Sari la conținut
funcțiune; mandat administratori expiratNeplătitor TVA12 ani pe piață

M & M PERFECT AUTO SRL

CUI 32971818J34/147/2014

SCRIOAȘTEA, Comuna Scrioaștea, Teleorman

În 2025: cifra de afaceri — lei, pierdere netă 311 lei.

Despre M & M PERFECT AUTO SRL

M & M PERFECT AUTO SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 martie 2014 cu numărul J34/147/2014 și codul unic de înregistrare (CUI) 32971818, cu sediul în Scrioaștea, județul Teleorman. Activitatea principală este „Demontarea (dezasamblarea) mașinilor și echipamentelor scoase din uz pentru recuperarea materialelor” (cod CAEN 3831). Firma are 12 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 311 lei. Între 2016 și 2020, cifra de afaceri a scăzut (de la 861 mii lei la 2.603 lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
32971818
Nr. Registrul Comerțului
J34/147/2014
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
25 martie 2014
EUID
ROONRC.J34/147/2014
Cod poștal
147315

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Roşiori De Vede

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
— lei
Pierdere netă
311 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
-298 mii lei
Datorii
476 mii lei
Active totale
178 mii lei
Risc crescut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în 2025; datorii mai mari decât activele (268%); fără venituri raportate în 2025. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
-500 mii0500 mii1 mil2016: cifra de afaceri 861.497 lei; profit net 4.051 lei20162017: cifra de afaceri 270.862 lei; pierdere netă 221.244 lei20172018: cifra de afaceri 8.109 lei; pierdere netă 136.864 lei20182019: cifra de afaceri 0 lei; pierdere netă 103.651 lei20192020: cifra de afaceri 2.603 lei; pierdere netă 60.594 lei20202021: cifra de afaceri 0 lei; profit net 0 lei20212022: cifra de afaceri 0 lei; profit net 0 lei20222023: cifra de afaceri 0 lei; pierdere netă 259.822 lei20232024: cifra de afaceri 0 lei; profit net 0 lei20242025: cifra de afaceri 0 lei; pierdere netă 311 lei2025
Indicator (lei)2016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă861 mii271 mii8.109—2.603—————
Venituri totale910 mii336 mii8.1093.54670 mii00000
Cheltuieli totale905 mii555 mii145 mii107 mii128 mii——260 mii—311
Profit / pierdere brută4.821-219 mii-137 mii-104 mii-59 mii00-260 mii0-311
Profit / pierdere netă4.051-221 mii-137 mii-104 mii-61 mii00-260 mii0-311
Număr mediu de angajați33————————
Active imobilizate224 mii40 mii4.7434.7434.7434.7434.743-231 mii4.743—
Active circulante241 mii331 mii209 mii184 mii184 mii244 mii244 mii186 mii244 mii178 mii
din care stocuri6.38651 mii—————310——
creanțe204 mii225 mii209 mii180 mii180 mii241 mii241 mii186 mii241 mii178 mii
casa și conturi la bănci31 mii56 mii—3.3043.3043.3043.304—3.304-3
Cheltuieli în avans———————-41——
Datorii460 mii588 mii552 mii630 mii627 mii627 mii627 mii512 mii627 mii476 mii
Capitaluri proprii4.291-217 mii-337 mii-441 mii-439 mii-378 mii-378 mii-556 mii-378 mii-298 mii
din care capital subscris vărsat200200200200200200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul Teleorman

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 3831 – Demontarea (dezasamblarea) mașinilor și echipamentelor scoase din uz pentru recuperarea materialelor

  • 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
  • 3811 Colectarea deșeurilor nepericuloase
  • 3812 Colectarea deșeurilor periculoase
  • 3831 Demontarea (dezasamblarea) mașinilor și echipamentelor scoase din uz pentru recuperarea materialelor
  • 3832 Recuperarea materialelor reciclabile sortate
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
  • 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
  • 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
  • 4519 Comerț cu alte autovehicule
  • 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor
  • 4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule
  • 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule
  • 4677 Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri

Întrebări frecvente despre M & M PERFECT AUTO SRL

Care este CUI-ul firmei M & M PERFECT AUTO SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei M & M PERFECT AUTO SRL este 32971818. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J34/147/2014, iar codul EUID este ROONRC.J34/147/2014.

Unde are sediul M & M PERFECT AUTO SRL?

Sediul social al firmei M & M PERFECT AUTO SRL este în SCRIOAȘTEA, Comuna Scrioaștea, Teleorman, județul Teleorman, cod poștal 147315, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are M & M PERFECT AUTO SRL?

Activitatea principală a firmei M & M PERFECT AUTO SRL este „Demontarea (dezasamblarea) mașinilor și echipamentelor scoase din uz pentru recuperarea materialelor”, cod CAEN 3831. În Registrul Comerțului are autorizate în total 14 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată M & M PERFECT AUTO SRL?

M & M PERFECT AUTO SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 martie 2014, deci are 12 ani de activitate.

Cum pot contacta firma M & M PERFECT AUTO SRL?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru M & M PERFECT AUTO SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Scrioaștea sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are M & M PERFECT AUTO SRL?

În 2025, M & M PERFECT AUTO SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și o pierdere netă de 311 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este M & M PERFECT AUTO SRL plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, M & M PERFECT AUTO SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează