MARC BOGVAL CONSTRUCT SRL
LĂRGĂȘENI, Sat Lărgășeni, Comuna Corbița, Vrancea
A primit finanțare publică (1 proiect)În 2025: cifra de afaceri 140 mii lei, profit net 41 mii lei, 1 angajați.
Despre MARC BOGVAL CONSTRUCT SRL
MARC BOGVAL CONSTRUCT SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 24 mai 2017 cu numărul J39/441/2017 și codul unic de înregistrare (CUI) 37637062, cu sediul în Lărgășeni (com. Corbița), județul Vrancea. Activitatea principală este „Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale” (cod CAEN 4120). Firma are 9 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 140 mii lei (+74% față de 2024), un profit net de 41 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2019 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 3.000 lei la 140 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 26 august 2025.
Date de identificare
- CUI
- 37637062
- Nr. Registrul Comerțului
- J39/441/2017
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 24 mai 2017
- EUID
- ROONRC.J39/441/2017
- Cod poștal
- 627093
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 26.09.2026
din 26.08.2025
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Adjud
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 140 mii lei
- Profit net
- 41 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- -257 mii lei
- Datorii
- 528 mii lei
- Active totale
- 275 mii lei
- Marjă netă
- 29%
- Cifră / angajat
- 140 mii lei
+74% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; datorii mai mari decât activele (192%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | 3.000 | — | 167 mii | 3.600 | 81 mii | 140 mii |
| Venituri totale | 0 | 0 | 3.000 | 47 mii | 191 mii | 3.600 | 81 mii | 140 mii |
| Cheltuieli totale | — | 60 mii | 181 mii | 160 mii | 91 mii | 101 mii | 62 mii | 98 mii |
| Profit / pierdere brută | 0 | -60 mii | -178 mii | -112 mii | 99 mii | -97 mii | 18 mii | 42 mii |
| Profit / pierdere netă | 0 | -60 mii | -178 mii | -112 mii | 98 mii | -97 mii | 17 mii | 41 mii |
| Număr mediu de angajați | — | 3 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | — | 261 mii | 190 mii | 142 mii | 71 mii | 20 mii | 18 mii | 14 mii |
| Active circulante | 200 | 737 | 737 | 1.173 | 142 mii | 146 mii | 156 mii | 258 mii |
| din care stocuri | — | 557 | 557 | 557 | 557 | 557 | 557 | 1.920 |
| creanțe | — | 106 | 106 | 106 | 80 mii | 84 mii | 150 mii | 120 mii |
| casa și conturi la bănci | 200 | 74 | 74 | 510 | 62 mii | 62 mii | 6.305 | 135 mii |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | 86 mii | 86 mii | — | 2.627 |
| Datorii | 0 | 229 mii | 339 mii | 251 mii | 427 mii | 478 mii | 468 mii | 528 mii |
| Venituri în avans | — | 93 mii | 90 mii | 171 mii | 100 mii | 100 mii | 3.534 | 3.534 |
| Capitaluri proprii | 200 | -60 mii | -238 mii | -279 mii | -228 mii | -325 mii | -297 mii | -257 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 173 din 284 în județul Vrancea și locul 9.797 din 16.146 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.
Firme similare din județul Vrancea
- RENOVADOR PRO S.R.L. · Focșani148 mii lei · 1 ang.
- EDIL NOVA WASH S.R.L. · Bordeasca Veche (com. Tătăranu)147 mii lei · 1 ang.
- DRUM TEAM SIM S.R.L. · Cârligele146 mii lei · 1 ang.
- EXPORTMETAL GRUP S.R.L. · Focșani142 mii lei · 1 ang.
- SILVER NARCOM PREST SRL · Ruginești140 mii lei · 2 ang.
- CROITORU ȘI ȚÎMPĂU S.R.L. · Lespezi (com. Homocea)137 mii lei · 1 ang.
- CONCASA ȘONȚU S.R.L. · Vitănești (com. Țifești)135 mii lei · 3 ang.
- SERBAN COSTRUZIONE S.R.L. · Focșani128 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
- 4331 Lucrări de ipsoserie
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4339 Alte lucrări de finisare
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții
Întrebări frecvente despre MARC BOGVAL CONSTRUCT SRL
Care este CUI-ul firmei MARC BOGVAL CONSTRUCT SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei MARC BOGVAL CONSTRUCT SRL este 37637062, iar codul de TVA este RO37637062. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J39/441/2017, iar codul EUID este ROONRC.J39/441/2017.
Unde are sediul MARC BOGVAL CONSTRUCT SRL?
Sediul social al firmei MARC BOGVAL CONSTRUCT SRL este în LĂRGĂȘENI, Sat Lărgășeni, Comuna Corbița, Vrancea, Lărgășeni (com. Corbița), județul Vrancea, cod poștal 627093, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are MARC BOGVAL CONSTRUCT SRL?
Activitatea principală a firmei MARC BOGVAL CONSTRUCT SRL este „Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale”, cod CAEN 4120. În Registrul Comerțului are autorizate în total 15 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată MARC BOGVAL CONSTRUCT SRL?
MARC BOGVAL CONSTRUCT SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 24 mai 2017, deci are 9 ani de activitate.
Cum pot contacta firma MARC BOGVAL CONSTRUCT SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru MARC BOGVAL CONSTRUCT SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Lărgășeni (com. Corbița) sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are MARC BOGVAL CONSTRUCT SRL?
În 2025, MARC BOGVAL CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 140 mii lei și un profit net de 41 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este MARC BOGVAL CONSTRUCT SRL plătitoare de TVA?
Da. MARC BOGVAL CONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 26 august 2025. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.