M & G CONTA FAST SRL
VIILOR, Loc. Pantelimon, Oraș Pantelimon, Ilfov
În 2025: cifra de afaceri 195 mii lei, profit net 14 mii lei, 1 angajați.
Despre M & G CONTA FAST SRL
M & G CONTA FAST SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 19 ianuarie 2013 cu numărul J2013000158239 și codul unic de înregistrare (CUI) 31108941, cu sediul în Pantelimon, județul Ilfov. Activitatea principală este „Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal” (cod CAEN 6920). Firma are 13 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 195 mii lei (+17% față de 2024), un profit net de 14 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 222 mii lei la 195 mii lei).
Date de identificare
- CUI
- 31108941
- Nr. Registrul Comerțului
- J2013000158239
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 19 ianuarie 2013
- EUID
- ROONRC.J2013000158239
- Cod poștal
- —
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 195 mii lei
- Profit net
- 14 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 15 mii lei
- Datorii
- 58 mii lei
- Active totale
- 73 mii lei
- Marjă netă
- 7,3%
- Cifră / angajat
- 195 mii lei
+17% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 80% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 57 mii | 80 mii | 87 mii | 142 mii | 192 mii | 222 mii | 199 mii | 204 mii | 167 mii | 195 mii |
| Venituri totale | 57 mii | 80 mii | 87 mii | 153 mii | 192 mii | 222 mii | 200 mii | 204 mii | 201 mii | 200 mii |
| Cheltuieli totale | 40 mii | 46 mii | 61 mii | 101 mii | 143 mii | 182 mii | 181 mii | 161 mii | 193 mii | 180 mii |
| Profit / pierdere brută | 17 mii | 34 mii | 26 mii | 53 mii | 49 mii | 41 mii | 19 mii | 43 mii | 7.904 | 20 mii |
| Profit / pierdere netă | 15 mii | 32 mii | 23 mii | 51 mii | 45 mii | 39 mii | 17 mii | 41 mii | 5.390 | 14 mii |
| Număr mediu de angajați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 53 | 6.880 | 20 mii | 6.309 | 4.256 | 18 mii | 29 mii | 19 mii | 54 mii | 36 mii |
| Active circulante | 22 mii | 33 mii | 43 mii | 106 mii | 148 mii | 151 mii | 165 mii | 99 mii | 14 mii | 28 mii |
| din care stocuri | — | — | — | — | — | — | 1.418 | — | — | — |
| creanțe | 720 | — | 900 | 31 mii | 43 mii | 69 mii | 62 mii | 49 mii | 2.947 | 7.610 |
| casa și conturi la bănci | 21 mii | 33 mii | 43 mii | 76 mii | 105 mii | 83 mii | 101 mii | 50 mii | 11 mii | 20 mii |
| Cheltuieli în avans | 83 | 92 | 418 | 88 | 4.780 | 14 mii | 68 | 1.476 | 8.824 | 9.408 |
| Datorii | 6.554 | 8.364 | 9.168 | 6.254 | 5.713 | 14 mii | 6.588 | 7.548 | 21 mii | 58 mii |
| Capitaluri proprii | 16 mii | 32 mii | 55 mii | 106 mii | 151 mii | 170 mii | 187 mii | 111 mii | 56 mii | 15 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 350 | 350 | 350 | 350 | 350 | 350 | 350 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 347 din 558 în județul Ilfov și locul 7.225 din 12.435 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6920 – Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal.
Firme similare din județul Ilfov
- ACCOUNT UP S.R.L. · Pantelimon198 mii lei · 1 ang.
- GM CONTA EXPERT S.R.L. · Otopeni198 mii lei · 0 ang.
- AXD ACCOUNTING S.R.L. · Tunari198 mii lei · 0 ang.
- FISCAL CONTA AUDIT SRL · Dragomirești-Deal (com. Dragomirești-Vale)196 mii lei · 1 ang.
- TOP TAX SERVICES SRL · Fundeni (com. Dobroești)196 mii lei · 1 ang.
- VISION TAX ADVISORY S.R.L. · Ordoreanu (com. Clinceni)195 mii lei · 0 ang.
- SERVEXPERT SRL · Dragomirești-Deal (com. Dragomirești-Vale)194 mii lei · 0 ang.
- C & S ACCOUNT EXPERT SRL · Pantelimon193 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 6920 – Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
- 5829 Activități de editare a altor produse software
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
- 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
- 6421 Activități ale holding-urilor
- 6619 Activități auxiliare intermedierilor financiare, exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii
- 6621 Activități de evaluare a riscului de asigurare și a pagubelor
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 6920 Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
- 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
- 7820 Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
- 9112 Activități ale arhivelor
Întrebări frecvente despre M & G CONTA FAST SRL
Care este CUI-ul firmei M & G CONTA FAST SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei M & G CONTA FAST SRL este 31108941. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2013000158239, iar codul EUID este ROONRC.J2013000158239.
Unde are sediul M & G CONTA FAST SRL?
Sediul social al firmei M & G CONTA FAST SRL este în VIILOR, Loc. Pantelimon, Oraș Pantelimon, Ilfov, județul Ilfov, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are M & G CONTA FAST SRL?
Activitatea principală a firmei M & G CONTA FAST SRL este „Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal”, cod CAEN 6920. În Registrul Comerțului are autorizate în total 19 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată M & G CONTA FAST SRL?
M & G CONTA FAST SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 19 ianuarie 2013, deci are 13 ani de activitate.
Cum pot contacta firma M & G CONTA FAST SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru M & G CONTA FAST SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Pantelimon sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are M & G CONTA FAST SRL?
În 2025, M & G CONTA FAST SRL a raportat o cifră de afaceri de 195 mii lei și un profit net de 14 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.