Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVAînființată anul acesta

MAAV S.R.L.

CUI 53015010J2025092826000

SOLD. ENE MODORAN, bl. M94, sc. 1, et. 4, ap. 27, București Sectorul 5, București

În 2025: cifra de afaceri 5.000 lei, profit net 2.430 lei, 1 angajați.

Despre MAAV S.R.L.

MAAV S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 noiembrie 2025 cu numărul J2025092826000 și codul unic de înregistrare (CUI) 53015010, cu sediul în București Sector 5, municipiul București. Activitatea principală este „Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit” (cod CAEN 6110). Firma este înființată de mai puțin de un an. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 5.000 lei, un profit net de 2.430 lei și 1 angajat (număr mediu). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
53015010
Nr. Registrul Comerțului
J2025092826000
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
27 noiembrie 2025
EUID
ROONRC.J2025092826000
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
5.000 lei
Profit net
2.430 lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
2.630 lei
Datorii
2.612 lei
Active totale
5.242 lei
Marjă netă
48,6%
Cifră / angajat
5.000 lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 50% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă5.000
Venituri totale5.000
Cheltuieli totale2.521
Profit / pierdere brută2.479
Profit / pierdere netă2.430
Număr mediu de angajați1
Active imobilizate1.289
Active circulante3.953
casa și conturi la bănci3.953
Datorii2.612
Capitaluri proprii2.630
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 278 din 284 în județul București și locul 818 din 834 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6110 – Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit.

Firme similare din județul București

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 6110 – Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit

  • 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
  • 6110 Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit
  • 6190 Alte activități de telecomunicații
  • 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Întrebări frecvente despre MAAV S.R.L.

Care este CUI-ul firmei MAAV S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei MAAV S.R.L. este 53015010. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025092826000, iar codul EUID este ROONRC.J2025092826000.

Unde are sediul MAAV S.R.L.?

Sediul social al firmei MAAV S.R.L. este în SOLD. ENE MODORAN, bl. M94, sc. 1, et. 4, ap. 27, București Sectorul 5, București, București Sector 5, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are MAAV S.R.L.?

Activitatea principală a firmei MAAV S.R.L. este „Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit”, cod CAEN 6110. În Registrul Comerțului are autorizate în total 5 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată MAAV S.R.L.?

MAAV S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 noiembrie 2025.

Cum pot contacta firma MAAV S.R.L.?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru MAAV S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din București Sector 5 sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are MAAV S.R.L.?

În 2025, MAAV S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 5.000 lei și un profit net de 2.430 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este MAAV S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, MAAV S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează