Sari la conținut
funcțiune9 ani pe piață

MACRILU SRL

CUI 36984683J16/134/2017

TUDOR VLADIMIRESCU, Sat Braloștița, Comuna Braloștița, Dolj

În 2017: cifra de afaceri 4.805 lei, profit net 901 lei.

Despre MACRILU SRL

MACRILU SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 3 februarie 2017 cu numărul J16/134/2017 și codul unic de înregistrare (CUI) 36984683, cu sediul în Braloștița, județul Dolj. Activitatea principală este „Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun” (cod CAEN 4711). Firma are 9 ani de la înființare. În 2017, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 4.805 lei, un profit net de 901 lei.

Date de identificare

CUI
36984683
Nr. Registrul Comerțului
J16/134/2017
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
03 februarie 2017
EUID
ROONRC.J16/134/2017
Cod poștal
207085

Date financiare 2017

Cifra de afaceri
4.805 lei
Profit net
901 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
1.101 lei
Datorii
5.000 lei
Active totale
6.101 lei
Marjă netă
18,8%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Datorii de 82% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2017, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2017
Cifra de afaceri netă4.805
Venituri totale4.805
Cheltuieli totale3.760
Profit / pierdere brută1.045
Profit / pierdere netă901
Active circulante6.101
din care stocuri5.136
creanțe4
casa și conturi la bănci961
Datorii5.000
Capitaluri proprii1.101
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul Dolj

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4711 – Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

  • 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

Întrebări frecvente despre MACRILU SRL

Care este CUI-ul firmei MACRILU SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei MACRILU SRL este 36984683. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J16/134/2017, iar codul EUID este ROONRC.J16/134/2017.

Unde are sediul MACRILU SRL?

Sediul social al firmei MACRILU SRL este în TUDOR VLADIMIRESCU, Sat Braloștița, Comuna Braloștița, Dolj, județul Dolj, cod poștal 207085, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are MACRILU SRL?

Activitatea principală a firmei MACRILU SRL este „Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun”, cod CAEN 4711.

Când a fost înființată MACRILU SRL?

MACRILU SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 3 februarie 2017, deci are 9 ani de activitate.

Cum pot contacta firma MACRILU SRL?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0763 *** 258). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are MACRILU SRL?

În 2017, MACRILU SRL a raportat o cifră de afaceri de 4.805 lei și un profit net de 901 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Explorează