MADALIN & MIREL GROUP SRL
Str. Pucheni, București Sectorul 5, București
În 2025: cifra de afaceri 1,7 mil lei, profit net 551 mii lei, 8 angajați.
Despre MADALIN & MIREL GROUP SRL
MADALIN & MIREL GROUP SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 5 iunie 2007 cu numărul J2007010845405 și codul unic de înregistrare (CUI) 21869490, cu sediul în București Sector 5, municipiul București. Activitatea principală este „Lucrări de instalații electrice” (cod CAEN 4321). Firma are 19 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 1,7 mil lei (-20% față de 2024), un profit net de 551 mii lei și 8 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 1 mil lei la 1,7 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 12 iunie 2007 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 21869490
- Nr. Registrul Comerțului
- J2007010845405
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 05 iunie 2007
- EUID
- ROONRC.J2007010845405
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 11.10.2026
din 12.06.2007
din 01.01.2013
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 1,7 mil lei
- Profit net
- 551 mii lei
- Angajați (medie)
- 8
- Capitaluri proprii
- 5,9 mil lei
- Datorii
- 590 mii lei
- Active totale
- 6,5 mil lei
- Marjă netă
- 32,5%
- Cifră / angajat
- 212 mii lei
-20% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 9% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1,9 mil | 1,6 mil | 1 mil | 1,4 mil | 1,2 mil | 1 mil | 1,5 mil | 2,2 mil | 2,1 mil | 1,7 mil |
| Venituri totale | 1,9 mil | 1,6 mil | 1,4 mil | 1,5 mil | 1,4 mil | 1,5 mil | 1,6 mil | 3 mil | 2,4 mil | 3,7 mil |
| Cheltuieli totale | 1 mil | 796 mii | 587 mii | 747 mii | 896 mii | 1,2 mil | 1,1 mil | 1,8 mil | 1,4 mil | 3 mil |
| Profit / pierdere brută | 857 mii | 775 mii | 772 mii | 772 mii | 482 mii | 240 mii | 500 mii | 1,2 mil | 977 mii | 651 mii |
| Profit / pierdere netă | 718 mii | 760 mii | 758 mii | 757 mii | 471 mii | 225 mii | 486 mii | 1,2 mil | 938 mii | 551 mii |
| Număr mediu de angajați | 13 | 13 | 11 | 10 | 12 | 9 | 11 | 10 | 10 | 8 |
| Active imobilizate | 541 mii | 996 mii | 1,5 mil | 1,8 mil | 1,8 mil | 2,5 mil | 2,9 mil | 3,6 mil | 3,8 mil | 5,1 mil |
| Active circulante | 1,3 mil | 1,5 mil | 1,3 mil | 1,4 mil | 1,4 mil | 1,2 mil | 732 mii | 1,2 mil | 1,7 mil | 1,4 mil |
| din care stocuri | — | 0 | 3.414 | — | — | — | — | 82 mii | 0 | 140 mii |
| creanțe | 712 mii | 672 mii | 569 mii | 472 mii | 669 mii | 925 mii | 503 mii | 508 mii | 737 mii | 1,2 mil |
| casa și conturi la bănci | 590 mii | 834 mii | 749 mii | 962 mii | 739 mii | 250 mii | 230 mii | 632 mii | 954 mii | 40 mii |
| Datorii | 851 mii | 750 mii | 340 mii | 351 mii | 333 mii | 810 mii | 256 mii | 304 mii | 88 mii | 590 mii |
| Capitaluri proprii | 992 mii | 1,8 mil | 2,5 mil | 2,9 mil | 2,8 mil | 2,9 mil | 3,4 mil | 4,5 mil | 5,4 mil | 5,9 mil |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul București
- PROFESIONAL ELECTRIC SRL · București Sector 41,7 mil lei · 10 ang.
- ELECTRONICS SERVICES 4 YOU SRL · București Sector 51,7 mil lei · 4 ang.
- P.G.I. TEHNICAL SYSTEMS SRL · București Sector 11,7 mil lei · 10 ang.
- IAMSAT MUNTENIA BUILDINGS SRL · București Sector 11,7 mil lei · 5 ang.
- SYNTEK ENERGY ACTIVE S.R.L. · București Sector 41,7 mil lei · 3 ang.
- TOTAL ELECTRIC SECURITY S.R.L. · București Sector 61,7 mil lei · 5 ang.
- URBAN FLOW PROJECT S.R.L. · București Sector 11,7 mil lei · 5 ang.
- A&R ELEKTRO POWER S.R.L. · București Sector 31,7 mil lei · 8 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 05.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4321 – Lucrări de instalații electrice
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
- 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor
- 7810 Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă
- 7820 Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane
Întrebări frecvente despre MADALIN & MIREL GROUP SRL
Care este CUI-ul firmei MADALIN & MIREL GROUP SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei MADALIN & MIREL GROUP SRL este 21869490, iar codul de TVA este RO21869490. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2007010845405, iar codul EUID este ROONRC.J2007010845405.
Unde are sediul MADALIN & MIREL GROUP SRL?
Sediul social al firmei MADALIN & MIREL GROUP SRL este în Str. Pucheni, București Sectorul 5, București, București Sector 5, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are MADALIN & MIREL GROUP SRL?
Activitatea principală a firmei MADALIN & MIREL GROUP SRL este „Lucrări de instalații electrice”, cod CAEN 4321. În Registrul Comerțului are autorizate în total 5 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată MADALIN & MIREL GROUP SRL?
MADALIN & MIREL GROUP SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 5 iunie 2007, deci are 19 ani de activitate.
Cum pot contacta firma MADALIN & MIREL GROUP SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0214 *** 709). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are MADALIN & MIREL GROUP SRL?
În 2025, MADALIN & MIREL GROUP SRL a raportat o cifră de afaceri de 1,7 mil lei și un profit net de 551 mii lei, cu 8 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este MADALIN & MIREL GROUP SRL plătitoare de TVA?
Da. MADALIN & MIREL GROUP SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 12 iunie 2007 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 11 octombrie 2026.
E firma ta? Actualizează gratuit datele de contact și adaugă insigna pe site.
Datele acestei firme sunt disponibile și prin API
Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:
GET /api/v1/firma/21869490API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite
Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.