Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA7 ani pe piață

MALMA DEVELOPMENT S.R.L.

CUI 41058352J2019005949407

CETATEA DE BALTĂ, București Sectorul 6, București

A primit finanțare publică (2 proiecte)

În 2025: cifra de afaceri 5,7 mil lei, profit net 1,2 mil lei, 5 angajați.

Despre MALMA DEVELOPMENT S.R.L.

MALMA DEVELOPMENT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 3 mai 2019 cu numărul J2019005949407 și codul unic de înregistrare (CUI) 41058352, cu sediul în București Sector 6, municipiul București. Activitatea principală este „Intermedieri în comerțul cu produse diverse” (cod CAEN 4619). Firma are 7 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 5,7 mil lei (-15% față de 2024), un profit net de 1,2 mil lei și 5 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 473 mii lei la 5,7 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 august 2020.

Date de identificare

CUI
41058352
Nr. Registrul Comerțului
J2019005949407
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
03 mai 2019
EUID
ROONRC.J2019005949407
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 01.08.2020

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
15.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
5,7 mil lei

-15% față de 2024

Profit net
1,2 mil lei
Angajați (medie)
5
Capitaluri proprii
1,7 mil lei
Datorii
3,1 mil lei
Active totale
4,7 mil lei
Marjă netă
21,9%
Cifră / angajat
1,1 mil lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 65% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
02 mil4 mil6 mil8 mil2019: cifra de afaceri 172.782 lei; profit net 125.962 lei20192020: cifra de afaceri 95.135 lei; profit net 772 lei20202021: cifra de afaceri 473.158 lei; profit net 155.015 lei20212022: cifra de afaceri 3.495.940 lei; profit net 1.785.191 lei20222023: cifra de afaceri 7.300.983 lei; profit net 1.201.969 lei20232024: cifra de afaceri 6.713.775 lei; profit net 960.185 lei20242025: cifra de afaceri 5.688.781 lei; profit net 1.243.165 lei2025
Indicator (lei)2019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă173 mii95 mii473 mii3,5 mil7,3 mil6,7 mil5,7 mil
Venituri totale173 mii95 mii473 mii3,5 mil7,3 mil6,7 mil5,7 mil
Cheltuieli totale44 mii93 mii314 mii1,7 mil6 mil5,6 mil4,3 mil
Profit / pierdere brută128 mii2.082159 mii1,8 mil1,3 mil1,1 mil1,4 mil
Profit / pierdere netă126 mii772155 mii1,8 mil1,2 mil960 mii1,2 mil
Număr mediu de angajați1122445
Active imobilizate——4.4118.196305 mii247 mii185 mii
Active circulante233 mii149 mii573 mii4,8 mil3,2 mil3,5 mil4,6 mil
din care stocuri——1.386467 mii1,6 mil1,9 mil2,3 mil
creanțe116 mii3.096340 mii3,5 mil1,6 mil1,3 mil2,1 mil
casa și conturi la bănci118 mii146 mii231 mii748 mii9.313335 mii180 mii
Datorii107 mii148 mii421 mii3 mil2,3 mil2,6 mil3,1 mil
Capitaluri proprii126 mii1.212156 mii1,8 mil1,3 mil1,1 mil1,7 mil
din care capital subscris vărsat200400400400100 mii100 mii100 mii

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 141 din 1.503 în județul București și locul 406 din 6.751 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4619 – Intermedieri în comerțul cu produse diverse.

Firme similare din județul București

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 15.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4619 – Intermedieri în comerțul cu produse diverse

  • 2611 Fabricarea componentelor electronice
  • 2620 Fabricarea calculatoarelor și a echipamentelor periferice
  • 3313 Repararea și întreținerea echipamentelor electronice și optice
  • 3320 Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale
  • 3512 Producția de energie electrică din resurse regenerabile
  • 3514 Distribuția energiei electrice
  • 3515 Comercializarea energiei electrice
  • 3516 Depozitarea energiei electrice
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
  • 4212 Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane.
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri
  • 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
  • 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
  • 4291 Construcții hidrotehnice
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4323 Lucrări de izolații
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4335 Alte lucrări de finisare
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
  • 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
  • 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
  • 4391 Activități de zidărie
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4650 Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
  • 7120 Activități de testări și analize tehnice
  • 7210 Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
  • 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
  • 8210 Activități de secretariat și servicii suport

Întrebări frecvente despre MALMA DEVELOPMENT S.R.L.

Care este CUI-ul firmei MALMA DEVELOPMENT S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei MALMA DEVELOPMENT S.R.L. este 41058352, iar codul de TVA este RO41058352. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2019005949407, iar codul EUID este ROONRC.J2019005949407.

Unde are sediul MALMA DEVELOPMENT S.R.L.?

Sediul social al firmei MALMA DEVELOPMENT S.R.L. este în CETATEA DE BALTĂ, București Sectorul 6, București, București Sector 6, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are MALMA DEVELOPMENT S.R.L.?

Activitatea principală a firmei MALMA DEVELOPMENT S.R.L. este „Intermedieri în comerțul cu produse diverse”, cod CAEN 4619. În Registrul Comerțului are autorizate în total 43 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată MALMA DEVELOPMENT S.R.L.?

MALMA DEVELOPMENT S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 3 mai 2019, deci are 7 ani de activitate.

Cum pot contacta firma MALMA DEVELOPMENT S.R.L.?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru MALMA DEVELOPMENT S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din București Sector 6 sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are MALMA DEVELOPMENT S.R.L.?

În 2025, MALMA DEVELOPMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 5,7 mil lei și un profit net de 1,2 mil lei, cu 5 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este MALMA DEVELOPMENT S.R.L. plătitoare de TVA?

Da. MALMA DEVELOPMENT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 august 2020. Datele au fost verificate la ANAF pe 15 octombrie 2026.

Explorează