Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVAInactiv fiscal (ANAF)10 ani pe piață

MADIANA CONF CONSTRUCT SRL

CUI 36373558J3/1343/2016

ION MIHALACHE, Sat Ștefan Cel Mare, Comuna Ștefan Cel Mare, Argeș

În 2016: cifra de afaceri 4.184 lei, profit net 2.531 lei.

Despre MADIANA CONF CONSTRUCT SRL

MADIANA CONF CONSTRUCT SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 29 iulie 2016 cu numărul J3/1343/2016 și codul unic de înregistrare (CUI) 36373558, cu sediul în Ștefan Cel Mare, județul Argeș. Activitatea principală este „Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)” (cod CAEN 1413). Firma are 10 ani de la înființare. În 2016, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 4.184 lei, un profit net de 2.531 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA; ANAF o figurează ca contribuabil inactiv.

Date de identificare

CUI
36373558
Nr. Registrul Comerțului
J3/1343/2016
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
29 iulie 2016
EUID
ROONRC.J3/1343/2016
Cod poștal
117710

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Da

din 20.02.2019

Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Costeşti

Date financiare 2016

Cifra de afaceri
4.184 lei
Profit net
2.531 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
2.831 lei
Datorii
5.837 lei
Active totale
8.668 lei
Marjă netă
60,5%
Risc mediu

Indicator de risc de insolvență: Declarată inactivă fiscal de ANAF. Calcul orientativ din bilanțul 2016, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2016
Cifra de afaceri netă4.184
Venituri totale4.184
Cheltuieli totale1.527
Profit / pierdere brută2.657
Profit / pierdere netă2.531
Active imobilizate8.520
Active circulante148
casa și conturi la bănci148
Datorii5.837
Capitaluri proprii2.831
din care capital subscris vărsat300

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul Argeș

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 1413 – Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)

  • 1413 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Întrebări frecvente despre MADIANA CONF CONSTRUCT SRL

Care este CUI-ul firmei MADIANA CONF CONSTRUCT SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei MADIANA CONF CONSTRUCT SRL este 36373558. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J3/1343/2016, iar codul EUID este ROONRC.J3/1343/2016.

Unde are sediul MADIANA CONF CONSTRUCT SRL?

Sediul social al firmei MADIANA CONF CONSTRUCT SRL este în ION MIHALACHE, Sat Ștefan Cel Mare, Comuna Ștefan Cel Mare, Argeș, județul Argeș, cod poștal 117710, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are MADIANA CONF CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a firmei MADIANA CONF CONSTRUCT SRL este „Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)”, cod CAEN 1413. În Registrul Comerțului are autorizate în total 15 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată MADIANA CONF CONSTRUCT SRL?

MADIANA CONF CONSTRUCT SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 29 iulie 2016, deci are 10 ani de activitate.

Cum pot contacta firma MADIANA CONF CONSTRUCT SRL?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru MADIANA CONF CONSTRUCT SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Ștefan Cel Mare sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are MADIANA CONF CONSTRUCT SRL?

În 2016, MADIANA CONF CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 4.184 lei și un profit net de 2.531 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este MADIANA CONF CONSTRUCT SRL plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, MADIANA CONF CONSTRUCT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează