MALINA COM SRL
Str. LACULUI, bl. 661, sc. A, et. 4, ap. 16, Municipiul Iași, Iași
În 2025: cifra de afaceri 36 mii lei, profit net 9.302 lei, 0 angajați.
Despre MALINA COM SRL
MALINA COM SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 iunie 1998 cu numărul J22/638/1998 și codul unic de înregistrare (CUI) 10759688, cu sediul în Iași, județul Iași. Activitatea principală este „Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei” (cod CAEN 4642). Firma are 28 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 36 mii lei (-77% față de 2024), un profit net de 9.302 lei și 0 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 211 mii lei la 36 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 10759688
- Nr. Registrul Comerțului
- J22/638/1998
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 25 iunie 1998
- EUID
- ROONRC.J22/638/1998
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 36 mii lei
- Profit net
- 9.302 lei
- Angajați (medie)
- 0
- Capitaluri proprii
- -56 mii lei
- Datorii
- 57 mii lei
- Active totale
- 1.315 lei
- Marjă netă
- 25,7%
-77% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; datorii mai mari decât activele (4339%); cifra de afaceri a scăzut cu 77% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 152 mii | 144 mii | 148 mii | 158 mii | 128 mii | 211 mii | 129 mii | 98 mii | 159 mii | 36 mii |
| Venituri totale | 152 mii | 144 mii | 148 mii | 158 mii | 134 mii | 211 mii | 129 mii | 98 mii | 161 mii | 36 mii |
| Cheltuieli totale | 133 mii | 131 mii | 147 mii | 146 mii | 118 mii | 178 mii | 131 mii | 121 mii | 136 mii | 25 mii |
| Profit / pierdere brută | 19 mii | 13 mii | 1.646 | 13 mii | 16 mii | 33 mii | -2.601 | -23 mii | 25 mii | 11 mii |
| Profit / pierdere netă | 16 mii | 12 mii | 163 | 11 mii | 16 mii | 31 mii | -3.889 | -24 mii | 21 mii | 9.302 |
| Număr mediu de angajați | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Active circulante | 54 mii | 65 mii | 65 mii | 45 mii | 68 mii | 89 mii | 80 mii | 91 mii | 58 mii | 1.315 |
| din care stocuri | 38 mii | 38 mii | 37 mii | 39 mii | 50 mii | 60 mii | 72 mii | 73 mii | 22 mii | 0 |
| creanțe | — | — | — | — | 45 | 533 | 2.703 | 3.000 | 0 | 243 |
| casa și conturi la bănci | 16 mii | 27 mii | 28 mii | 5.844 | 18 mii | 28 mii | 5.362 | 15 mii | 37 mii | 1.072 |
| Datorii | 182 mii | 182 mii | 182 mii | 150 mii | 158 mii | 147 mii | 143 mii | 177 mii | 123 mii | 57 mii |
| Capitaluri proprii | -128 mii | -117 mii | -117 mii | -105 mii | -90 mii | -58 mii | -62 mii | -86 mii | -65 mii | -56 mii |
| din care capital subscris vărsat | — | — | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 30 din 31 în județul Iași și locul 1.750 din 1.957 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4642 – Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei.
Firme similare din județul Iași
- SAFTEC S.R.L. · Iași70 mii lei · 0 ang.
- PETROINK SRL · Iași67 mii lei · 0 ang.
- NELUCIA-ELA SRL · Iași66 mii lei · 0 ang.
- ALISTAR JUNIOR SRL · Valea Adâncă (com. Miroslava)53 mii lei · 0 ang.
- SRP LURR S.R.L. · Bohotin (com. Răducăneni)23 mii lei · 0 ang.
- DAY BY DAY SRL · Iași0 lei · 0 ang.
- GOLD SMART BUSSNESS S.R.L. · Valea Adâncă (com. Miroslava)0 lei · 0 ang.
- LEXIA TRADING SRL · Iași0 lei · 0 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4642 – Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
Registrul Comerțului nu are alte coduri CAEN autorizate pentru această firmă.
Întrebări frecvente despre MALINA COM SRL
Care este CUI-ul firmei MALINA COM SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei MALINA COM SRL este 10759688. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J22/638/1998, iar codul EUID este ROONRC.J22/638/1998.
Unde are sediul MALINA COM SRL?
Sediul social al firmei MALINA COM SRL este în Str. LACULUI, bl. 661, sc. A, et. 4, ap. 16, Municipiul Iași, Iași, județul Iași, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are MALINA COM SRL?
Activitatea principală a firmei MALINA COM SRL este „Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei”, cod CAEN 4642.
Când a fost înființată MALINA COM SRL?
MALINA COM SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 iunie 1998, deci are 28 ani de activitate.
Cum pot contacta firma MALINA COM SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0232 *** 523). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are MALINA COM SRL?
În 2025, MALINA COM SRL a raportat o cifră de afaceri de 36 mii lei și un profit net de 9.302 lei, cu 0 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este MALINA COM SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, MALINA COM SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.