LA NENEA SRL
Primăverii, Sat Smulți, Comuna Smulți, Galați
În 2025: cifra de afaceri 280 mii lei, pierdere netă 60 mii lei, 2 angajați.
Despre LA NENEA SRL
LA NENEA SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 august 1993 cu numărul J17/2145/1993 și codul unic de înregistrare (CUI) 4577347, cu sediul în Smulți, județul Galați. Activitatea principală este „Baruri și alte activități de servire a băuturilor” (cod CAEN 5630). Firma are 33 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 280 mii lei (-31% față de 2024), o pierdere netă de 60 mii lei și 2 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 157 mii lei la 280 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 decembrie 2024.
Date de identificare
- CUI
- 4577347
- Nr. Registrul Comerțului
- J17/2145/1993
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 25 august 1993
- EUID
- ROONRC.J17/2145/1993
- Cod poștal
- 807280
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 03.10.2026
din 01.12.2024
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Tecuci
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 280 mii lei
- Pierdere netă
- 60 mii lei
- Angajați (medie)
- 2
- Capitaluri proprii
- 27 mii lei
- Datorii
- 382 mii lei
- Active totale
- 409 mii lei
- Marjă netă
- -21,3%
- Cifră / angajat
- 140 mii lei
-31% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Pierdere în ultimii doi ani; datorii de 93% din active; cifra de afaceri a scăzut cu 31% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 107 mii | 146 mii | 279 mii | 148 mii | 151 mii | 157 mii | 257 mii | 200 mii | 403 mii | 280 mii |
| Venituri totale | 107 mii | 146 mii | 279 mii | 148 mii | 151 mii | 157 mii | 307 mii | 298 mii | 447 mii | 298 mii |
| Cheltuieli totale | 125 mii | 142 mii | 251 mii | 149 mii | 167 mii | 141 mii | 225 mii | 189 mii | 459 mii | 355 mii |
| Profit / pierdere brută | -17 mii | 3.774 | 28 mii | -1.135 | -16 mii | 16 mii | 83 mii | 110 mii | -13 mii | -57 mii |
| Profit / pierdere netă | -18 mii | 2.314 | 25 mii | -2.616 | -17 mii | 15 mii | 80 mii | 107 mii | -21 mii | -60 mii |
| Număr mediu de angajați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Active circulante | 246 mii | 210 mii | 57 mii | 49 mii | 43 mii | 145 mii | 237 mii | 451 mii | 422 mii | 409 mii |
| din care stocuri | 243 mii | 200 mii | 52 mii | 46 mii | 41 mii | 142 mii | 233 mii | 415 mii | 381 mii | 391 mii |
| creanțe | 0 | 0 | 0 | 214 | 0 | 0 | 0 | 7.600 | 267 | 6.647 |
| casa și conturi la bănci | 3.161 | 9.395 | 4.442 | 2.941 | 1.768 | 3.236 | 4.501 | 29 mii | 42 mii | 11 mii |
| Datorii | 348 mii | 309 mii | 130 mii | 126 mii | 136 mii | 224 mii | 237 mii | 344 mii | 336 mii | 382 mii |
| Capitaluri proprii | -101 mii | -99 mii | -74 mii | -76 mii | -94 mii | -79 mii | 663 | 108 mii | 86 mii | 27 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 76 din 206 în județul Galați și locul 3.119 din 8.011 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 5630 – Baruri și alte activități de servire a băuturilor.
Firme similare din județul Galați
- PALALOGA MIHAELA SNC · Galați286 mii lei · 2 ang.
- DELIRIUM PUB SRL · Galați285 mii lei · 1 ang.
- SWEET COFFEE DLG S.R.L. · Corod283 mii lei · 1 ang.
- LUCEAFARUL T & T SRL · Galați279 mii lei · 2 ang.
- OPEN SRL · Galați277 mii lei · 2 ang.
- DAMI-CAFE SRL · Galați276 mii lei · 2 ang.
- GALMAN BUSINESS SRL · Galați272 mii lei · 2 ang.
- VARVANIC SRL · Galați272 mii lei · 2 ang.
Dosare în instanță
2 dosare înregistrate din 2021 în care apare o parte cu numele firmei.
- 1781/268/202618.05.2026
cerere de valoare redusă
Judecătoria Odorheiulsecuiesc · Fond · Litigii cu profesioniştii · calitate: Pârât
- 8965/315/202404.09.2024
validare poprire dosar de executare nr. 3437/2023
Judecătoria Targoviste · Fond · Civil · calitate: Terţ poprit
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 03.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 5630 – Baruri și alte activități de servire a băuturilor
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Întrebări frecvente despre LA NENEA SRL
Care este CUI-ul firmei LA NENEA SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei LA NENEA SRL este 4577347, iar codul de TVA este RO4577347. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J17/2145/1993, iar codul EUID este ROONRC.J17/2145/1993.
Unde are sediul LA NENEA SRL?
Sediul social al firmei LA NENEA SRL este în Primăverii, Sat Smulți, Comuna Smulți, Galați, județul Galați, cod poștal 807280, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are LA NENEA SRL?
Activitatea principală a firmei LA NENEA SRL este „Baruri și alte activități de servire a băuturilor”, cod CAEN 5630. În Registrul Comerțului are autorizate în total 4 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată LA NENEA SRL?
LA NENEA SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 august 1993, deci are 33 ani de activitate.
Cum pot contacta firma LA NENEA SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru LA NENEA SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Smulți sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are LA NENEA SRL?
În 2025, LA NENEA SRL a raportat o cifră de afaceri de 280 mii lei și o pierdere netă de 60 mii lei, cu 2 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este LA NENEA SRL plătitoare de TVA?
Da. LA NENEA SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 decembrie 2024. Datele au fost verificate la ANAF pe 3 octombrie 2026.