LL JUNIOR SRL
VALEA BORCUTULUI, Loc. Sângeorz-Băi, Oraș Sângeorz-Băi, Bistrița-Năsăud
În 2024: cifra de afaceri 274 mii lei, profit net 7.768 lei, 2 angajați.
Despre LL JUNIOR SRL
LL JUNIOR SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 februarie 2014 cu numărul J2014000115064 și codul unic de înregistrare (CUI) 32852744, cu sediul în Sângeorz-Băi, județul Bistrița-Năsăud. Activitatea principală este „Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor” (cod CAEN 4211). Firma are 12 ani de la înființare. În 2024, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 274 mii lei (-42% față de 2023), un profit net de 7.768 lei și 2 angajați (număr mediu). Între 2020 și 2024, cifra de afaceri a crescut (de la 76 mii lei la 274 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 18 noiembrie 2021.
Date de identificare
- CUI
- 32852744
- Nr. Registrul Comerțului
- J2014000115064
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 27 februarie 2014
- EUID
- ROONRC.J2014000115064
- Cod poștal
- 425300
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 03.10.2026
din 18.11.2021
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Sîngeorz-Băi
Date financiare 2024
- Cifra de afaceri
- 274 mii lei
- Profit net
- 7.768 lei
- Angajați (medie)
- 2
- Capitaluri proprii
- 210 mii lei
- Datorii
- 461 mii lei
- Active totale
- 671 mii lei
- Marjă netă
- 2,8%
- Cifră / angajat
- 137 mii lei
-42% față de 2023
Indicator de risc de insolvență: Cifra de afaceri a scăzut cu 42% față de 2023. Calcul orientativ din bilanțul 2024, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 0 | 0 | 0 | 0 | 76 mii | 402 mii | 885 mii | 473 mii | 274 mii |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 25 mii | 76 mii | 407 mii | 912 mii | 473 mii | 524 mii |
| Cheltuieli totale | 42 mii | 38 mii | 26 mii | 22 mii | 46 mii | 144 mii | 360 mii | 356 mii | 504 mii |
| Profit / pierdere brută | -42 mii | -38 mii | -26 mii | 2.800 | 29 mii | 263 mii | 552 mii | 117 mii | 20 mii |
| Profit / pierdere netă | -42 mii | -38 mii | -26 mii | 2.550 | 29 mii | 260 mii | 543 mii | 112 mii | 7.768 |
| Număr mediu de angajați | — | 2 | 1 | 1 | — | — | 1 | 1 | 2 |
| Active imobilizate | 6.987 | 4.521 | 2.055 | 0 | 0 | 52 mii | 132 mii | 182 mii | 390 mii |
| Active circulante | 28 mii | 28 mii | 35 mii | 28 mii | 56 mii | 190 mii | 652 mii | 690 mii | 281 mii |
| creanțe | 28 mii | 28 mii | 28 mii | 28 mii | 54 mii | 126 mii | 250 mii | 136 mii | 278 mii |
| casa și conturi la bănci | 284 | 258 | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 114 mii | 150 mii | 180 mii | 169 mii | 168 mii | 93 mii | 93 mii | 68 mii | 461 mii |
| Capitaluri proprii | -79 mii | -117 mii | -143 mii | -140 mii | -112 mii | 148 mii | 691 mii | 803 mii | 210 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | — | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 42 din 50 în județul Bistrița-Năsăud și locul 1.449 din 1.950 în România după cifra de afaceri (2024), între firmele cu activitatea principală 4211 – Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor.
Firme similare din județul Bistrița-Năsăud
- MIH PAVAJE CONSTRUCT S.R.L. · Uriu405 mii lei · 1 ang.
- BENI ROD ORIZONT S.R.L. · Rebra393 mii lei · 2 ang.
- COFRADORES VIO SRL · Nepos (com. Feldru)390 mii lei · 4 ang.
- EXPRESS DRUM PROCONSTRUCT S.R.L. · Sângeorz-Băi350 mii lei · 3 ang.
- VISARDI PAVAJ S.R.L. · Bistrița233 mii lei · 1 ang.
- MAX MATEI COMPANY S.R.L. · Rebra185 mii lei · 1 ang.
- STEFMAR LUP CONSTRUCT S.R.L. · Rebra163 mii lei · 1 ang.
- MIHAIL BUILDING S.R.L. · Rodna79 mii lei · 1 ang.
Dosare în instanță
1 dosar înregistrate din 2021 în care apare o parte cu numele firmei.
- 1045/265/202612.03.2026
Comisie rogatorie internaţională cerere de asistenţă judiciară în materie penală
Judecătoria Nasaud · Fond · Penal · calitate: Intimat
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 13.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4211 – Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
- 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
- 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Întrebări frecvente despre LL JUNIOR SRL
Care este CUI-ul firmei LL JUNIOR SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei LL JUNIOR SRL este 32852744, iar codul de TVA este RO32852744. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2014000115064, iar codul EUID este ROONRC.J2014000115064.
Unde are sediul LL JUNIOR SRL?
Sediul social al firmei LL JUNIOR SRL este în VALEA BORCUTULUI, Loc. Sângeorz-Băi, Oraș Sângeorz-Băi, Bistrița-Năsăud, județul Bistrița-Năsăud, cod poștal 425300, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are LL JUNIOR SRL?
Activitatea principală a firmei LL JUNIOR SRL este „Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor”, cod CAEN 4211. În Registrul Comerțului are autorizate în total 5 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată LL JUNIOR SRL?
LL JUNIOR SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 februarie 2014, deci are 12 ani de activitate.
Cum pot contacta firma LL JUNIOR SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0743 *** 303). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are LL JUNIOR SRL?
În 2024, LL JUNIOR SRL a raportat o cifră de afaceri de 274 mii lei și un profit net de 7.768 lei, cu 2 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este LL JUNIOR SRL plătitoare de TVA?
Da. LL JUNIOR SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 18 noiembrie 2021. Datele au fost verificate la ANAF pe 3 octombrie 2026.