LUIZA CONSULTING SRL
Avram Iancu, ap. 35, Sat Florești, Comuna Florești, Cluj
A primit finanțare publică (1 proiect)În 2025: cifra de afaceri 186 mii lei, profit net 120 mii lei.
Despre LUIZA CONSULTING SRL
LUIZA CONSULTING SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 22 februarie 2016 cu numărul J2016000726121 și codul unic de înregistrare (CUI) 35685934, cu sediul în Florești, județul Cluj. Activitatea principală este „Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări” (cod CAEN 6622). Firma are 10 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 186 mii lei (+11% față de 2024), un profit net de 120 mii lei. Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 250 mii lei la 186 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 35685934
- Nr. Registrul Comerțului
- J2016000726121
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 22 februarie 2016
- EUID
- ROONRC.J2016000726121
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 09.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 186 mii lei
- Profit net
- 120 mii lei
- Angajați (medie)
- —
- Capitaluri proprii
- 121 mii lei
- Datorii
- 131 mii lei
- Active totale
- 252 mii lei
- Marjă netă
- 64,6%
+11% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 52% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 128 mii | 112 mii | 146 mii | 135 mii | 156 mii | 250 mii | 258 mii | 167 mii | 167 mii | 186 mii |
| Venituri totale | 147 mii | 113 mii | 146 mii | 135 mii | 156 mii | 250 mii | 301 mii | 167 mii | 167 mii | 187 mii |
| Cheltuieli totale | 38 mii | 34 mii | 31 mii | 30 mii | 25 mii | 34 mii | 57 mii | 37 mii | 44 mii | 43 mii |
| Profit / pierdere brută | 108 mii | 79 mii | 115 mii | 106 mii | 131 mii | 216 mii | 243 mii | 130 mii | 124 mii | 144 mii |
| Profit / pierdere netă | 104 mii | 76 mii | 110 mii | 102 mii | 127 mii | 209 mii | 235 mii | 112 mii | 103 mii | 120 mii |
| Active imobilizate | 18 mii | 13 mii | 6.786 | 2.955 | 31 mii | 26 mii | 92 mii | 73 mii | 53 mii | 36 mii |
| Active circulante | 87 mii | 64 mii | 105 mii | 100 mii | 98 mii | 186 mii | 210 mii | 92 mii | 92 mii | 213 mii |
| creanțe | 9.732 | 10 mii | 9.138 | 16 mii | 15 mii | 46 mii | 206 mii | 18 mii | 72 mii | 96 mii |
| casa și conturi la bănci | 77 mii | 53 mii | 96 mii | 84 mii | 83 mii | 140 mii | 4.101 | 74 mii | 20 mii | 117 mii |
| Cheltuieli în avans | — | 177 | 207 | 201 | 202 | — | 2.820 | 3.550 | 3.735 | 3.145 |
| Datorii | 850 | 966 | 962 | 1.229 | 1.205 | 3.752 | 70 mii | 3.172 | 46 mii | 131 mii |
| Capitaluri proprii | 105 mii | 76 mii | 111 mii | 102 mii | 127 mii | 209 mii | 235 mii | 165 mii | 103 mii | 121 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 77 din 253 în județul Cluj și locul 1.469 din 4.579 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6622 – Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări.
Firme similare din județul Cluj
- ADF ASIG SRL · Cluj-Napoca191 mii lei · 1 ang.
- BGT CONSULTING SRL · Cluj-Napoca191 mii lei · 0 ang.
- DINAMIC DEV AGENT DE ASIGURARE SRL · Florești190 mii lei · 1 ang.
- RLM ASIGURARI SRL · Cluj-Napoca189 mii lei · 1 ang.
- IUNIASIG AGENT DE ASIGURARE SRL · Cluj-Napoca188 mii lei · 0 ang.
- TEMCO INSURANCE ASISTENT IN BROKERAJ S.R.L. · Cluj-Napoca184 mii lei · 0 ang.
- FSM RISK MANAGEMENT S.R.L. · Cluj-Napoca183 mii lei · 2 ang.
- SILVIA & LEMY INSURANCE SRL · Viișoara181 mii lei · 0 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 6622 – Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
- 6622 Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
Întrebări frecvente despre LUIZA CONSULTING SRL
Care este CUI-ul firmei LUIZA CONSULTING SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei LUIZA CONSULTING SRL este 35685934. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2016000726121, iar codul EUID este ROONRC.J2016000726121.
Unde are sediul LUIZA CONSULTING SRL?
Sediul social al firmei LUIZA CONSULTING SRL este în Avram Iancu, ap. 35, Sat Florești, Comuna Florești, Cluj, județul Cluj, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are LUIZA CONSULTING SRL?
Activitatea principală a firmei LUIZA CONSULTING SRL este „Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări”, cod CAEN 6622. În Registrul Comerțului are autorizate în total 4 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată LUIZA CONSULTING SRL?
LUIZA CONSULTING SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 22 februarie 2016, deci are 10 ani de activitate.
Cum pot contacta firma LUIZA CONSULTING SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0746 *** 311). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are LUIZA CONSULTING SRL?
În 2025, LUIZA CONSULTING SRL a raportat o cifră de afaceri de 186 mii lei și un profit net de 120 mii lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este LUIZA CONSULTING SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, LUIZA CONSULTING SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 10 octombrie 2026.