MANGHETIG S.R.L.
PRINCIPALĂ, Sat Vărsătura, Comuna Chiscani, Brăila
În 2025: cifra de afaceri 2,3 mil lei, profit net 299 mii lei, 30 angajați.
Despre MANGHETIG S.R.L.
MANGHETIG S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 septembrie 2021 cu numărul J2021000807093 și codul unic de înregistrare (CUI) 44975430, cu sediul în Vărsătura (com. Chiscani), județul Brăila. Activitatea principală este „Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.” (cod CAEN 8299). Firma are 5 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 2,3 mil lei (-2% față de 2024), un profit net de 299 mii lei și 30 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 138 mii lei la 2,3 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 august 2022.
Date de identificare
- CUI
- 44975430
- Nr. Registrul Comerțului
- J2021000807093
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 28 septembrie 2021
- EUID
- ROONRC.J2021000807093
- Cod poștal
- 817027
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 05.10.2026
din 01.08.2022
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 2,3 mil lei
- Profit net
- 299 mii lei
- Angajați (medie)
- 30
- Capitaluri proprii
- 299 mii lei
- Datorii
- 548 mii lei
- Active totale
- 846 mii lei
- Marjă netă
- 12,8%
- Cifră / angajat
- 78 mii lei
-2% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 65% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 138 mii | 1,1 mil | 1,7 mil | 2,4 mil | 2,3 mil |
| Venituri totale | 138 mii | 1,1 mil | 1,7 mil | 2,4 mil | 2,3 mil |
| Cheltuieli totale | 104 mii | 868 mii | 1,3 mil | 1,9 mil | 2 mil |
| Profit / pierdere brută | 33 mii | 252 mii | 369 mii | 445 mii | 360 mii |
| Profit / pierdere netă | 32 mii | 241 mii | 352 mii | 375 mii | 299 mii |
| Număr mediu de angajați | 10 | 20 | 28 | 34 | 30 |
| Active imobilizate | — | — | 127 mii | 228 mii | 160 mii |
| Active circulante | 111 mii | 426 mii | 609 mii | 698 mii | 686 mii |
| creanțe | 107 mii | 269 mii | 559 mii | 622 mii | 590 mii |
| casa și conturi la bănci | 3.409 | 156 mii | 50 mii | 76 mii | 97 mii |
| Datorii | 79 mii | 185 mii | 383 mii | 550 mii | 548 mii |
| Capitaluri proprii | 32 mii | 241 mii | 353 mii | 376 mii | 299 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 4 din 56 în județul Brăila și locul 564 din 6.495 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 8299 – Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a..
Firme similare din județul Brăila
- NOUADRAGHI S.R.L. · Brăila2,8 mil lei · 34 ang.
- VEGATON SERV SRL · Brăila2,7 mil lei · 30 ang.
- KEGEROAL PRO S.R.L. · Brăila2,4 mil lei · 26 ang.
- ALMAMARKET S.R.L. · Brăila1,9 mil lei · 42 ang.
- ABYHINT S.R.L. · Brăila1,9 mil lei · 9 ang.
- ANEDAL OIL SRL · Brăila1,9 mil lei · 20 ang.
- MIZIMBAREM S.R.L. · Brăila1,8 mil lei · 21 ang.
- FAMSAN SEBIMAT S.R.L. · Filipești (com. Surdila-Gaiseanca)1,7 mil lei · 24 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 15.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 8299 – Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.
- 9699 Alte servicii personale n.c.a.
Întrebări frecvente despre MANGHETIG S.R.L.
Care este CUI-ul firmei MANGHETIG S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei MANGHETIG S.R.L. este 44975430, iar codul de TVA este RO44975430. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2021000807093, iar codul EUID este ROONRC.J2021000807093.
Unde are sediul MANGHETIG S.R.L.?
Sediul social al firmei MANGHETIG S.R.L. este în PRINCIPALĂ, Sat Vărsătura, Comuna Chiscani, Brăila, Vărsătura (com. Chiscani), județul Brăila, cod poștal 817027, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are MANGHETIG S.R.L.?
Activitatea principală a firmei MANGHETIG S.R.L. este „Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.”, cod CAEN 8299. În Registrul Comerțului are autorizate în total 7 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată MANGHETIG S.R.L.?
MANGHETIG S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 septembrie 2021, deci are 5 ani de activitate.
Cum pot contacta firma MANGHETIG S.R.L.?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru MANGHETIG S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Vărsătura (com. Chiscani) sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are MANGHETIG S.R.L.?
În 2025, MANGHETIG S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2,3 mil lei și un profit net de 299 mii lei, cu 30 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este MANGHETIG S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. MANGHETIG S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 august 2022. Datele au fost verificate la ANAF pe 5 octombrie 2026.