KULL FORESTRY S.R.L.
AGRIȘU MARE, Sat Agrișu Mare, Comuna Târnova, Arad
În 2025: cifra de afaceri 2,9 mil lei, profit net 652 mii lei, 10 angajați.
Despre KULL FORESTRY S.R.L.
KULL FORESTRY S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 iunie 2022 cu numărul J2/1165/2022 și codul unic de înregistrare (CUI) 46371953, cu sediul în Agrișu Mare (com. Târnova), județul Arad. Activitatea principală este „Tăierea și rindeluirea lemnului” (cod CAEN 1610). Firma are 4 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 2,9 mil lei (+171% față de 2024), un profit net de 652 mii lei și 10 angajați (număr mediu). Între 2023 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 752 mii lei la 2,9 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 decembrie 2022 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 46371953
- Nr. Registrul Comerțului
- J2/1165/2022
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 27 iunie 2022
- EUID
- ROONRC.J2/1165/2022
- Cod poștal
- 317365
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 30.10.2026
din 01.12.2022
din 01.02.2025
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Ineu
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 2,9 mil lei
- Profit net
- 652 mii lei
- Angajați (medie)
- 10
- Capitaluri proprii
- 881 mii lei
- Datorii
- 2 mil lei
- Active totale
- 2,9 mil lei
- Marjă netă
- 22,4%
- Cifră / angajat
- 291 mii lei
+171% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 70% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 752 mii | 1,1 mil | 2,9 mil |
| Venituri totale | 0 | 752 mii | 1,1 mil | 2,9 mil |
| Cheltuieli totale | 23 mii | 265 mii | 904 mii | 2,1 mil |
| Profit / pierdere brută | -23 mii | 487 mii | 170 mii | 803 mii |
| Profit / pierdere netă | -23 mii | 479 mii | 143 mii | 652 mii |
| Număr mediu de angajați | 4 | 2 | 5 | 10 |
| Active imobilizate | 434 | 151 mii | 117 mii | 945 mii |
| Active circulante | 482 | 419 mii | 822 mii | 1,9 mil |
| din care stocuri | — | 23 mii | 23 mii | 420 mii |
| creanțe | — | 251 mii | 544 mii | 1,4 mil |
| casa și conturi la bănci | 482 | 145 mii | 256 mii | 125 mii |
| Datorii | 24 mii | 113 mii | 340 mii | 2 mil |
| Capitaluri proprii | -23 mii | 457 mii | 599 mii | 881 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul Arad
- ANEVESA FOREST SRL · Stoinești (com. Craiva)4,8 mil lei · 17 ang.
- PHIDEX SRL · Arad3,7 mil lei · 11 ang.
- MADERA PREST SRL · Birchiș1,9 mil lei · 5 ang.
- EURODINAMIC ARAD S.R.L. · Ilteu (com. Petriș)1,1 mil lei · 6 ang.
- NATURAL COMERT GENERAL SRL · Groșeni (com. Archiș)881 mii lei · 1 ang.
- EXPLO PĂDUREANCA S.R.L. · Gurahonț692 mii lei · 6 ang.
- B.A.M. CONSTRUCT SRL · Sebiș411 mii lei · 5 ang.
- WESTBOARD BUSSINES S.R.L. · Cil (com. Almaș)276 mii lei · 0 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 30.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 1610 – Tăierea și rindeluirea lemnului
- 0220 Exploatarea forestieră
- 1610 Tăierea și rindeluirea lemnului
- 3831 Demontarea (dezasamblarea) mașinilor și echipamentelor scoase din uz pentru recuperarea materialelor
- 3832 Recuperarea materialelor reciclabile sortate
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
- 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor
- 4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule
- 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule
- 4677 Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor
- 5210 Depozitări
Întrebări frecvente despre KULL FORESTRY S.R.L.
Care este CUI-ul firmei KULL FORESTRY S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei KULL FORESTRY S.R.L. este 46371953, iar codul de TVA este RO46371953. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2/1165/2022, iar codul EUID este ROONRC.J2/1165/2022.
Unde are sediul KULL FORESTRY S.R.L.?
Sediul social al firmei KULL FORESTRY S.R.L. este în AGRIȘU MARE, Sat Agrișu Mare, Comuna Târnova, Arad, Agrișu Mare (com. Târnova), județul Arad, cod poștal 317365, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are KULL FORESTRY S.R.L.?
Activitatea principală a firmei KULL FORESTRY S.R.L. este „Tăierea și rindeluirea lemnului”, cod CAEN 1610. În Registrul Comerțului are autorizate în total 11 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată KULL FORESTRY S.R.L.?
KULL FORESTRY S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 iunie 2022, deci are 4 ani de activitate.
Cum pot contacta firma KULL FORESTRY S.R.L.?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru KULL FORESTRY S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Agrișu Mare (com. Târnova) sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are KULL FORESTRY S.R.L.?
În 2025, KULL FORESTRY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2,9 mil lei și un profit net de 652 mii lei, cu 10 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este KULL FORESTRY S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. KULL FORESTRY S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 decembrie 2022 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 30 octombrie 2026.
E firma ta? Actualizează gratuit datele de contact și adaugă insigna pe site.
Datele acestei firme sunt disponibile și prin API
Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:
GET /api/v1/firma/46371953API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite
Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.