Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA9 ani pe piață

LUPU ARIN SRL

CUI 36954399J2017000136228

Petre Țuțea, bl. 909, et. 3, ap. 11, Municipiul Iași, Iași

În 2024: cifra de afaceri 79 mii lei, pierdere netă 1.095 lei, 1 angajați.

Despre LUPU ARIN SRL

LUPU ARIN SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 ianuarie 2017 cu numărul J2017000136228 și codul unic de înregistrare (CUI) 36954399, cu sediul în Iași, județul Iași. Activitatea principală este „Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă” (cod CAEN 4933). Firma are 9 ani de la înființare. În 2024, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 79 mii lei (-16% față de 2023), o pierdere netă de 1.095 lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2020 și 2024, cifra de afaceri a crescut (de la 46 mii lei la 79 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
36954399
Nr. Registrul Comerțului
J2017000136228
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
27 ianuarie 2017
EUID
ROONRC.J2017000136228
Cod poștal
700730

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
11.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi

Date financiare 2024

Cifra de afaceri
79 mii lei

-16% față de 2023

Pierdere netă
1.095 lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
-98 mii lei
Datorii
111 mii lei
Active totale
12 mii lei
Marjă netă
-1,4%
Cifră / angajat
79 mii lei
Risc crescut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în ultimii doi ani; datorii mai mari decât activele (890%). Calcul orientativ din bilanțul 2024, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
-100 mii0100 mii200 mii2017: cifra de afaceri 31.584 lei; profit net 2.049 lei20172018: cifra de afaceri 183.291 lei; profit net 121.878 lei20182019: cifra de afaceri 141.233 lei; profit net 67.163 lei20192020: cifra de afaceri 45.788 lei; pierdere netă 11.933 lei20202021: cifra de afaceri 91.277 lei; pierdere netă 6.076 lei20212022: cifra de afaceri 41.201 lei; pierdere netă 30.826 lei20222023: cifra de afaceri 93.648 lei; pierdere netă 66.673 lei20232024: cifra de afaceri 78.807 lei; pierdere netă 1.095 lei2024
Indicator (lei)20172018201920202021202220232024
Cifra de afaceri netă32 mii183 mii141 mii46 mii91 mii41 mii94 mii79 mii
Venituri totale32 mii183 mii141 mii46 mii92 mii41 mii94 mii79 mii
Cheltuieli totale29 mii60 mii73 mii57 mii97 mii72 mii159 mii79 mii
Profit / pierdere brută2.364124 mii69 mii-11 mii-5.158-30 mii-66 mii-307
Profit / pierdere netă2.049122 mii67 mii-12 mii-6.076-31 mii-67 mii-1.095
Număr mediu de angajați32222121
Active imobilizate19 mii57 mii57 mii57 mii98 mii83 mii26 mii0
Active circulante560108 mii161 mii124 mii128 mii10 mii5.28312 mii
din care stocuri273———————
creanțe—99 mii99 mii99 mii103 mii———
casa și conturi la bănci2879.04661 mii25 mii25 mii10 mii5.28312 mii
Datorii17 mii41 mii27 mii2.11653 mii124 mii128 mii111 mii
Capitaluri proprii2.249124 mii191 mii179 mii173 mii-31 mii-97 mii-98 mii
din care capital subscris vărsat200200200200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 309 din 730 în județul Iași și locul 4.979 din 12.920 în România după cifra de afaceri (2024), între firmele cu activitatea principală 4933 – Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă.

Firme similare din județul Iași

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4933 – Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

  • 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
  • 5232 Activități de intermediere pentru transportul de pasageri

Întrebări frecvente despre LUPU ARIN SRL

Care este CUI-ul firmei LUPU ARIN SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei LUPU ARIN SRL este 36954399. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2017000136228, iar codul EUID este ROONRC.J2017000136228.

Unde are sediul LUPU ARIN SRL?

Sediul social al firmei LUPU ARIN SRL este în Petre Țuțea, bl. 909, et. 3, ap. 11, Municipiul Iași, Iași, județul Iași, cod poștal 700730, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are LUPU ARIN SRL?

Activitatea principală a firmei LUPU ARIN SRL este „Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă”, cod CAEN 4933. În Registrul Comerțului are autorizate în total 2 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată LUPU ARIN SRL?

LUPU ARIN SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 ianuarie 2017, deci are 9 ani de activitate.

Cum pot contacta firma LUPU ARIN SRL?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru LUPU ARIN SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Iași sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are LUPU ARIN SRL?

În 2024, LUPU ARIN SRL a raportat o cifră de afaceri de 79 mii lei și o pierdere netă de 1.095 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este LUPU ARIN SRL plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, LUPU ARIN SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 11 octombrie 2026.

Explorează