Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA1 an pe piață

LOFT INFINITY S.R.L.

CUI 52650391J2025076728003

GHIOCELULUI, Municipiul Târgu Jiu, Gorj

În 2025: cifra de afaceri 3.547 lei, profit net 1.407 lei, 0 angajați.

Despre LOFT INFINITY S.R.L.

LOFT INFINITY S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 octombrie 2025 cu numărul J2025076728003 și codul unic de înregistrare (CUI) 52650391, cu sediul în Târgu Jiu, județul Gorj. Activitatea principală este „Intermedieri pentru servicii de cazare” (cod CAEN 5540). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 3.547 lei, un profit net de 1.407 lei și 0 angajați (număr mediu). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
52650391
Nr. Registrul Comerțului
J2025076728003
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
08 octombrie 2025
EUID
ROONRC.J2025076728003
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Gorj

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
3.547 lei
Profit net
1.407 lei
Angajați (medie)
0
Capitaluri proprii
1.607 lei
Datorii
1.908 lei
Active totale
3.515 lei
Marjă netă
39,7%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 54% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă3.547
Venituri totale3.547
Cheltuieli totale1.878
Profit / pierdere brută1.669
Profit / pierdere netă1.407
Active circulante3.515
casa și conturi la bănci3.515
Datorii1.908
Capitaluri proprii1.607
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 1 din 1 în județul Gorj și locul 68 din 69 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 5540 – Intermedieri pentru servicii de cazare.

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 13.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 5540 – Intermedieri pentru servicii de cazare

  • 5510 Hoteluri și alte facilități de cazare similare
  • 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
  • 5540 Intermedieri pentru servicii de cazare
  • 5590 Alte servicii de cazare

Întrebări frecvente despre LOFT INFINITY S.R.L.

Care este CUI-ul firmei LOFT INFINITY S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei LOFT INFINITY S.R.L. este 52650391. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025076728003, iar codul EUID este ROONRC.J2025076728003.

Unde are sediul LOFT INFINITY S.R.L.?

Sediul social al firmei LOFT INFINITY S.R.L. este în GHIOCELULUI, Municipiul Târgu Jiu, Gorj, județul Gorj, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are LOFT INFINITY S.R.L.?

Activitatea principală a firmei LOFT INFINITY S.R.L. este „Intermedieri pentru servicii de cazare”, cod CAEN 5540. În Registrul Comerțului are autorizate în total 4 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată LOFT INFINITY S.R.L.?

LOFT INFINITY S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 octombrie 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma LOFT INFINITY S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0765 *** 544). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are LOFT INFINITY S.R.L.?

În 2025, LOFT INFINITY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.547 lei și un profit net de 1.407 lei, cu 0 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este LOFT INFINITY S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, LOFT INFINITY S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează