MAITINGEN FOREST SRL
ISTRĂU, Sat Istrău, Comuna Moftin, Satu Mare
În 2025: cifra de afaceri 346 mii lei, profit net 37 mii lei, 1 angajați.
Despre MAITINGEN FOREST SRL
MAITINGEN FOREST SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 5 martie 2008 cu numărul J30/358/2008 și codul unic de înregistrare (CUI) 23441332, cu sediul în Istrău (com. Moftin), județul Satu Mare. Activitatea principală este „Silvicultură și alte activități forestiere” (cod CAEN 0210). Firma are 18 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 346 mii lei (-3% față de 2024), un profit net de 37 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 122 mii lei la 346 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 16 decembrie 2014.
Date de identificare
- CUI
- 23441332
- Nr. Registrul Comerțului
- J30/358/2008
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 05 martie 2008
- EUID
- ROONRC.J30/358/2008
- Cod poștal
- 447204
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
din 16.12.2014
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Carei
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 346 mii lei
- Profit net
- 37 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 279 mii lei
- Datorii
- 1,3 mil lei
- Active totale
- 1,7 mil lei
- Marjă netă
- 10,8%
- Cifră / angajat
- 346 mii lei
-3% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 77% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 3.972 | 41 mii | 59 mii | 54 mii | 116 mii | 122 mii | 218 mii | 257 mii | 359 mii | 346 mii |
| Venituri totale | 3.974 | 41 mii | 60 mii | 54 mii | 117 mii | 399 mii | 328 mii | 260 mii | 371 mii | 364 mii |
| Cheltuieli totale | 1.374 | 20 mii | 56 mii | 50 mii | 49 mii | 168 mii | 278 mii | 217 mii | 328 mii | 322 mii |
| Profit / pierdere brută | 2.600 | 21 mii | 3.291 | 4.642 | 68 mii | 231 mii | 50 mii | 42 mii | 43 mii | 42 mii |
| Profit / pierdere netă | 2.481 | 20 mii | 1.504 | 3.678 | 65 mii | 226 mii | 47 mii | 40 mii | 39 mii | 37 mii |
| Număr mediu de angajați | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 16 mii | 274 mii | 882 mii | 1,1 mil | 1,4 mil | 1,3 mil | 1,3 mil | 1,2 mil | 1,2 mil | 1,2 mil |
| Active circulante | 33 mii | 25 mii | 46 mii | 49 mii | 85 mii | 146 mii | 184 mii | 203 mii | 516 mii | 452 mii |
| din care stocuri | 105 | 12 mii | 28 mii | 39 mii | 64 mii | 107 mii | 143 mii | — | 92 mii | 96 mii |
| creanțe | 31 mii | 3.804 | 16 mii | 8.448 | 11 mii | 32 mii | 23 mii | 46 mii | 45 mii | 66 mii |
| casa și conturi la bănci | 1.505 | 9.144 | 2.442 | 1.499 | 11 mii | 7.077 | 17 mii | 158 mii | 379 mii | 290 mii |
| Cheltuieli în avans | 4.304 | 11 mii | 13 mii | 13 mii | — | — | — | 101 mii | 59 mii | — |
| Datorii | 42 mii | 280 mii | 899 mii | 1,1 mil | 1,4 mil | 1,2 mil | 1,1 mil | 1,2 mil | 1,5 mil | 1,3 mil |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | — | — | 98 mii | 98 mii | 105 mii |
| Capitaluri proprii | 10 mii | 30 mii | 43 mii | 47 mii | 98 mii | 284 mii | 304 mii | 199 mii | 242 mii | 279 mii |
| din care capital subscris vărsat | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 800 | 800 | 800 | 800 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 12 din 18 în județul Satu Mare și locul 465 din 697 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 0210 – Silvicultură și alte activități forestiere.
Firme similare din județul Satu Mare
- TRICART SRL · Tășnad617 mii lei · 3 ang.
- FAGU OAȘ S.R.L. · Certeze209 mii lei · 1 ang.
- TOM TRANS SRL · Tășnad171 mii lei · 1 ang.
- BOMAR EUROFOR SRL · Odoreu105 mii lei · 1 ang.
- BRADUL MALI SRL · Vama79 mii lei · 1 ang.
- STEJARUL CERTEZE S.R.L. · Certeze35 mii lei · 1 ang.
- ABIES WOOD FOREST SRL · Păulești7.636 lei · 0 ang.
- CIACAN FOREST SRL · Huta Certeze (com. Certeze)0 lei · 0 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 0210 – Silvicultură și alte activități forestiere
- 0210 Silvicultură și alte activități forestiere
- 0220 Exploatarea forestieră
- 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
- 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
- 4519 Comerț cu alte autovehicule
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
- 5590 Alte servicii de cazare
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Întrebări frecvente despre MAITINGEN FOREST SRL
Care este CUI-ul firmei MAITINGEN FOREST SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei MAITINGEN FOREST SRL este 23441332, iar codul de TVA este RO23441332. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J30/358/2008, iar codul EUID este ROONRC.J30/358/2008.
Unde are sediul MAITINGEN FOREST SRL?
Sediul social al firmei MAITINGEN FOREST SRL este în ISTRĂU, Sat Istrău, Comuna Moftin, Satu Mare, Istrău (com. Moftin), județul Satu Mare, cod poștal 447204, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are MAITINGEN FOREST SRL?
Activitatea principală a firmei MAITINGEN FOREST SRL este „Silvicultură și alte activități forestiere”, cod CAEN 0210. În Registrul Comerțului are autorizate în total 9 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată MAITINGEN FOREST SRL?
MAITINGEN FOREST SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 5 martie 2008, deci are 18 ani de activitate.
Cum pot contacta firma MAITINGEN FOREST SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0361 *** 066). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are MAITINGEN FOREST SRL?
În 2025, MAITINGEN FOREST SRL a raportat o cifră de afaceri de 346 mii lei și un profit net de 37 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este MAITINGEN FOREST SRL plătitoare de TVA?
Da. MAITINGEN FOREST SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 16 decembrie 2014. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.