LORELIN TURISM SRL
CĂLĂȚELE, Sat Călățele, Comuna Călățele, Cluj
În 2025: cifra de afaceri 165 mii lei, profit net 51 mii lei, 1 angajați.
Despre LORELIN TURISM SRL
LORELIN TURISM SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 13 iulie 2015 cu numărul J2015002133124 și codul unic de înregistrare (CUI) 34769514, cu sediul în Călățele, județul Cluj. Activitatea principală este „Alte servicii de cazare” (cod CAEN 5590). Firma are 11 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 165 mii lei (+17% față de 2024), un profit net de 51 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 52 mii lei la 165 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 34769514
- Nr. Registrul Comerțului
- J2015002133124
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 13 iulie 2015
- EUID
- ROONRC.J2015002133124
- Cod poștal
- 407135
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 07.10.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Huedin
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 165 mii lei
- Profit net
- 51 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 315 mii lei
- Datorii
- 256 mii lei
- Active totale
- 572 mii lei
- Marjă netă
- 30,7%
- Cifră / angajat
- 165 mii lei
+17% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 45% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 13 mii | 22 mii | 45 mii | 52 mii | 42 mii | 52 mii | 89 mii | 137 mii | 141 mii | 165 mii |
| Venituri totale | 13 mii | 22 mii | 45 mii | 54 mii | 42 mii | 52 mii | 98 mii | 141 mii | 141 mii | 363 mii |
| Cheltuieli totale | 4.591 | 4.265 | 6.160 | 27 mii | 30 mii | 34 mii | 68 mii | 76 mii | 87 mii | 308 mii |
| Profit / pierdere brută | 8.834 | 18 mii | 39 mii | 27 mii | 12 mii | 19 mii | 30 mii | 65 mii | 54 mii | 55 mii |
| Profit / pierdere netă | 8.431 | 17 mii | 38 mii | 26 mii | 11 mii | 18 mii | 29 mii | 64 mii | 50 mii | 51 mii |
| Număr mediu de angajați | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 13 mii | 13 mii | 57 mii | 199 mii | 245 mii | 251 mii | 243 mii | 282 mii | 261 mii | 423 mii |
| Active circulante | 182 | 18 mii | 26 mii | 40 mii | 3.580 | 7.389 | 14 mii | 44 mii | 114 mii | 148 mii |
| din care stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 48 mii |
| creanțe | — | — | 1.250 | — | 54 | 2.430 | 277 | 2.777 | 86 mii | 680 |
| casa și conturi la bănci | 182 | 18 mii | 24 mii | 40 mii | 3.526 | 4.959 | 13 mii | 41 mii | 27 mii | 100 mii |
| Datorii | 1.582 | 1.728 | 16 mii | 147 mii | 145 mii | 137 mii | 106 mii | 111 mii | 110 mii | 256 mii |
| Capitaluri proprii | 11 mii | 28 mii | 66 mii | 92 mii | 103 mii | 121 mii | 150 mii | 214 mii | 265 mii | 315 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 66 din 106 în județul Cluj și locul 890 din 1.657 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 5590 – Alte servicii de cazare.
Firme similare din județul Cluj
- FLAVA 13 SRL · Cluj-Napoca192 mii lei · 0 ang.
- ROM CONCORD TRADING COM IMPEX SRL · Bălcești (com. Beliș)184 mii lei · 1 ang.
- CHOCO HOSTEL SRL · Cluj-Napoca165 mii lei · 1 ang.
- IAHIM CONFORT S.R.L. · Cluj-Napoca164 mii lei · 2 ang.
- IAC PROD SRL · Cluj-Napoca151 mii lei · 0 ang.
- MOARA HUCULUI SRL · Negreni148 mii lei · 1 ang.
- MELLIS SRL · Cluj-Napoca146 mii lei · 2 ang.
- HAPPY NEST S.R.L. · Luna De Sus (com. Florești)132 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 5590 – Alte servicii de cazare
- 5590 Alte servicii de cazare
- 5610 Restaurante
Întrebări frecvente despre LORELIN TURISM SRL
Care este CUI-ul firmei LORELIN TURISM SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei LORELIN TURISM SRL este 34769514. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2015002133124, iar codul EUID este ROONRC.J2015002133124.
Unde are sediul LORELIN TURISM SRL?
Sediul social al firmei LORELIN TURISM SRL este în CĂLĂȚELE, Sat Călățele, Comuna Călățele, Cluj, județul Cluj, cod poștal 407135, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are LORELIN TURISM SRL?
Activitatea principală a firmei LORELIN TURISM SRL este „Alte servicii de cazare”, cod CAEN 5590. În Registrul Comerțului are autorizate în total 2 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată LORELIN TURISM SRL?
LORELIN TURISM SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 13 iulie 2015, deci are 11 ani de activitate.
Cum pot contacta firma LORELIN TURISM SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0745 *** 398). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are LORELIN TURISM SRL?
În 2025, LORELIN TURISM SRL a raportat o cifră de afaceri de 165 mii lei și un profit net de 51 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este LORELIN TURISM SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, LORELIN TURISM SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 7 octombrie 2026.