Sari la conținut
funcțiune15 ani pe piață

LILI MARCEL CONSTRUCT SRL

CUI 28259464J10/296/2011

Sat Râpile, Comuna Pănătău, Buzău

În 2016: cifra de afaceri 8.043 lei, pierdere netă 241 lei.

Despre LILI MARCEL CONSTRUCT SRL

LILI MARCEL CONSTRUCT SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 martie 2011 cu numărul J10/296/2011 și codul unic de înregistrare (CUI) 28259464, cu sediul în Râpile (com. Pănătău), județul Buzău. Activitatea principală este „Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale” (cod CAEN 4120). Firma are 15 ani de la înființare. În 2016, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 8.043 lei, o pierdere netă de 241 lei.

Date de identificare

CUI
28259464
Nr. Registrul Comerțului
J10/296/2011
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
28 martie 2011
EUID
ROONRC.J10/296/2011
Cod poștal
127426

Date financiare 2016

Cifra de afaceri
8.043 lei
Pierdere netă
241 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
9.503 lei
Datorii
2.770 lei
Active totale
12 mii lei
Marjă netă
-3%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Pierdere în 2016. Calcul orientativ din bilanțul 2016, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2016
Cifra de afaceri netă8.043
Venituri totale8.043
Cheltuieli totale8.043
Profit / pierdere netă-241
Active imobilizate933
Active circulante11 mii
din care stocuri6.756
casa și conturi la bănci4.584
Datorii2.770
Capitaluri proprii9.503
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul Buzău

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

  • 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Întrebări frecvente despre LILI MARCEL CONSTRUCT SRL

Care este CUI-ul firmei LILI MARCEL CONSTRUCT SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei LILI MARCEL CONSTRUCT SRL este 28259464. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J10/296/2011, iar codul EUID este ROONRC.J10/296/2011.

Unde are sediul LILI MARCEL CONSTRUCT SRL?

Sediul social al firmei LILI MARCEL CONSTRUCT SRL este în Sat Râpile, Comuna Pănătău, Buzău, Râpile (com. Pănătău), județul Buzău, cod poștal 127426, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are LILI MARCEL CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a firmei LILI MARCEL CONSTRUCT SRL este „Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale”, cod CAEN 4120. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată LILI MARCEL CONSTRUCT SRL?

LILI MARCEL CONSTRUCT SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 martie 2011, deci are 15 ani de activitate.

Cum pot contacta firma LILI MARCEL CONSTRUCT SRL?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru LILI MARCEL CONSTRUCT SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Râpile (com. Pănătău) sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are LILI MARCEL CONSTRUCT SRL?

În 2016, LILI MARCEL CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 8.043 lei și o pierdere netă de 241 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Explorează