Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA1 an pe piață

LIN STUDIO S.R.L.

CUI 51605325J2025025751003

VIZANTEA, et. PARTER, ap. 1, București Sectorul 1, București

În 2025: cifra de afaceri 3.508 lei, profit net 1.526 lei.

Despre LIN STUDIO S.R.L.

LIN STUDIO S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 9 aprilie 2025 cu numărul J2025025751003 și codul unic de înregistrare (CUI) 51605325, cu sediul în București Sector 1, municipiul București. Activitatea principală este „Activități de arhitectură” (cod CAEN 7111). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 3.508 lei, un profit net de 1.526 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
51605325
Nr. Registrul Comerțului
J2025025751003
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
09 aprilie 2025
EUID
ROONRC.J2025025751003
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
3.508 lei
Profit net
1.526 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
1.536 lei
Datorii
3.492 lei
Active totale
5.028 lei
Marjă netă
43,5%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 69% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă3.508
Venituri totale3.508
Cheltuieli totale1.691
Profit / pierdere brută1.817
Profit / pierdere netă1.526
Active circulante4.932
casa și conturi la bănci4.932
Cheltuieli în avans96
Datorii3.492
Capitaluri proprii1.536
din care capital subscris vărsat10

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 1.711 din 1.742 în județul București și locul 5.907 din 6.023 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7111 – Activități de arhitectură.

Firme similare din județul București

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 7111 – Activități de arhitectură

  • 7111 Activități de arhitectură
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
  • 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală
  • 7413 Activități de design de interior
  • 7420 Activități fotografice
  • 9012 Activități de creație în domeniul artelor vizuale
  • 9640 Activități de intermediere pentru servicii personale

Întrebări frecvente despre LIN STUDIO S.R.L.

Care este CUI-ul firmei LIN STUDIO S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei LIN STUDIO S.R.L. este 51605325. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025025751003, iar codul EUID este ROONRC.J2025025751003.

Unde are sediul LIN STUDIO S.R.L.?

Sediul social al firmei LIN STUDIO S.R.L. este în VIZANTEA, et. PARTER, ap. 1, București Sectorul 1, București, București Sector 1, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are LIN STUDIO S.R.L.?

Activitatea principală a firmei LIN STUDIO S.R.L. este „Activități de arhitectură”, cod CAEN 7111. În Registrul Comerțului are autorizate în total 7 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată LIN STUDIO S.R.L.?

LIN STUDIO S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 9 aprilie 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma LIN STUDIO S.R.L.?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru LIN STUDIO S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din București Sector 1 sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are LIN STUDIO S.R.L.?

În 2025, LIN STUDIO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.508 lei și un profit net de 1.526 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este LIN STUDIO S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, LIN STUDIO S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează