LUCI EXIM LOGISTIC SRL
EMIL GÎRLEANU, bl. 12, sc. C, et. PARTER, ap. 2, Municipiul Câmpulung, Argeș
În 2025: cifra de afaceri 192 mii lei, profit net 2.591 lei, 1 angajați.
Despre LUCI EXIM LOGISTIC SRL
LUCI EXIM LOGISTIC SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 2 februarie 2017 cu numărul J3/121/2017 și codul unic de înregistrare (CUI) 36975502, cu sediul în Câmpulung, județul Argeș. Activitatea principală este „Transporturi rutiere de mărfuri” (cod CAEN 4941). Firma are 9 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 192 mii lei (+13% față de 2024), un profit net de 2.591 lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 127 mii lei la 192 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 24 februarie 2017.
Date de identificare
- CUI
- 36975502
- Nr. Registrul Comerțului
- J3/121/2017
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 02 februarie 2017
- EUID
- ROONRC.J3/121/2017
- Cod poștal
- 115100
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 26.09.2026
din 24.02.2017
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Câmpulung
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 192 mii lei
- Profit net
- 2.591 lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 619 lei
- Datorii
- 64 mii lei
- Active totale
- 65 mii lei
- Marjă netă
- 1,3%
- Cifră / angajat
- 192 mii lei
+13% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Datorii de 99% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 98 mii | 117 mii | 100 mii | 118 mii | 127 mii | 246 mii | 147 mii | 170 mii | 192 mii |
| Venituri totale | 98 mii | 120 mii | 101 mii | 120 mii | 130 mii | 251 mii | 147 mii | 170 mii | 195 mii |
| Cheltuieli totale | 91 mii | 115 mii | 110 mii | 106 mii | 124 mii | 227 mii | 183 mii | 166 mii | 191 mii |
| Profit / pierdere brută | 7.425 | 4.699 | -8.994 | 14 mii | 5.634 | 24 mii | -36 mii | 3.760 | 4.442 |
| Profit / pierdere netă | 6.441 | 3.502 | -9.998 | 11 mii | 1.761 | 21 mii | -37 mii | 2.060 | 2.591 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 3.782 | 3.435 | 14 mii | 11 mii | 12 mii | 26 mii | 15 mii | 9.185 | 28 mii |
| Active circulante | 25 mii | 48 mii | 29 mii | 28 mii | 29 mii | 18 mii | 34 mii | 43 mii | 37 mii |
| din care stocuri | — | 4.150 | 6.422 | 1.976 | 6.345 | 508 | 874 | 3.784 | — |
| creanțe | 18 mii | 17 mii | 20 mii | 20 mii | 19 mii | 14 mii | 27 mii | 28 mii | 26 mii |
| casa și conturi la bănci | 7.255 | 27 mii | 2.122 | 5.657 | 4.262 | 3.365 | 5.287 | 11 mii | 11 mii |
| Datorii | 23 mii | 42 mii | 43 mii | 27 mii | 28 mii | 11 mii | 53 mii | 54 mii | 64 mii |
| Capitaluri proprii | 6.641 | 10 mii | 145 | 11 mii | 13 mii | 33 mii | -4.031 | -1.972 | 619 |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 1.582 din 2.142 în județul Argeș și locul 24.874 din 35.552 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri.
Firme similare din județul Argeș
- GALLY FLASH S.R.L. · Suslănești (com. Mioarele)193 mii lei · 1 ang.
- MIHAI MĂRCULESCU TRUCK S.R.L. · Drăganu-Olteni (com. Drăganu)192 mii lei · 1 ang.
- EUROTRANS CONNECT S.R.L. · Câmpulung191 mii lei · 2 ang.
- TEAMCRYS EXPRESS S.R.L. · Câmpulung191 mii lei · 0 ang.
- SILVI & MARIAN LOGISTIC SRL · Golești (com. Bălilești)191 mii lei · 1 ang.
- IEDIN SPEED FAST S.R.L. · Vâlsănești (com. Mușătești)191 mii lei · 1 ang.
- GRIGORI TOP TRANS S.R.L. · Bughea De Sus190 mii lei · 1 ang.
- MELVE SPEED S.R.L. · Pitești190 mii lei · 2 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 12.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Întrebări frecvente despre LUCI EXIM LOGISTIC SRL
Care este CUI-ul firmei LUCI EXIM LOGISTIC SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei LUCI EXIM LOGISTIC SRL este 36975502, iar codul de TVA este RO36975502. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J3/121/2017, iar codul EUID este ROONRC.J3/121/2017.
Unde are sediul LUCI EXIM LOGISTIC SRL?
Sediul social al firmei LUCI EXIM LOGISTIC SRL este în EMIL GÎRLEANU, bl. 12, sc. C, et. PARTER, ap. 2, Municipiul Câmpulung, Argeș, județul Argeș, cod poștal 115100, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are LUCI EXIM LOGISTIC SRL?
Activitatea principală a firmei LUCI EXIM LOGISTIC SRL este „Transporturi rutiere de mărfuri”, cod CAEN 4941.
Când a fost înființată LUCI EXIM LOGISTIC SRL?
LUCI EXIM LOGISTIC SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 2 februarie 2017, deci are 9 ani de activitate.
Cum pot contacta firma LUCI EXIM LOGISTIC SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru LUCI EXIM LOGISTIC SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Câmpulung sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are LUCI EXIM LOGISTIC SRL?
În 2025, LUCI EXIM LOGISTIC SRL a raportat o cifră de afaceri de 192 mii lei și un profit net de 2.591 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este LUCI EXIM LOGISTIC SRL plătitoare de TVA?
Da. LUCI EXIM LOGISTIC SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 24 februarie 2017. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.