MAPS AUTO OUTILS SRL
PODGORIILOR, bl. 11, sc. B, et. 1, ap. 8, Municipiul Tulcea, Tulcea
În 2025: cifra de afaceri 174 mii lei, pierdere netă 3.084 lei, 1 angajați.
Despre MAPS AUTO OUTILS SRL
MAPS AUTO OUTILS SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 noiembrie 2016 cu numărul J2016000541362 și codul unic de înregistrare (CUI) 36766026, cu sediul în Tulcea, județul Tulcea. Activitatea principală este „Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule” (cod CAEN 4782). Firma are 9 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 174 mii lei, o pierdere netă de 3.084 lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 296 mii lei la 174 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 36766026
- Nr. Registrul Comerțului
- J2016000541362
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 21 noiembrie 2016
- EUID
- ROONRC.J2016000541362
- Cod poștal
- 820173
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 15.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 174 mii lei
- Pierdere netă
- 3.084 lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 8.892 lei
- Datorii
- 4.653 lei
- Active totale
- 14 mii lei
- Marjă netă
- -1,8%
- Cifră / angajat
- 174 mii lei
0% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Pierdere în ultimii doi ani. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 6.484 | 206 mii | 254 mii | 251 mii | 264 mii | 296 mii | 298 mii | 289 mii | 175 mii | 174 mii |
| Venituri totale | 6.484 | 206 mii | 254 mii | 251 mii | 271 mii | 296 mii | 336 mii | 289 mii | 175 mii | 174 mii |
| Cheltuieli totale | 8.706 | 194 mii | 224 mii | 243 mii | 271 mii | 308 mii | 300 mii | 307 mii | 186 mii | 175 mii |
| Profit / pierdere brută | -2.222 | 13 mii | 30 mii | 8.078 | -188 | -12 mii | 36 mii | -18 mii | -11 mii | -1.379 |
| Profit / pierdere netă | -2.365 | 7.856 | 28 mii | 5.316 | -2.777 | -15 mii | 33 mii | -21 mii | -13 mii | -3.084 |
| Număr mediu de angajați | — | 1 | — | 1 | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 299 | 9.172 | 71 mii | 65 mii | 49 mii | 47 mii | 29 mii | 21 mii | 15 mii | 8.816 |
| Active circulante | 209 | 5.819 | 31 mii | 26 mii | -4.633 | 1.474 | 12 mii | 8.686 | 1.481 | 4.729 |
| din care stocuri | -40 | 4.105 | 3.014 | 1.837 | -6.536 | 1.465 | 9.652 | 115 | 486 | 136 |
| creanțe | — | — | 25 mii | — | -3 | — | 1.280 | 0 | 0 | 0 |
| casa și conturi la bănci | 249 | 1.714 | 2.756 | 24 mii | 1.906 | 9 | 892 | 8.571 | 995 | 4.593 |
| Datorii | 2.673 | 9.300 | 69 mii | 52 mii | 8.751 | 27 mii | 23 mii | 4.911 | 4.236 | 4.653 |
| Capitaluri proprii | -2.165 | 5.691 | 33 mii | 39 mii | 36 mii | 21 mii | 19 mii | 25 mii | 12 mii | 8.892 |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 28 din 35 în județul Tulcea și locul 3.022 din 4.197 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4782 – Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule.
Firme similare din județul Tulcea
- APIA SERV SRL · Babadag263 mii lei · 1 ang.
- MUNDO GOLD SRL · Mineri (com. Somova)230 mii lei · 1 ang.
- MAGAZINUL ATORDYAM S.R.L. · Jijila210 mii lei · 1 ang.
- PIESE AUTO AVANTAJ S.R.L. · Luncavița192 mii lei · 1 ang.
- GEO-LIAN AUTO S.R.L. · Tulcea189 mii lei · 1 ang.
- RODIMIT SERV SRL · Măcin169 mii lei · 0 ang.
- ELECTROSERV AUTO SRL · Măcin153 mii lei · 1 ang.
- PART AGRONAT S.R.L. · Tulcea100 mii lei · 0 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 15.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4782 – Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
- 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor
Întrebări frecvente despre MAPS AUTO OUTILS SRL
Care este CUI-ul firmei MAPS AUTO OUTILS SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei MAPS AUTO OUTILS SRL este 36766026. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2016000541362, iar codul EUID este ROONRC.J2016000541362.
Unde are sediul MAPS AUTO OUTILS SRL?
Sediul social al firmei MAPS AUTO OUTILS SRL este în PODGORIILOR, bl. 11, sc. B, et. 1, ap. 8, Municipiul Tulcea, Tulcea, județul Tulcea, cod poștal 820173, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are MAPS AUTO OUTILS SRL?
Activitatea principală a firmei MAPS AUTO OUTILS SRL este „Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule”, cod CAEN 4782. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată MAPS AUTO OUTILS SRL?
MAPS AUTO OUTILS SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 noiembrie 2016, deci are 9 ani de activitate.
Cum pot contacta firma MAPS AUTO OUTILS SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru MAPS AUTO OUTILS SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Tulcea sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are MAPS AUTO OUTILS SRL?
În 2025, MAPS AUTO OUTILS SRL a raportat o cifră de afaceri de 174 mii lei și o pierdere netă de 3.084 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este MAPS AUTO OUTILS SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, MAPS AUTO OUTILS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 15 octombrie 2026.