LELE CONS SRL
Aleea CARPAȚI, ap. 80, Municipiul Târgu Mureș, Mureș
În 2025: cifra de afaceri — lei, pierdere netă 2.312 lei.
Despre LELE CONS SRL
LELE CONS SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 3 martie 2009 cu numărul J26/278/2009 și codul unic de înregistrare (CUI) 25226896, cu sediul în Târgu Mureș, județul Mureș. Activitatea principală este „Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri” (cod CAEN 4334). Firma are 17 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 0 lei (-100% față de 2024), o pierdere netă de 2.312 lei. Între 2020 și 2024, cifra de afaceri a scăzut (de la 202 mii lei la 77 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 25226896
- Nr. Registrul Comerțului
- J26/278/2009
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 03 martie 2009
- EUID
- ROONRC.J26/278/2009
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- — lei
- Pierdere netă
- 2.312 lei
- Angajați (medie)
- —
- Capitaluri proprii
- 35 mii lei
- Datorii
- 0 lei
- Active totale
- 35 mii lei
-100% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Pierdere în 2025; cifra de afaceri a scăzut cu 100% față de 2024; fără venituri raportate în 2025. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 60 mii | 34 mii | 147 mii | 229 mii | 202 mii | 137 mii | 149 mii | 126 mii | 77 mii | — |
| Venituri totale | 60 mii | 34 mii | 147 mii | 229 mii | 202 mii | 137 mii | 149 mii | 126 mii | 77 mii | 0 |
| Cheltuieli totale | 59 mii | 40 mii | 86 mii | 268 mii | 201 mii | 137 mii | 112 mii | 152 mii | 47 mii | 2.312 |
| Profit / pierdere brută | 826 | -6.456 | 60 mii | -39 mii | 1.091 | 193 | 38 mii | -26 mii | 30 mii | -2.312 |
| Profit / pierdere netă | -376 | -6.797 | 59 mii | -41 mii | -832 | -1.176 | 36 mii | -27 mii | 29 mii | -2.312 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 2 | 2 | 5 | 4 | 2 | 2 | 2 | 1 | — |
| Active imobilizate | 2.863 | 2.542 | 2.221 | 1.900 | 1.579 | 3.749 | 3.140 | 5.523 | 4.017 | 2.538 |
| Active circulante | 397 | 2.533 | 55 mii | 23 mii | 13 mii | 2.256 | 39 mii | 7.471 | 33 mii | 33 mii |
| creanțe | — | — | 1.024 | 21 mii | 42 | 42 | 42 | 3.000 | 10 mii | 10 mii |
| casa și conturi la bănci | 397 | 2.533 | 54 mii | 1.503 | 13 mii | 2.214 | 39 mii | 4.471 | 23 mii | 23 mii |
| Datorii | 2.120 | 11 mii | 4.208 | 23 mii | 14 mii | 6.782 | 7.008 | 4.893 | 0 | 0 |
| Capitaluri proprii | 1.140 | -5.657 | 53 mii | 1.231 | 399 | -777 | 35 mii | 8.101 | 37 mii | 35 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul Mureș
- HIDAS ISTVAN S.R.L. · Mica0 lei · 0 ang.
- PAVIO WINDOWS & DOORS SRL · Reghin0 lei · 0 ang.
- CATALUNIA LIMITED S.R.L. · Luduș0 lei · 0 ang.
- RYMA PRO CONSTRUCT S.R.L. · Cristești0 lei · 0 ang.
- VASDENI PLAST S.R.L. · Toaca (com. Hodac)0 lei · 1 ang.
- SEBMAR CONSTRUCT SRL · Târgu Mureș0 lei · 0 ang.
- ALE ANTO AMY CONSTRUCT S.R.L. · Sat Lechința, Oraș Iernut0 lei · 0 ang.
- GOREA PROD SRL · Rîciu0 lei · 0 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4334 – Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Întrebări frecvente despre LELE CONS SRL
Care este CUI-ul firmei LELE CONS SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei LELE CONS SRL este 25226896. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J26/278/2009, iar codul EUID este ROONRC.J26/278/2009.
Unde are sediul LELE CONS SRL?
Sediul social al firmei LELE CONS SRL este în Aleea CARPAȚI, ap. 80, Municipiul Târgu Mureș, Mureș, județul Mureș, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are LELE CONS SRL?
Activitatea principală a firmei LELE CONS SRL este „Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri”, cod CAEN 4334. În Registrul Comerțului are autorizate în total 5 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată LELE CONS SRL?
LELE CONS SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 3 martie 2009, deci are 17 ani de activitate.
Cum pot contacta firma LELE CONS SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru LELE CONS SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Târgu Mureș sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are LELE CONS SRL?
În 2025, LELE CONS SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și o pierdere netă de 2.312 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este LELE CONS SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, LELE CONS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.