M.N.M. SOLUTIONS SRL
VASILE ALECSANDRI, bl. 10, ap. 16, Municipiul Făgăraș, Brașov
În 2025: cifra de afaceri 233 mii lei, profit net 75 mii lei, 1 angajați.
Despre M.N.M. SOLUTIONS SRL
M.N.M. SOLUTIONS SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 16 mai 2014 cu numărul J8/775/2014 și codul unic de înregistrare (CUI) 33175262, cu sediul în Făgăraș, județul Brașov. Activitatea principală este „Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată” (cod CAEN 5520). Firma are 12 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 233 mii lei (+15% față de 2024), un profit net de 75 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 1.998 lei la 233 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 33175262
- Nr. Registrul Comerțului
- J8/775/2014
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 16 mai 2014
- EUID
- ROONRC.J8/775/2014
- Cod poștal
- 505200
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Făgăraş
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 233 mii lei
- Profit net
- 75 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 81 mii lei
- Datorii
- 11 mii lei
- Active totale
- 92 mii lei
- Marjă netă
- 32,2%
- Cifră / angajat
- 233 mii lei
+15% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 12% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | — | — | 1.998 | 113 mii | 224 mii | 202 mii | 233 mii |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.998 | 113 mii | 224 mii | 222 mii | 241 mii |
| Cheltuieli totale | — | — | 725 | 2.033 | 1.666 | 2.545 | 56 mii | 155 mii | 183 mii | 160 mii |
| Profit / pierdere brută | 0 | 0 | -725 | -2.033 | -1.666 | -547 | 57 mii | 69 mii | 38 mii | 81 mii |
| Profit / pierdere netă | 0 | 0 | -725 | -2.033 | -1.666 | -607 | 55 mii | 67 mii | 32 mii | 75 mii |
| Număr mediu de angajați | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 61 | 609 | 63 mii | 39 mii | 33 mii |
| Active circulante | 347 | 347 | 422 | 347 | 347 | 1.082 | 59 mii | 38 mii | 56 mii | 58 mii |
| creanțe | — | — | — | — | — | 308 | 3.308 | 1.930 | 5.437 | 2.560 |
| casa și conturi la bănci | 347 | 347 | 422 | 347 | 347 | 774 | 56 mii | 36 mii | 50 mii | 56 mii |
| Cheltuieli în avans | — | 150 | 300 | 300 | 300 | 300 | 477 | 543 | 906 | 1.135 |
| Datorii | 5.536 | 5.686 | 6.636 | 8.594 | 10 mii | 12 mii | 15 mii | 33 mii | 36 mii | 11 mii |
| Capitaluri proprii | -5.189 | -5.189 | -5.914 | -7.947 | -9.613 | -10 mii | 45 mii | 69 mii | 60 mii | 81 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 192 din 521 în județul Brașov și locul 1.873 din 5.790 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 5520 – Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată.
Firme similare din județul Brașov
- OED OLD TIMER SRL · Predeal239 mii lei · 1 ang.
- COBAN RESIDENCE S.R.L. · Brașov236 mii lei · 0 ang.
- ALTIPIANI S.R.L. · Brașov232 mii lei · 1 ang.
- IARNA PE ULIȚĂ S.R.L. · Predeal232 mii lei · 0 ang.
- HAPPY GREEN HOUSE S.R.L. · Poiana Mărului232 mii lei · 1 ang.
- RAMIX TOUR SPORT SRL · Brașov231 mii lei · 1 ang.
- SIAMAT S.R.L. · Cristian229 mii lei · 2 ang.
- MARINA SRL · Zărnești227 mii lei · 1 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 15.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 5520 – Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
- 5530 Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere
Întrebări frecvente despre M.N.M. SOLUTIONS SRL
Care este CUI-ul firmei M.N.M. SOLUTIONS SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei M.N.M. SOLUTIONS SRL este 33175262. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J8/775/2014, iar codul EUID este ROONRC.J8/775/2014.
Unde are sediul M.N.M. SOLUTIONS SRL?
Sediul social al firmei M.N.M. SOLUTIONS SRL este în VASILE ALECSANDRI, bl. 10, ap. 16, Municipiul Făgăraș, Brașov, județul Brașov, cod poștal 505200, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are M.N.M. SOLUTIONS SRL?
Activitatea principală a firmei M.N.M. SOLUTIONS SRL este „Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată”, cod CAEN 5520. În Registrul Comerțului are autorizate în total 2 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată M.N.M. SOLUTIONS SRL?
M.N.M. SOLUTIONS SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 16 mai 2014, deci are 12 ani de activitate.
Cum pot contacta firma M.N.M. SOLUTIONS SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru M.N.M. SOLUTIONS SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Făgăraș sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are M.N.M. SOLUTIONS SRL?
În 2025, M.N.M. SOLUTIONS SRL a raportat o cifră de afaceri de 233 mii lei și un profit net de 75 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este M.N.M. SOLUTIONS SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, M.N.M. SOLUTIONS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.