LUCKY EDY CONSTRUCT SRL
Giurgiului, et. PARTER, ap. 10, București Sectorul 5, București
În 2025: cifra de afaceri 414 mii lei, profit net 30 mii lei, 3 angajați.
Despre LUCKY EDY CONSTRUCT SRL
LUCKY EDY CONSTRUCT SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 februarie 2009 cu numărul J2009000125520 și codul unic de înregistrare (CUI) 25207355, cu sediul în București Sector 5, municipiul București. Activitatea principală este „Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale” (cod CAEN 4100). Firma are 17 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 414 mii lei (+56% față de 2024), un profit net de 30 mii lei și 3 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 150 mii lei la 414 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 mai 2023.
Date de identificare
- CUI
- 25207355
- Nr. Registrul Comerțului
- J2009000125520
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 26 februarie 2009
- EUID
- ROONRC.J2009000125520
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 10.10.2026
din 01.05.2023
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 414 mii lei
- Profit net
- 30 mii lei
- Angajați (medie)
- 3
- Capitaluri proprii
- 31 mii lei
- Datorii
- 198 mii lei
- Active totale
- 229 mii lei
- Marjă netă
- 7,3%
- Cifră / angajat
- 138 mii lei
+56% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Datorii de 86% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 53 mii | 31 mii | 116 mii | 257 mii | 203 mii | 150 mii | 291 mii | 156 mii | 266 mii | 414 mii |
| Venituri totale | 53 mii | 31 mii | 116 mii | 257 mii | 203 mii | 150 mii | 291 mii | 156 mii | 502 mii | 414 mii |
| Cheltuieli totale | 34 mii | 37 mii | 73 mii | 159 mii | 214 mii | 197 mii | 386 mii | 201 mii | 317 mii | 375 mii |
| Profit / pierdere brută | 19 mii | -6.207 | 43 mii | 98 mii | -11 mii | -47 mii | -95 mii | -44 mii | 185 mii | 39 mii |
| Profit / pierdere netă | 17 mii | -7.131 | 42 mii | 95 mii | -13 mii | -48 mii | -98 mii | -46 mii | 172 mii | 30 mii |
| Număr mediu de angajați | 3 | 3 | 4 | 5 | 4 | 5 | 4 | 4 | 3 | 3 |
| Active imobilizate | — | — | 0 | 18 mii | 16 mii | 13 mii | 11 mii | 327 mii | 256 mii | 192 mii |
| Active circulante | 23 mii | 18 mii | 55 mii | 118 mii | 128 mii | 97 mii | 0 | 30 mii | 96 mii | 37 mii |
| creanțe | — | — | 0 | 0 | 9.000 | 0 | 0 | 17 mii | — | 677 |
| casa și conturi la bănci | 23 mii | 18 mii | 55 mii | 118 mii | 119 mii | 97 mii | 0 | 13 mii | 96 mii | 36 mii |
| Datorii | 1.250 | 2.812 | 7.903 | 18 mii | 109 mii | 124 mii | 122 mii | 513 mii | 336 mii | 198 mii |
| Capitaluri proprii | 22 mii | 15 mii | 47 mii | 118 mii | 35 mii | -13 mii | -111 mii | -157 mii | 15 mii | 31 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 1.723 din 2.888 în județul București și locul 9.554 din 19.578 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.
Firme similare din județul București
- PERLA SERV CONSTRUCT SRL · București Sector 5415 mii lei · 6 ang.
- R.A.I. AEDIFICIA CONSTRUCT SRL · București Sector 5415 mii lei · 3 ang.
- THCS SYNERGY S.R.L. · București Sector 1414 mii lei · 1 ang.
- ȘTEFANIA BUILD PROJECTS S.R.L. · București Sector 5414 mii lei · 5 ang.
- PIERMAR CONSTRUCT SRL · București Sector 6413 mii lei · 2 ang.
- MND OPTIM CONSTRUCT S.R.L. · București Sector 6413 mii lei · 1 ang.
- MARMUS DESIGN CONSTRUCT SRL · București Sector 6413 mii lei · 2 ang.
- ZNG CONSTRUCT S.R.L. · București Sector 3413 mii lei · 4 ang.
Dosare în instanță
8 dosare înregistrate din 2021 în care apare o parte cu numele firmei.
- 19206/300/202416.01.2026
nulitate act juridic
Tribunalul Bucuresti · Apel · Litigii cu profesioniştii · calitate: Intimat
- 1429/122/202425.10.2024
procedura insolvenţei – societăţi cu răspundere limitată
Tribunalul Giurgiu · Fond · Faliment · calitate: Debitor
- 16375/236/202404.10.2024
autorizarea intrării în încăperi (Art. 384 ind.1 al. 2 C.p.c./ art.679 NCPC
Judecătoria Giurgiu · Fond · Civil · calitate: Debitor
- 19207/300/202414.08.2024
ordonanţă preşedinţială
Tribunalul Bucuresti · Apel · Litigii cu profesioniştii · calitate: Apelant
- 13276/236/202406.08.2024
contestaţie la executare
Judecătoria Giurgiu · Fond · Civil · calitate: Contestator
- 19206/300/202428.06.2024
nulitate act juridic
Judecătoria Sectorul 2 Bucuresti · Fond · Litigii cu profesioniştii · calitate: Reclamant
- 19207/300/202428.06.2024
ordonanţă preşedinţială
Judecătoria Sectorul 2 Bucuresti · Fond · Litigii cu profesioniştii · calitate: Reclamant
- 9699/236/202403.06.2024
cerere de valoare redusă
Judecătoria Giurgiu · Fond · Litigii cu profesioniştii · calitate: Pârât
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 10.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 0312 Pescuitul în ape dulci
- 0322 Acvacultura în ape dulci
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
- 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4323 Lucrări de izolații
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
- 4331 Lucrări de ipsoserie
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4335 Alte lucrări de finisare
- 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
- 4391 Activități de zidărie
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- 4723 Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
- 5611 Restaurante
- 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
- 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a.
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
- 8130 Activități de întreținere peisagistică
- 9630 Activități de pompe funebre și similare
Întrebări frecvente despre LUCKY EDY CONSTRUCT SRL
Care este CUI-ul firmei LUCKY EDY CONSTRUCT SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei LUCKY EDY CONSTRUCT SRL este 25207355, iar codul de TVA este RO25207355. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2009000125520, iar codul EUID este ROONRC.J2009000125520.
Unde are sediul LUCKY EDY CONSTRUCT SRL?
Sediul social al firmei LUCKY EDY CONSTRUCT SRL este în Giurgiului, et. PARTER, ap. 10, București Sectorul 5, București, București Sector 5, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are LUCKY EDY CONSTRUCT SRL?
Activitatea principală a firmei LUCKY EDY CONSTRUCT SRL este „Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale”, cod CAEN 4100. În Registrul Comerțului are autorizate în total 34 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată LUCKY EDY CONSTRUCT SRL?
LUCKY EDY CONSTRUCT SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 februarie 2009, deci are 17 ani de activitate.
Cum pot contacta firma LUCKY EDY CONSTRUCT SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0246 *** 251). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are LUCKY EDY CONSTRUCT SRL?
În 2025, LUCKY EDY CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 414 mii lei și un profit net de 30 mii lei, cu 3 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este LUCKY EDY CONSTRUCT SRL plătitoare de TVA?
Da. LUCKY EDY CONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 mai 2023. Datele au fost verificate la ANAF pe 10 octombrie 2026.