LDM HIDRO PROJECT SRL
TUDOR NECULAI, bl. 979A, sc. B, ap. 1, Municipiul Iași, Iași
În 2025: cifra de afaceri 494 mii lei, profit net 342 mii lei, 1 angajați.
Despre LDM HIDRO PROJECT SRL
LDM HIDRO PROJECT SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 decembrie 2016 cu numărul J2016002703229 și codul unic de înregistrare (CUI) 36872752, cu sediul în Iași, județul Iași. Activitatea principală este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea” (cod CAEN 7112). Firma are 9 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 494 mii lei (+68% față de 2024), un profit net de 342 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 283 mii lei la 494 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 iulie 2025 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 36872752
- Nr. Registrul Comerțului
- J2016002703229
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 27 decembrie 2016
- EUID
- ROONRC.J2016002703229
- Cod poștal
- 700686
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 15.10.2026
din 01.07.2025
din 01.10.2025
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 494 mii lei
- Profit net
- 342 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 342 mii lei
- Datorii
- 128 mii lei
- Active totale
- 470 mii lei
- Marjă netă
- 69,2%
- Cifră / angajat
- 494 mii lei
+68% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 27% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 40 mii | 113 mii | 287 mii | 266 mii | 283 mii | 205 mii | 204 mii | 293 mii | 494 mii |
| Venituri totale | 45 mii | 113 mii | 288 mii | 266 mii | 283 mii | 205 mii | 204 mii | 293 mii | 494 mii |
| Cheltuieli totale | 29 mii | 39 mii | 74 mii | 66 mii | 74 mii | 73 mii | 84 mii | 108 mii | 140 mii |
| Profit / pierdere brută | 16 mii | 74 mii | 213 mii | 200 mii | 209 mii | 132 mii | 120 mii | 186 mii | 354 mii |
| Profit / pierdere netă | 16 mii | 73 mii | 210 mii | 197 mii | 206 mii | 130 mii | 119 mii | 183 mii | 342 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 4.079 | 1.736 | 4.452 | 1.933 | 199 | 80 | 9.068 | 5.829 | 2.868 |
| Active circulante | 16 mii | 90 mii | 294 mii | 283 mii | 491 mii | 134 mii | 244 mii | 498 mii | 465 mii |
| creanțe | 6.300 | 14 mii | 9.000 | 21 mii | 63 mii | 45 mii | 96 mii | 152 mii | 103 mii |
| casa și conturi la bănci | 9.456 | 76 mii | 285 mii | 262 mii | 428 mii | 89 mii | 147 mii | 346 mii | 362 mii |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | 867 | 722 | 1.746 | 2.708 |
| Datorii | 4.797 | 3.685 | 5.137 | 4.889 | 4.973 | 8.426 | 8.615 | 323 mii | 128 mii |
| Capitaluri proprii | 15 mii | 88 mii | 293 mii | 280 mii | 486 mii | 126 mii | 245 mii | 183 mii | 342 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 263 din 791 în județul Iași și locul 4.523 din 16.139 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea.
Firme similare din județul Iași
- PRIM PROIECT SRL · Iași498 mii lei · 2 ang.
- CRÂNGU 80 S.R.L. · Cercu (com. Bârnova)498 mii lei · 1 ang.
- MCMSACO CONSULT SRL · Iași497 mii lei · 2 ang.
- DEV IN ALL SRL · Iași494 mii lei · 22 ang.
- MAT PROJECT S.R.L. · Iași494 mii lei · 2 ang.
- SLV CONSULT S.R.L. · Iași492 mii lei · 1 ang.
- MARIODORO PROIECT S.R.L. · Iași491 mii lei · 1 ang.
- INTELLICONS S.R.L. · Iași490 mii lei · 10 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Întrebări frecvente despre LDM HIDRO PROJECT SRL
Care este CUI-ul firmei LDM HIDRO PROJECT SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei LDM HIDRO PROJECT SRL este 36872752, iar codul de TVA este RO36872752. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2016002703229, iar codul EUID este ROONRC.J2016002703229.
Unde are sediul LDM HIDRO PROJECT SRL?
Sediul social al firmei LDM HIDRO PROJECT SRL este în TUDOR NECULAI, bl. 979A, sc. B, ap. 1, Municipiul Iași, Iași, județul Iași, cod poștal 700686, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are LDM HIDRO PROJECT SRL?
Activitatea principală a firmei LDM HIDRO PROJECT SRL este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea”, cod CAEN 7112.
Când a fost înființată LDM HIDRO PROJECT SRL?
LDM HIDRO PROJECT SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 decembrie 2016, deci are 9 ani de activitate.
Cum pot contacta firma LDM HIDRO PROJECT SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru LDM HIDRO PROJECT SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Iași sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are LDM HIDRO PROJECT SRL?
În 2025, LDM HIDRO PROJECT SRL a raportat o cifră de afaceri de 494 mii lei și un profit net de 342 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este LDM HIDRO PROJECT SRL plătitoare de TVA?
Da. LDM HIDRO PROJECT SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 iulie 2025 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 15 octombrie 2026.