M65-CON S.R.L.
CIPRIAN PORUMBESCU, Municipiul Constanța, Constanța
În 2025: cifra de afaceri 118 mii lei, profit net 8.790 lei.
Despre M65-CON S.R.L.
M65-CON S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 30 ianuarie 2019 cu numărul J13/438/2019 și codul unic de înregistrare (CUI) 40520363, cu sediul în Constanța, județul Constanța. Activitatea principală este „Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale” (cod CAEN 4120). Firma are 7 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 118 mii lei (+2% față de 2024), un profit net de 8.790 lei. Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 520 mii lei la 118 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 octombrie 2021.
Date de identificare
- CUI
- 40520363
- Nr. Registrul Comerțului
- J13/438/2019
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 30 ianuarie 2019
- EUID
- ROONRC.J13/438/2019
- Cod poștal
- 900539
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 10.10.2026
din 01.10.2021
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 118 mii lei
- Profit net
- 8.790 lei
- Angajați (medie)
- —
- Capitaluri proprii
- 323 mii lei
- Datorii
- 347 mii lei
- Active totale
- 670 mii lei
- Marjă netă
- 7,4%
+2% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 52% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 249 mii | 275 mii | 520 mii | 336 mii | 254 mii | 116 mii | 118 mii |
| Venituri totale | 249 mii | 325 mii | 538 mii | 336 mii | 451 mii | 116 mii | 147 mii |
| Cheltuieli totale | 120 mii | 209 mii | 275 mii | 199 mii | 206 mii | 129 mii | 136 mii |
| Profit / pierdere brută | 129 mii | 116 mii | 264 mii | 137 mii | 246 mii | -12 mii | 11 mii |
| Profit / pierdere netă | 126 mii | 114 mii | 258 mii | 134 mii | 243 mii | -12 mii | 8.790 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 3 | 6 | 3 | 2 | 1 | — |
| Active imobilizate | 35 mii | 112 mii | 134 mii | 142 mii | 341 mii | 349 mii | 331 mii |
| Active circulante | 103 mii | 172 mii | 278 mii | 386 mii | 489 mii | 397 mii | 339 mii |
| din care stocuri | — | — | — | 4.202 | 31 mii | — | — |
| creanțe | 59 | — | — | 15 mii | 15 mii | 385 mii | 304 mii |
| casa și conturi la bănci | 103 mii | 172 mii | 278 mii | 367 mii | 443 mii | 12 mii | 36 mii |
| Datorii | 12 mii | 16 mii | 37 mii | 18 mii | 139 mii | 77 mii | 347 mii |
| Capitaluri proprii | 127 mii | 267 mii | 376 mii | 510 mii | 691 mii | 669 mii | 323 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul Constanța
- HIVAN HOUSE S.R.L. · Constanța125 mii lei · 5 ang.
- ALPIN CONSTRUCT INT SRL · Cernavodă125 mii lei · 1 ang.
- GRINDEANU IMOB CONSTRUCT S.R.L. · Constanța122 mii lei · 1 ang.
- MYF ELECTROLED 2022 S.R.L. · Lanurile (com. Bărăganu)119 mii lei · 2 ang.
- CRIGISOF CONSTRUCT S.R.L. · Constanța117 mii lei · 1 ang.
- TNS CONSTRUCTION SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ · Lanurile (com. Bărăganu)113 mii lei · 1 ang.
- DUMIUTIL SERVICE S.R.L. · Cumpăna113 mii lei · 1 ang.
- MEDMATHCLASS S.R.L. · Constanța113 mii lei · 1 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 10.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Întrebări frecvente despre M65-CON S.R.L.
Care este CUI-ul firmei M65-CON S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei M65-CON S.R.L. este 40520363, iar codul de TVA este RO40520363. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J13/438/2019, iar codul EUID este ROONRC.J13/438/2019.
Unde are sediul M65-CON S.R.L.?
Sediul social al firmei M65-CON S.R.L. este în CIPRIAN PORUMBESCU, Municipiul Constanța, Constanța, județul Constanța, cod poștal 900539, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are M65-CON S.R.L.?
Activitatea principală a firmei M65-CON S.R.L. este „Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale”, cod CAEN 4120. În Registrul Comerțului are autorizate în total 5 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată M65-CON S.R.L.?
M65-CON S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 30 ianuarie 2019, deci are 7 ani de activitate.
Cum pot contacta firma M65-CON S.R.L.?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru M65-CON S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Constanța sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are M65-CON S.R.L.?
În 2025, M65-CON S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 118 mii lei și un profit net de 8.790 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este M65-CON S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. M65-CON S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 octombrie 2021. Datele au fost verificate la ANAF pe 10 octombrie 2026.
E firma ta? Actualizează gratuit datele de contact și adaugă insigna pe site.
Datele acestei firme sunt disponibile și prin API
Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:
GET /api/v1/firma/40520363API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite
Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.