LADIS SERV SRL
Sat Hoghiz, Comuna Hoghiz, Brașov
În 2025: cifra de afaceri 164 mii lei, profit net 71 mii lei, 1 angajați.
Despre LADIS SERV SRL
LADIS SERV SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 3 ianuarie 2005 cu numărul J08/1/2005 și codul unic de înregistrare (CUI) 17090890, cu sediul în Hoghiz, județul Brașov. Activitatea principală este „Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.” (cod CAEN 4399). Firma are 21 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 164 mii lei (+5% față de 2024), un profit net de 71 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 118 mii lei la 164 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 17090890
- Nr. Registrul Comerțului
- J08/1/2005
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 03 ianuarie 2005
- EUID
- ROONRC.J08/1/2005
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 05.10.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Rupea
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 164 mii lei
- Profit net
- 71 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 124 mii lei
- Datorii
- 9.744 lei
- Active totale
- 134 mii lei
- Marjă netă
- 43,4%
- Cifră / angajat
- 164 mii lei
+5% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 7% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 74 mii | 83 mii | 91 mii | 88 mii | 112 mii | 118 mii | 161 mii | 156 mii | 156 mii | 164 mii |
| Venituri totale | 74 mii | 83 mii | 91 mii | 88 mii | 112 mii | 118 mii | 161 mii | 156 mii | 156 mii | 164 mii |
| Cheltuieli totale | 54 mii | 61 mii | 59 mii | 64 mii | 69 mii | 80 mii | 110 mii | 123 mii | 101 mii | 91 mii |
| Profit / pierdere brută | 20 mii | 22 mii | 32 mii | 24 mii | 44 mii | 38 mii | 50 mii | 33 mii | 56 mii | 73 mii |
| Profit / pierdere netă | 19 mii | 21 mii | 31 mii | 24 mii | 43 mii | 37 mii | 49 mii | 31 mii | 54 mii | 71 mii |
| Număr mediu de angajați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 14 mii | 14 mii | 14 mii | 14 mii | 14 mii | 14 mii | 14 mii | — | — | — |
| Active circulante | 156 mii | 177 mii | 209 mii | 233 mii | 276 mii | 313 mii | 363 mii | 83 mii | 109 mii | 133 mii |
| creanțe | 76 mii | 70 mii | 78 mii | 83 mii | 73 mii | 87 mii | 106 mii | 32 mii | 23 mii | 55 mii |
| casa și conturi la bănci | 80 mii | 108 mii | 131 mii | 150 mii | 203 mii | 226 mii | 256 mii | 51 mii | 86 mii | 78 mii |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | 65 | 65 |
| Datorii | 7.620 | 7.806 | 8.154 | 8.625 | 8.869 | 9.132 | 10 mii | 13 mii | 9.232 | 9.744 |
| Capitaluri proprii | 162 mii | 183 mii | 214 mii | 238 mii | 281 mii | 317 mii | 366 mii | 70 mii | 99 mii | 124 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 77 din 114 în județul Brașov și locul 1.865 din 2.787 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4399 – Alte lucrări speciale de construcții n.c.a..
Firme similare din județul Brașov
- M & M FENCE CONSTRUCT SRL · Brașov189 mii lei · 0 ang.
- BETONTECHNIK SRL · Brașov186 mii lei · 0 ang.
- MP DINA BUILDING S.R.L. · Victoria186 mii lei · 1 ang.
- BEGA HIDROINSTAL S.R.L. · Brașov179 mii lei · 0 ang.
- NIHO COMPANY SRL · Brașov174 mii lei · 0 ang.
- ADINVEST ELITE GRUP S.R.L. · Făgăraș171 mii lei · 2 ang.
- PAP'S WORK S.R.L. · Ludișor (com. Voila)160 mii lei · 2 ang.
- A-Z LUCRARI SPECIALE S.R.L. · Beclean143 mii lei · 0 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 17.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4399 – Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Registrul Comerțului nu are alte coduri CAEN autorizate pentru această firmă.
Întrebări frecvente despre LADIS SERV SRL
Care este CUI-ul firmei LADIS SERV SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei LADIS SERV SRL este 17090890. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J08/1/2005, iar codul EUID este ROONRC.J08/1/2005.
Unde are sediul LADIS SERV SRL?
Sediul social al firmei LADIS SERV SRL este în Sat Hoghiz, Comuna Hoghiz, Brașov, județul Brașov, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are LADIS SERV SRL?
Activitatea principală a firmei LADIS SERV SRL este „Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.”, cod CAEN 4399.
Când a fost înființată LADIS SERV SRL?
LADIS SERV SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 3 ianuarie 2005, deci are 21 ani de activitate.
Cum pot contacta firma LADIS SERV SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0268 *** 150). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are LADIS SERV SRL?
În 2025, LADIS SERV SRL a raportat o cifră de afaceri de 164 mii lei și un profit net de 71 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este LADIS SERV SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, LADIS SERV SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 5 octombrie 2026.