LENI 46 SRL
BELȘUGULUI, bl. UB26, et. 3, ap. 7, Municipiul Satu Mare, Satu Mare
A primit finanțare publică (1 proiect)În 2025: cifra de afaceri 437 mii lei, profit net 10 mii lei, 1 angajați.
Despre LENI 46 SRL
LENI 46 SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 24 martie 1993 cu numărul J1993000408301 și codul unic de înregistrare (CUI) 3658877, cu sediul în Satu Mare, județul Satu Mare. Activitatea principală este „Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive” (cod CAEN 4763). Firma are 33 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 437 mii lei (+5% față de 2024), un profit net de 10 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 339 mii lei la 437 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 decembrie 1998.
Date de identificare
- CUI
- 3658877
- Nr. Registrul Comerțului
- J1993000408301
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 24 martie 1993
- EUID
- ROONRC.J1993000408301
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 03.10.2026
din 01.12.1998
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 437 mii lei
- Profit net
- 10 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 96 mii lei
- Datorii
- 105 mii lei
- Active totale
- 306 mii lei
- Marjă netă
- 2,4%
- Cifră / angajat
- 437 mii lei
+5% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 34% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 261 mii | 263 mii | 280 mii | 324 mii | 331 mii | 339 mii | 356 mii | 427 mii | 415 mii | 437 mii |
| Venituri totale | 261 mii | 263 mii | 280 mii | 323 mii | 331 mii | 339 mii | 363 mii | 427 mii | 415 mii | 438 mii |
| Cheltuieli totale | 256 mii | 254 mii | 268 mii | 282 mii | 321 mii | 321 mii | 347 mii | 399 mii | 396 mii | 426 mii |
| Profit / pierdere brută | 5.164 | 9.084 | 12 mii | 41 mii | 10 mii | 18 mii | 16 mii | 28 mii | 19 mii | 12 mii |
| Profit / pierdere netă | 2.558 | 6.481 | 9.129 | 38 mii | 8.133 | 16 mii | 12 mii | 24 mii | 16 mii | 10 mii |
| Număr mediu de angajați | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 7.693 | 7.693 | 5.961 | — | — | — | — | 3.775 | 8.771 | 21 mii |
| Active circulante | 96 mii | 91 mii | 111 mii | 135 mii | 148 mii | 158 mii | 164 mii | 155 mii | 169 mii | 285 mii |
| din care stocuri | 90 mii | 87 mii | 108 mii | 131 mii | 143 mii | 156 mii | 159 mii | 149 mii | 157 mii | 153 mii |
| creanțe | 2.049 | 2.400 | 0 | 111 | 153 | 312 | — | 933 | 2.100 | 105 mii |
| casa și conturi la bănci | 3.319 | 1.383 | 3.706 | 4.023 | 4.452 | 1.824 | 5.453 | 5.474 | 9.674 | 27 mii |
| Datorii | 84 mii | 72 mii | 82 mii | 62 mii | 67 mii | 60 mii | 84 mii | 54 mii | 65 mii | 105 mii |
| Venituri în avans | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | 104 mii |
| Capitaluri proprii | 20 mii | 26 mii | 35 mii | 73 mii | 81 mii | 98 mii | 81 mii | 105 mii | 113 mii | 96 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 5 din 11 în județul Satu Mare și locul 269 din 631 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4763 – Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive.
Firme similare din județul Satu Mare
- SPORT MANIA 2006 SRL · Satu Mare896 mii lei · 2 ang.
- RULMENT IMPEX SRL · Satu Mare456 mii lei · 2 ang.
- BIG FISHING & HUNTING LAND S.R.L. · Satu Mare216 mii lei · 2 ang.
- SCHNEIDER SRL · Carei100 mii lei · 1 ang.
- PYXIS ORION S.R.L. · Satu Mare64 mii lei · 0 ang.
- IULIUS BIKE SRL · Satu Mare54 mii lei · 1 ang.
- MEME BIKE S.R.L. · Agriș38 mii lei · 1 ang.
- FIGHT MASTER SPORTS S.R.L. · Satu Mare209 lei · 0 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 11.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4763 – Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4323 Lucrări de izolații
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4335 Alte lucrări de finisare
- 4763 Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea
Întrebări frecvente despre LENI 46 SRL
Care este CUI-ul firmei LENI 46 SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei LENI 46 SRL este 3658877, iar codul de TVA este RO3658877. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J1993000408301, iar codul EUID este ROONRC.J1993000408301.
Unde are sediul LENI 46 SRL?
Sediul social al firmei LENI 46 SRL este în BELȘUGULUI, bl. UB26, et. 3, ap. 7, Municipiul Satu Mare, Satu Mare, județul Satu Mare, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are LENI 46 SRL?
Activitatea principală a firmei LENI 46 SRL este „Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive”, cod CAEN 4763. În Registrul Comerțului are autorizate în total 9 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată LENI 46 SRL?
LENI 46 SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 24 martie 1993, deci are 33 ani de activitate.
Cum pot contacta firma LENI 46 SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0361 *** 390). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are LENI 46 SRL?
În 2025, LENI 46 SRL a raportat o cifră de afaceri de 437 mii lei și un profit net de 10 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este LENI 46 SRL plătitoare de TVA?
Da. LENI 46 SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 decembrie 1998. Datele au fost verificate la ANAF pe 3 octombrie 2026.