.R.L. · Ghelari-16 mii lei · 0 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 15.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 9002 – Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole)
- 5920 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală
- 9001 Activități de interpretare artistică (spectacole)
- 9002 Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole)
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Întrebări frecvente despre MARVOMUSICPRO S.R.L.
Care este CUI-ul firmei MARVOMUSICPRO S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei MARVOMUSICPRO S.R.L. este 37441197. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J20/537/2017, iar codul EUID este ROONRC.J20/537/2017.
Unde are sediul MARVOMUSICPRO S.R.L.?
Sediul social al firmei MARVOMUSICPRO S.R.L. este în HĂRĂU, Sat Hărău, Comuna Hărău, Hunedoara, județul Hunedoara, cod poștal 337265, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are MARVOMUSICPRO S.R.L.?
Activitatea principală a firmei MARVOMUSICPRO S.R.L. este „Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole)”, cod CAEN 9002. În Registrul Comerțului are autorizate în total 4 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată MARVOMUSICPRO S.R.L.?
MARVOMUSICPRO S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 aprilie 2017, deci are 9 ani de activitate.
Cum pot contacta firma MARVOMUSICPRO S.R.L.?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru MARVOMUSICPRO S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Hărău sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are MARVOMUSICPRO S.R.L.?
În 2025, MARVOMUSICPRO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un profit net de 0 lei, cu 0 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este MARVOMUSICPRO S.R.L. plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, MARVOMUSICPRO S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 6 noiembrie 2026.
E firma ta? Actualizează gratuit datele de contact și adaugă insigna pe site.
Datele acestei firme sunt disponibile și prin API
Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:
GET /api/v1/firma/37441197API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite
Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.