LIVMON SRL
Sat Ghirbom, Comuna Berghin, Alba
În 2025: cifra de afaceri 14 mii lei, profit net 8.684 lei.
Despre LIVMON SRL
LIVMON SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 19 februarie 2007 cu numărul J2007000233012 și codul unic de înregistrare (CUI) 21131378, cu sediul în Ghirbom (com. Berghin), județul Alba. Activitatea principală este „Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții” (cod CAEN 1623). Firma are 19 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 14 mii lei, un profit net de 8.684 lei. Între 2020 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 7.500 lei la 14 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 21131378
- Nr. Registrul Comerțului
- J2007000233012
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 19 februarie 2007
- EUID
- ROONRC.J2007000233012
- Cod poștal
- 517111
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 07.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Alba
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 14 mii lei
- Profit net
- 8.684 lei
- Angajați (medie)
- —
- Capitaluri proprii
- 8.924 lei
- Datorii
- 1.491 lei
- Active totale
- 10 mii lei
- Marjă netă
- 60,1%
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 14% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 23 mii | 14 mii | 26 mii | 5.870 | 7.500 | 5.000 | 27 mii | 48 mii | — | 14 mii |
| Venituri totale | 23 mii | 19 mii | 26 mii | 5.870 | 7.500 | 5.000 | 27 mii | 48 mii | 0 | 14 mii |
| Cheltuieli totale | 20 mii | 5.136 | 9.252 | 7.682 | 5.038 | 1.435 | 21 mii | 47 mii | — | 4.219 |
| Profit / pierdere brută | 3.034 | 14 mii | 17 mii | -1.812 | 2.462 | 3.565 | 6.434 | 821 | 0 | 10 mii |
| Profit / pierdere netă | 2.574 | 14 mii | 16 mii | -1.988 | 2.249 | 3.415 | 6.103 | 303 | 0 | 8.684 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | — | — | — | — | 1 | 1 | — | — |
| Active imobilizate | 2.167 | 2.167 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 247 | 15 mii | 30 mii | 10 mii | 387 | 3.697 | 14 mii | 11 mii | 10 mii | 10 mii |
| din care stocuri | — | — | — | — | — | 2.267 | — | 385 | 2.584 | 2.777 |
| casa și conturi la bănci | 247 | 15 mii | 30 mii | 10 mii | 387 | 1.430 | 14 mii | 11 mii | 7.519 | 7.638 |
| Datorii | 37 mii | 33 mii | 30 mii | 12 mii | 105 | 0 | 4.521 | 988 | 0 | 1.491 |
| Capitaluri proprii | -34 mii | -16 mii | 21 | -1.967 | 282 | 3.697 | 9.800 | 10 mii | 10 mii | 8.924 |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 33 din 35 în județul Alba și locul 783 din 852 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 1623 – Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții.
Firme similare din județul Alba
- OLICONSTRUCT LEMN S.R.L. · Târșa (com. Avram Iancu)29 mii lei · 0 ang.
- VERPOL SRL · Căptălan (com. Noșlac)22 mii lei · 1 ang.
- CORA HOTZ DESIGN SRL · Alba Iulia15 mii lei · 2 ang.
- VLAD OANCEA SRL · Oiejdea (com. Galda De Jos)5.569 lei · 0 ang.
- CIVITAS APULUM SRL · Totoi (com. Sântimbru)2.300 lei · 0 ang.
- ULMUS SRL · Sebeș0 lei · 0 ang.
- DEAK SIM TRADIȚII S.R.L. · Alba Iulia0 lei · 0 ang.
- ECODULGHERIA SOCIALA S.R.L. · Sebeș0 lei · 0 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 1623 – Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
- 1611 Tăierea și rindeluirea lemnului
- 1612 Prelucrarea și finisarea lemnului
- 1621 Fabricarea de furnire și a panourilor din lemn
- 1622 Fabricarea parchetului asamblat în panouri
- 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
- 1624 Fabricarea ambalajelor din lemn
- 1625 Fabricarea de uși și ferestre din lemn
- 1626 Fabricarea de combustibili solizi din biomasă vegetală
- 1627 Finisarea articolelor din lemn
- 1628 Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite
- 3100 Fabricarea de mobilă
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Întrebări frecvente despre LIVMON SRL
Care este CUI-ul firmei LIVMON SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei LIVMON SRL este 21131378. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2007000233012, iar codul EUID este ROONRC.J2007000233012.
Unde are sediul LIVMON SRL?
Sediul social al firmei LIVMON SRL este în Sat Ghirbom, Comuna Berghin, Alba, Ghirbom (com. Berghin), județul Alba, cod poștal 517111, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are LIVMON SRL?
Activitatea principală a firmei LIVMON SRL este „Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții”, cod CAEN 1623. În Registrul Comerțului are autorizate în total 16 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată LIVMON SRL?
LIVMON SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 19 februarie 2007, deci are 19 ani de activitate.
Cum pot contacta firma LIVMON SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0748 *** 632). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are LIVMON SRL?
În 2025, LIVMON SRL a raportat o cifră de afaceri de 14 mii lei și un profit net de 8.684 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este LIVMON SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, LIVMON SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 7 octombrie 2026.