Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA1 an pe piață

LVD PROFESSIONALS-CONSTRUCT S.R.L.

CUI 50916765J2024043012002

AVRAM IANCU, Loc. Sânnicolau Mare, Oraș Sânnicolau Mare, Timiș

În 2025: cifra de afaceri 4.640 lei, profit net 3.498 lei.

Despre LVD PROFESSIONALS-CONSTRUCT S.R.L.

LVD PROFESSIONALS-CONSTRUCT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 noiembrie 2024 cu numărul J2024043012002 și codul unic de înregistrare (CUI) 50916765, cu sediul în Sânnicolau Mare, județul Timiș. Activitatea principală este „Lucrări de ipsoserie” (cod CAEN 4331). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 4.640 lei, un profit net de 3.498 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
50916765
Nr. Registrul Comerțului
J2024043012002
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
20 noiembrie 2024
EUID
ROONRC.J2024043012002
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Sânnicolau Mare

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
4.640 lei
Profit net
3.498 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
3.698 lei
Datorii
1.142 lei
Active totale
4.840 lei
Marjă netă
75,4%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 24% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă4.640
Venituri totale4.640
Cheltuieli totale476
Profit / pierdere brută4.164
Profit / pierdere netă3.498
Active circulante4.840
creanțe4.640
casa și conturi la bănci200
Datorii1.142
Capitaluri proprii3.698
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 33 din 33 în județul Timiș și locul 361 din 372 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4331 – Lucrări de ipsoserie.

Firme similare din județul Timiș

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 02.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4331 – Lucrări de ipsoserie

  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
  • 8130 Activități de întreținere peisagistică

Întrebări frecvente despre LVD PROFESSIONALS-CONSTRUCT S.R.L.

Care este CUI-ul firmei LVD PROFESSIONALS-CONSTRUCT S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei LVD PROFESSIONALS-CONSTRUCT S.R.L. este 50916765. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2024043012002, iar codul EUID este ROONRC.J2024043012002.

Unde are sediul LVD PROFESSIONALS-CONSTRUCT S.R.L.?

Sediul social al firmei LVD PROFESSIONALS-CONSTRUCT S.R.L. este în AVRAM IANCU, Loc. Sânnicolau Mare, Oraș Sânnicolau Mare, Timiș, județul Timiș, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are LVD PROFESSIONALS-CONSTRUCT S.R.L.?

Activitatea principală a firmei LVD PROFESSIONALS-CONSTRUCT S.R.L. este „Lucrări de ipsoserie”, cod CAEN 4331. În Registrul Comerțului are autorizate în total 8 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată LVD PROFESSIONALS-CONSTRUCT S.R.L.?

LVD PROFESSIONALS-CONSTRUCT S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 noiembrie 2024, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma LVD PROFESSIONALS-CONSTRUCT S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0727 *** 035). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are LVD PROFESSIONALS-CONSTRUCT S.R.L.?

În 2025, LVD PROFESSIONALS-CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.640 lei și un profit net de 3.498 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este LVD PROFESSIONALS-CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, LVD PROFESSIONALS-CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează