LAROZO CREATIV SRL
MOLIDULUI, Municipiul Săcele, Brașov
În 2025: cifra de afaceri 75 mii lei, pierdere netă 34 mii lei, 1 angajați.
Despre LAROZO CREATIV SRL
LAROZO CREATIV SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 23 septembrie 2013 cu numărul J2013001412086 și codul unic de înregistrare (CUI) 32274721, cu sediul în Săcele, județul Brașov. Activitatea principală este „Comerț cu amănuntul al textilelor” (cod CAEN 4751). Firma are 13 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 75 mii lei (-41% față de 2024), o pierdere netă de 34 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 170 mii lei la 75 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 32274721
- Nr. Registrul Comerțului
- J2013001412086
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 23 septembrie 2013
- EUID
- ROONRC.J2013001412086
- Cod poștal
- 505600
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 07.10.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Săcele
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 75 mii lei
- Pierdere netă
- 34 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- -37 mii lei
- Datorii
- 104 mii lei
- Active totale
- 67 mii lei
- Marjă netă
- -45,9%
- Cifră / angajat
- 75 mii lei
-41% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în ultimii doi ani; datorii mai mari decât activele (156%); cifra de afaceri a scăzut cu 41% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 196 mii | 217 mii | 257 mii | 285 mii | 109 mii | 170 mii | 197 mii | 168 mii | 127 mii | 75 mii |
| Venituri totale | 197 mii | 233 mii | 263 mii | 293 mii | 119 mii | 172 mii | 200 mii | 168 mii | 127 mii | 75 mii |
| Cheltuieli totale | 189 mii | 203 mii | 255 mii | 269 mii | 155 mii | 154 mii | 190 mii | 170 mii | 153 mii | 109 mii |
| Profit / pierdere brută | 8.091 | 31 mii | 8.288 | 24 mii | -36 mii | 18 mii | 9.944 | -1.441 | -26 mii | -34 mii |
| Profit / pierdere netă | 6.119 | 28 mii | 5.669 | 21 mii | -37 mii | 16 mii | 8.008 | -2.905 | -26 mii | -34 mii |
| Număr mediu de angajați | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 7.607 | 6.480 | 3.287 | 2.160 | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 79 mii | 101 mii | 106 mii | 127 mii | 76 mii | 104 mii | 113 mii | 107 mii | 95 mii | 67 mii |
| din care stocuri | 48 mii | 71 mii | 76 mii | 94 mii | 74 mii | 56 mii | 48 mii | 68 mii | 84 mii | 60 mii |
| creanțe | — | — | — | — | 2.006 | — | — | 2.648 | 5.407 | 882 |
| casa și conturi la bănci | 31 mii | 29 mii | 30 mii | 33 mii | 354 | 48 mii | 65 mii | 36 mii | 6.450 | 5.569 |
| Datorii | 60 mii | 58 mii | 79 mii | 87 mii | 75 mii | 86 mii | 87 mii | 84 mii | 98 mii | 104 mii |
| Capitaluri proprii | 27 mii | 49 mii | 31 mii | 41 mii | 1.974 | 18 mii | 26 mii | 23 mii | -2.923 | -37 mii |
| din care capital subscris vărsat | 15 mii | 15 mii | 15 mii | 15 mii | 15 mii | 15 mii | 15 mii | 15 mii | 15 mii | 15 mii |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 37 din 47 în județul Brașov și locul 935 din 1.246 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4751 – Comerț cu amănuntul al textilelor.
Firme similare din județul Brașov
- VESTSTIL SRL · Zărnești110 mii lei · 1 ang.
- CASA DE TEXTIL S.R.L. · Brașov99 mii lei · 1 ang.
- NOVARESE S.R.L. · Brașov76 mii lei · 0 ang.
- SANIGOE COM SRL · Brașov73 mii lei · 1 ang.
- KRISTEO DRESS SRL · Brașov73 mii lei · 1 ang.
- GRION COM SRL · Brașov45 mii lei · 1 ang.
- VELOUR S.R.L. · Brașov45 mii lei · 3 ang.
- NELIZA SRL · Brașov37 mii lei · 0 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4751 – Comerț cu amănuntul al textilelor
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Întrebări frecvente despre LAROZO CREATIV SRL
Care este CUI-ul firmei LAROZO CREATIV SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei LAROZO CREATIV SRL este 32274721. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2013001412086, iar codul EUID este ROONRC.J2013001412086.
Unde are sediul LAROZO CREATIV SRL?
Sediul social al firmei LAROZO CREATIV SRL este în MOLIDULUI, Municipiul Săcele, Brașov, județul Brașov, cod poștal 505600, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are LAROZO CREATIV SRL?
Activitatea principală a firmei LAROZO CREATIV SRL este „Comerț cu amănuntul al textilelor”, cod CAEN 4751. În Registrul Comerțului are autorizate în total 4 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată LAROZO CREATIV SRL?
LAROZO CREATIV SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 23 septembrie 2013, deci are 13 ani de activitate.
Cum pot contacta firma LAROZO CREATIV SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0722 *** 414). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are LAROZO CREATIV SRL?
În 2025, LAROZO CREATIV SRL a raportat o cifră de afaceri de 75 mii lei și o pierdere netă de 34 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este LAROZO CREATIV SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, LAROZO CREATIV SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 7 octombrie 2026.