Sari la conținut
funcțiune9 ani pe piață

MAGICPREST ZECE SRL

CUI 36639294J20/1070/2016

22 DECEMBRIE, bl. 13, sc. B, et. 5, ap. 47, Municipiul Deva, Hunedoara

În 2016: cifra de afaceri 5.000 lei, profit net 1.052 lei, 1 angajați.

Despre MAGICPREST ZECE SRL

MAGICPREST ZECE SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 17 octombrie 2016 cu numărul J20/1070/2016 și codul unic de înregistrare (CUI) 36639294, cu sediul în Deva, județul Hunedoara. Activitatea principală este „Activități generale de curățenie a clădirilor” (cod CAEN 8121). Firma are 9 ani de la înființare. În 2016, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 5.000 lei, un profit net de 1.052 lei și 1 angajat (număr mediu).

Date de identificare

CUI
36639294
Nr. Registrul Comerțului
J20/1070/2016
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
17 octombrie 2016
EUID
ROONRC.J20/1070/2016
Cod poștal
330158

Date financiare 2016

Cifra de afaceri
5.000 lei
Profit net
1.052 lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
1.252 lei
Datorii
2.556 lei
Active totale
3.808 lei
Marjă netă
21%
Cifră / angajat
5.000 lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2016, datorii de 67% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2016, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2016
Cifra de afaceri netă5.000
Venituri totale5.000
Cheltuieli totale3.848
Profit / pierdere brută1.152
Profit / pierdere netă1.052
Număr mediu de angajați1
Active imobilizate408
Active circulante3.400
creanțe2.500
casa și conturi la bănci900
Datorii2.556
Capitaluri proprii1.252
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul Hunedoara

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 8121 – Activități generale de curățenie a clădirilor

  • 4622 Comerț cu ridicata al florilor și al plantelor
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
  • 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
  • 8130 Activități de întreținere peisagistică

Întrebări frecvente despre MAGICPREST ZECE SRL

Care este CUI-ul firmei MAGICPREST ZECE SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei MAGICPREST ZECE SRL este 36639294. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J20/1070/2016, iar codul EUID este ROONRC.J20/1070/2016.

Unde are sediul MAGICPREST ZECE SRL?

Sediul social al firmei MAGICPREST ZECE SRL este în 22 DECEMBRIE, bl. 13, sc. B, et. 5, ap. 47, Municipiul Deva, Hunedoara, județul Hunedoara, cod poștal 330158, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are MAGICPREST ZECE SRL?

Activitatea principală a firmei MAGICPREST ZECE SRL este „Activități generale de curățenie a clădirilor”, cod CAEN 8121. În Registrul Comerțului are autorizate în total 7 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată MAGICPREST ZECE SRL?

MAGICPREST ZECE SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 17 octombrie 2016, deci are 9 ani de activitate.

Cum pot contacta firma MAGICPREST ZECE SRL?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0728 *** 737). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are MAGICPREST ZECE SRL?

În 2016, MAGICPREST ZECE SRL a raportat o cifră de afaceri de 5.000 lei și un profit net de 1.052 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Explorează