MANFLO CONSTRUCT S.R.L.
IULIU MANIU, bl. 36, sc. A, et. 4, ap. 18, Municipiul Arad, Arad
În 2025: cifra de afaceri 276 mii lei, profit net 174 mii lei, 0 angajați.
Despre MANFLO CONSTRUCT S.R.L.
MANFLO CONSTRUCT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 23 septembrie 2020 cu numărul J2/1119/2020 și codul unic de înregistrare (CUI) 43089665, cu sediul în Arad, județul Arad. Activitatea principală este „Lucrări de pregătire a terenului” (cod CAEN 4312). Firma are 6 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 276 mii lei, un profit net de 174 mii lei și 0 angajați (număr mediu). Între 2020 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 124 mii lei la 276 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 43089665
- Nr. Registrul Comerțului
- J2/1119/2020
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 23 septembrie 2020
- EUID
- ROONRC.J2/1119/2020
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 276 mii lei
- Profit net
- 174 mii lei
- Angajați (medie)
- 0
- Capitaluri proprii
- 234 mii lei
- Datorii
- 20 mii lei
- Active totale
- 254 mii lei
- Marjă netă
- 62,9%
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 8% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 124 mii | 47 mii | 0 | 0 | 0 | 276 mii |
| Venituri totale | 124 mii | 47 mii | 0 | 0 | 0 | 276 mii |
| Cheltuieli totale | 8.350 | 2.900 | 5.210 | 29 mii | 29 mii | 70 mii |
| Profit / pierdere brută | 115 mii | 44 mii | -5.210 | -29 mii | -29 mii | 207 mii |
| Profit / pierdere netă | 112 mii | 42 mii | -5.210 | -29 mii | -29 mii | 174 mii |
| Active imobilizate | 61 | 0 | 115 mii | 86 mii | 58 mii | 29 mii |
| Active circulante | 121 mii | 154 mii | 7.038 | 5.971 | 5.846 | 226 mii |
| creanțe | 56 mii | 8.050 | 50 | 50 | 0 | 160 mii |
| casa și conturi la bănci | 65 mii | 146 mii | 6.988 | 5.921 | 5.846 | 66 mii |
| Datorii | 9.508 | 100 | 3.800 | 2.850 | 2.800 | 20 mii |
| Capitaluri proprii | 112 mii | 154 mii | 118 mii | 89 mii | 61 mii | 234 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 29 din 59 în județul Arad și locul 991 din 2.379 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4312 – Lucrări de pregătire a terenului.
Firme similare din județul Arad
- DAIGORO TEAM SRL · Fântânele317 mii lei · 1 ang.
- DAVID CONSTRUCT SOLUTIONS SRL · Mișca286 mii lei · 1 ang.
- LOGATIM SERVICII SRL · Livada285 mii lei · 1 ang.
- RBK & TRT CONSTRUCT S.R.L. · Horia (com. Vladimirescu)282 mii lei · 1 ang.
- AQUA AENDES CLAK S.R.L. · Arad272 mii lei · 1 ang.
- BOGDY&ALEXEMILIA TRANS S.R.L. · Stejar (com. Vărădia De Mureș)257 mii lei · 0 ang.
- ELGLOBAL S.R.L. · Agrișu Mare (com. Târnova)247 mii lei · 1 ang.
- BAUWORLD S.R.L. · Semlac229 mii lei · 0 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4312 – Lucrări de pregătire a terenului
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții
- 7739 Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.
Întrebări frecvente despre MANFLO CONSTRUCT S.R.L.
Care este CUI-ul firmei MANFLO CONSTRUCT S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei MANFLO CONSTRUCT S.R.L. este 43089665. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2/1119/2020, iar codul EUID este ROONRC.J2/1119/2020.
Unde are sediul MANFLO CONSTRUCT S.R.L.?
Sediul social al firmei MANFLO CONSTRUCT S.R.L. este în IULIU MANIU, bl. 36, sc. A, et. 4, ap. 18, Municipiul Arad, Arad, județul Arad, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are MANFLO CONSTRUCT S.R.L.?
Activitatea principală a firmei MANFLO CONSTRUCT S.R.L. este „Lucrări de pregătire a terenului”, cod CAEN 4312. În Registrul Comerțului are autorizate în total 6 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată MANFLO CONSTRUCT S.R.L.?
MANFLO CONSTRUCT S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 23 septembrie 2020, deci are 6 ani de activitate.
Cum pot contacta firma MANFLO CONSTRUCT S.R.L.?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0751 *** 377). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are MANFLO CONSTRUCT S.R.L.?
În 2025, MANFLO CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 276 mii lei și un profit net de 174 mii lei, cu 0 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este MANFLO CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, MANFLO CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.