Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVATVA la încasare23 ani pe piață

LUCY SUCCES SRL

CUI 15116250J2003000043400

Str. Buzoieni, bl. M 72, sc. 1, et. 8, ap. 48, București Sectorul 5, București

În 2025: cifra de afaceri 1,2 mil lei, profit net 47 mii lei, 3 angajați.

Despre LUCY SUCCES SRL

LUCY SUCCES SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 ianuarie 2003 cu numărul J2003000043400 și codul unic de înregistrare (CUI) 15116250, cu sediul în București Sector 5, municipiul București. Activitatea principală este „Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare” (cod CAEN 4712). Firma are 23 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 1,2 mil lei (+14% față de 2024), un profit net de 47 mii lei și 3 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 537 mii lei la 1,2 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 iulie 2009 și aplică sistemul TVA la încasare.

Date de identificare

CUI
15116250
Nr. Registrul Comerțului
J2003000043400
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
08 ianuarie 2003
EUID
ROONRC.J2003000043400
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 01.07.2009

TVA la încasare
Da

din 01.01.2013

Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
09.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
1,2 mil lei

+14% față de 2024

Profit net
47 mii lei
Angajați (medie)
3
Capitaluri proprii
486 mii lei
Datorii
700 mii lei
Active totale
1,2 mil lei
Marjă netă
4%
Cifră / angajat
394 mii lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 59% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
0500 mii1 mil1,5 mil2016: cifra de afaceri 163.949 lei; profit net 29.862 lei20162017: cifra de afaceri 225.301 lei; profit net 36.265 lei20172018: cifra de afaceri 228.673 lei; profit net 24.341 lei20182019: cifra de afaceri 277.011 lei; profit net 39.692 lei20192020: cifra de afaceri 252.609 lei; profit net 21.051 lei20202021: cifra de afaceri 537.292 lei; profit net 37.253 lei20212022: cifra de afaceri 725.746 lei; profit net 56.977 lei20222023: cifra de afaceri 916.730 lei; profit net 110.846 lei20232024: cifra de afaceri 1.038.389 lei; profit net 58.444 lei20242025: cifra de afaceri 1.182.061 lei; profit net 47.198 lei2025
Indicator (lei)2016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă164 mii225 mii229 mii277 mii253 mii537 mii726 mii917 mii1 mil1,2 mil
Venituri totale164 mii225 mii229 mii277 mii253 mii537 mii726 mii917 mii1 mil1,2 mil
Cheltuieli totale129 mii182 mii197 mii229 mii225 mii495 mii662 mii798 mii957 mii1,1 mil
Profit / pierdere brută35 mii43 mii31 mii48 mii28 mii43 mii64 mii119 mii81 mii73 mii
Profit / pierdere netă30 mii36 mii24 mii40 mii21 mii37 mii57 mii111 mii58 mii47 mii
Număr mediu de angajați—————33333
Active imobilizate———————12 mii169 mii134 mii
Active circulante444 mii506 mii533 mii575 mii596 mii660 mii787 mii942 mii998 mii1,1 mil
din care stocuri382 mii444 mii463 mii478 mii521 mii560 mii710 mii881 mii921 mii994 mii
creanțe56 mii56 mii44 mii34 mii30 mii3.8542.3861.4962.1911.983
casa și conturi la bănci6.1745.13925 mii63 mii45 mii96 mii74 mii60 mii75 mii56 mii
Cheltuieli în avans2.0532.0532.0532.0532.0532.053————
Datorii392 mii418 mii421 mii423 mii423 mii449 mii517 mii574 mii729 mii700 mii
Capitaluri proprii54 mii90 mii114 mii154 mii175 mii212 mii269 mii380 mii439 mii486 mii
din care capital subscris vărsat500500500500500500500500500500

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 337 din 1.617 în județul București și locul 1.853 din 10.468 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4712 – Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare.

Firme similare din județul București

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4712 – Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

  • 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
  • 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie
  • 4616 Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4643 Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor
  • 4648 Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilor
  • 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
  • 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
  • 4686 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor
  • 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit
  • 4753 Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea
  • 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice
  • 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.
  • 4764 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
  • 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele
  • 5540 Intermedieri pentru servicii de cazare
  • 9521 Repararea și întreținerea aparatelor electronice de uz casnic
  • 9522 Repararea și întreținerea dispozitivelor de uz gospodăresc și a echipamentelor pentru casă și grădină
  • 9525 Repararea și întreținerea ceasurilor și a bijuteriilor
  • 9529 Repararea și întreținerea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a.
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4647 Comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminat
  • 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
  • 4676 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
  • 4931 Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
  • 4942 Servicii de mutare
  • 5224 Manipulări
  • 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Întrebări frecvente despre LUCY SUCCES SRL

Care este CUI-ul firmei LUCY SUCCES SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei LUCY SUCCES SRL este 15116250, iar codul de TVA este RO15116250. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2003000043400, iar codul EUID este ROONRC.J2003000043400.

Unde are sediul LUCY SUCCES SRL?

Sediul social al firmei LUCY SUCCES SRL este în Str. Buzoieni, bl. M 72, sc. 1, et. 8, ap. 48, București Sectorul 5, București, București Sector 5, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are LUCY SUCCES SRL?

Activitatea principală a firmei LUCY SUCCES SRL este „Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare”, cod CAEN 4712. În Registrul Comerțului are autorizate în total 44 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată LUCY SUCCES SRL?

LUCY SUCCES SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 ianuarie 2003, deci are 23 ani de activitate.

Cum pot contacta firma LUCY SUCCES SRL?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0724 *** 509). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are LUCY SUCCES SRL?

În 2025, LUCY SUCCES SRL a raportat o cifră de afaceri de 1,2 mil lei și un profit net de 47 mii lei, cu 3 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este LUCY SUCCES SRL plătitoare de TVA?

Da. LUCY SUCCES SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 iulie 2009 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 9 octombrie 2026.

Explorează