Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA13 ani pe piață

M&I SERV TRANS SRL

CUI 31513057J2013000235527

BĂNCII, Loc. Bolintin-Vale, Oraș Bolintin-Vale, Giurgiu

În 2025: cifra de afaceri 269 mii lei, pierdere netă 52 mii lei, 1 angajați.

Despre M&I SERV TRANS SRL

M&I SERV TRANS SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 15 aprilie 2013 cu numărul J2013000235527 și codul unic de înregistrare (CUI) 31513057, cu sediul în Bolintin-Vale, județul Giurgiu. Activitatea principală este „Lucrări de instalații electrice” (cod CAEN 4321). Firma are 13 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 269 mii lei (+24% față de 2024), o pierdere netă de 52 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 591 mii lei la 269 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 22 aprilie 2013.

Date de identificare

CUI
31513057
Nr. Registrul Comerțului
J2013000235527
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
15 aprilie 2013
EUID
ROONRC.J2013000235527
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 22.04.2013

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
06.10.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Bolintin Vale

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
269 mii lei

+24% față de 2024

Pierdere netă
52 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
91 mii lei
Datorii
132 mii lei
Active totale
223 mii lei
Marjă netă
-19,4%
Cifră / angajat
269 mii lei
Risc mediu

Indicator de risc de insolvență: Pierdere în ultimii doi ani. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
-500 mii0500 mii1 mil1,5 mil2016: cifra de afaceri 99.365 lei; pierdere netă 5.603 lei20162017: cifra de afaceri 129.556 lei; pierdere netă 62.238 lei20172018: cifra de afaceri 196.432 lei; pierdere netă 15.941 lei20182019: cifra de afaceri 1.209.055 lei; profit net 244.387 lei20192020: cifra de afaceri 211.710 lei; pierdere netă 176.162 lei20202021: cifra de afaceri 591.411 lei; profit net 332.462 lei20212022: cifra de afaceri 246.595 lei; pierdere netă 77.526 lei20222023: cifra de afaceri 227.321 lei; pierdere netă 66.050 lei20232024: cifra de afaceri 216.498 lei; pierdere netă 98.502 lei20242025: cifra de afaceri 268.778 lei; pierdere netă 52.189 lei2025
Indicator (lei)2016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă99 mii130 mii196 mii1,2 mil212 mii591 mii247 mii227 mii216 mii269 mii
Venituri totale162 mii130 mii197 mii1,3 mil227 mii761 mii247 mii228 mii237 mii293 mii
Cheltuieli totale163 mii190 mii211 mii995 mii401 mii421 mii322 mii292 mii333 mii343 mii
Profit / pierdere brută-747-60 mii-14 mii257 mii-174 mii340 mii-75 mii-64 mii-96 mii-49 mii
Profit / pierdere netă-5.603-62 mii-16 mii244 mii-176 mii332 mii-78 mii-66 mii-99 mii-52 mii
Număr mediu de angajați0111111111
Active imobilizate151 mii233 mii156 mii103 mii54 mii129 mii251 mii183 mii139 mii74 mii
Active circulante47 mii65 mii186 mii417 mii251 mii279 mii253 mii318 mii194 mii149 mii
din care stocuri—6.340————18 mii19 mii——
creanțe24 mii18 mii68 mii267 mii105 mii110 mii31 mii54 mii41 mii35 mii
casa și conturi la bănci23 mii41 mii118 mii150 mii146 mii169 mii204 mii245 mii153 mii114 mii
Cheltuieli în avans—7.2851.392———————
Datorii201 mii371 mii359 mii291 mii253 mii24 mii197 mii260 mii190 mii132 mii
Capitaluri proprii-3.289-66 mii-16 mii229 mii52 mii385 mii307 mii241 mii143 mii91 mii
din care capital subscris vărsat200200200200200200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 48 din 85 în județul Giurgiu și locul 4.632 din 8.173 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4321 – Lucrări de instalații electrice.

Firme similare din județul Giurgiu

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4321 – Lucrări de instalații electrice

  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
  • 4643 Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor
  • 4689 Comerț cu ridicata specializat al altor produse n.c.a.
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
  • 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
  • 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții

Întrebări frecvente despre M&I SERV TRANS SRL

Care este CUI-ul firmei M&I SERV TRANS SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei M&I SERV TRANS SRL este 31513057, iar codul de TVA este RO31513057. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2013000235527, iar codul EUID este ROONRC.J2013000235527.

Unde are sediul M&I SERV TRANS SRL?

Sediul social al firmei M&I SERV TRANS SRL este în BĂNCII, Loc. Bolintin-Vale, Oraș Bolintin-Vale, Giurgiu, județul Giurgiu, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are M&I SERV TRANS SRL?

Activitatea principală a firmei M&I SERV TRANS SRL este „Lucrări de instalații electrice”, cod CAEN 4321. În Registrul Comerțului are autorizate în total 7 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată M&I SERV TRANS SRL?

M&I SERV TRANS SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 15 aprilie 2013, deci are 13 ani de activitate.

Cum pot contacta firma M&I SERV TRANS SRL?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0723 *** 876). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are M&I SERV TRANS SRL?

În 2025, M&I SERV TRANS SRL a raportat o cifră de afaceri de 269 mii lei și o pierdere netă de 52 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este M&I SERV TRANS SRL plătitoare de TVA?

Da. M&I SERV TRANS SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 22 aprilie 2013. Datele au fost verificate la ANAF pe 6 octombrie 2026.

Explorează