LERA'S NAILS SRL
BUCUREȘTI NORD, sc. B, et. 8, ap. 106, Loc. Voluntari, Oraș Voluntari, Ilfov
În 2025: cifra de afaceri 96 mii lei, pierdere netă 66 mii lei, 1 angajați.
Despre LERA'S NAILS SRL
LERA'S NAILS SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 mai 2012 cu numărul J2012006080407 și codul unic de înregistrare (CUI) 30251055, cu sediul în Voluntari, județul Ilfov. Activitatea principală este „Activități de tratament și înfrumusețare” (cod CAEN 9622). Firma are 14 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 96 mii lei (-51% față de 2024), o pierdere netă de 66 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 54 mii lei la 96 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 30251055
- Nr. Registrul Comerțului
- J2012006080407
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 28 mai 2012
- EUID
- ROONRC.J2012006080407
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 01.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 96 mii lei
- Pierdere netă
- 66 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 135 mii lei
- Datorii
- 114 mii lei
- Active totale
- 248 mii lei
- Marjă netă
- -68,5%
- Cifră / angajat
- 96 mii lei
-51% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Pierdere în 2025; cifra de afaceri a scăzut cu 51% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 38 mii | 40 mii | 43 mii | 21 mii | 21 mii | 54 mii | 102 mii | 169 mii | 197 mii | 96 mii |
| Venituri totale | 38 mii | 40 mii | 43 mii | 21 mii | 21 mii | 54 mii | 102 mii | 169 mii | 197 mii | 96 mii |
| Cheltuieli totale | 31 mii | 8.154 | 5.181 | 4.697 | 7.725 | 3.116 | 103 mii | 159 mii | 176 mii | 161 mii |
| Profit / pierdere brută | 6.521 | 32 mii | 38 mii | 16 mii | 13 mii | 51 mii | -785 | 10 mii | 21 mii | -65 mii |
| Profit / pierdere netă | 5.769 | 32 mii | 37 mii | 16 mii | 12 mii | 49 mii | -2.656 | 8.874 | 19 mii | -66 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 166 mii | 113 mii | 61 mii | 8.715 |
| Active circulante | 46 mii | 79 mii | 106 mii | 114 mii | 126 mii | 176 mii | 132 mii | 164 mii | 244 mii | 240 mii |
| din care stocuri | 500 | 500 | 500 | — | — | — | — | — | — | — |
| creanțe | 4.913 | 14 mii | 4.700 | 4.340 | 1 | 1 | 4 | 152 mii | 206 mii | 207 mii |
| casa și conturi la bănci | 40 mii | 65 mii | 101 mii | 109 mii | 126 mii | 176 mii | 132 mii | 11 mii | 38 mii | 32 mii |
| Datorii | 16 mii | 18 mii | 8.732 | 102 | 238 | 517 | 125 mii | 96 mii | 104 mii | 114 mii |
| Capitaluri proprii | 29 mii | 61 mii | 98 mii | 113 mii | 126 mii | 175 mii | 173 mii | 182 mii | 200 mii | 135 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 94 din 234 în județul Ilfov și locul 1.498 din 4.234 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 9622 – Activități de tratament și înfrumusețare.
Firme similare din județul Ilfov
- SALON NEW STYLE S.R.L. · Ostratu (com. Corbeanca)100 mii lei · 1 ang.
- VELVET SKIN CARE S.R.L. · Petrești (com. Corbeanca)95 mii lei · 1 ang.
- BEAUTY DIVA NAILS SRL · Popești Leordeni95 mii lei · 1 ang.
- LASER EPIL S.R.L. · Ștefăneștii De Jos95 mii lei · 0 ang.
- ANGELS TEAM WORLDWIDE S.R.L. · Ștefăneștii De Jos94 mii lei · 1 ang.
- ALIS BEAUTY COSMETICS SRL · Popești Leordeni94 mii lei · 1 ang.
- CODRE ILI S.R.L. · Popești Leordeni94 mii lei · 1 ang.
- LUMARA PULSE S.R.L. · Popești Leordeni91 mii lei · 1 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 03.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 9622 – Activități de tratament și înfrumusețare
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare
Întrebări frecvente despre LERA'S NAILS SRL
Care este CUI-ul firmei LERA'S NAILS SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei LERA'S NAILS SRL este 30251055. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2012006080407, iar codul EUID este ROONRC.J2012006080407.
Unde are sediul LERA'S NAILS SRL?
Sediul social al firmei LERA'S NAILS SRL este în BUCUREȘTI NORD, sc. B, et. 8, ap. 106, Loc. Voluntari, Oraș Voluntari, Ilfov, județul Ilfov, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are LERA'S NAILS SRL?
Activitatea principală a firmei LERA'S NAILS SRL este „Activități de tratament și înfrumusețare”, cod CAEN 9622. În Registrul Comerțului are autorizate în total 2 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată LERA'S NAILS SRL?
LERA'S NAILS SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 mai 2012, deci are 14 ani de activitate.
Cum pot contacta firma LERA'S NAILS SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0769 *** 104). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are LERA'S NAILS SRL?
În 2025, LERA'S NAILS SRL a raportat o cifră de afaceri de 96 mii lei și o pierdere netă de 66 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este LERA'S NAILS SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, LERA'S NAILS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 1 octombrie 2026.